reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

91,11% mieszkańców Kazachstanu odbiera NTC

dodano: 2021-08-11 18:21
autor: RO | źródło: profit.kz/tele-satinfo.ru

naziemna telewizja cyfrowa DVB-T2 Kazachstan W Kazachstanie już 91,11% populacji może odbierać naziemną telewizję cyfrową. Od 2018 r. w republice realizowany jest projekt stopniowego wyłączania telewizji analogowej na rzecz transmisji cyfrowej w standardzie DVB-T2. Przestarzały system analogowy przestał obowiązywać w wielu regionach, ale jeszcze nie wszędzie.

http://tsetv.kz/
naziemna telewizja cyfrowa DVB-T2 Kazachstan


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do 1 grudnia 2021 r., w ramach czwartego etapu realizacji projektu, planowane jest całkowite odłączenie telewizji analogowej w stolicy Kazachstanu, Nur-Sułtanie.

Naziemna sieć telewizji cyfrowej w stolicy daje dostęp do 25 kanałów telewizyjnych: Kazakhstan TV, Khabar HD, Khabar 24, Balapan, El-Arna, Kazakh TV, Abai TV, Pierwyj kanal Ewrazja, Astana, Qazsport HD, Mir, KTK, NTK, TV7, 31 kanal, STV, Almaty, Talim TV, Atameken Business, Turan TV, Hit TV, Gakku Media, MuzLife, Toi duman i Novoe TV.

W celu zakończenia projektu przechodzenia na naziemną telewizję cyfrową z całkowitym wycofaniem telewizji analogowej, planuje się budowę i modernizację 827 stacji nadawczych na terytorium całego Kazachstanu. Do tej pory oddano do użytku 546 punktów, zapewniając gwarantowany dostęp do systemu cyfrowego DVB-T2 dla 91,11% ludności.

Źródło: profit.kz  tele-satinfo.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...

Konwerter Quad Opticum Robust 0.1dB

Bardzo tani, poczwórny konwerter Universal Quad produkcji Opticum do anten...

55 zł Więcej...