reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

W Mołdawii powstaną nowe kanały

dodano: 2021-08-11 19:24
autor: RO | źródło: media-azi.md

Mołdawia Mołdawski rynek telewizyjny zostanie wzbogacony o dwie nowe stacje telewizyjne. Tamtejsza Rada Koordynacji Radiofonii i Telewizji wydała licencje na 9 lat na nadawanie kanałów GN TV i Legal TV dla spółki medialnej SFC Media. Gotowość do ich uruchomienia ma być osiągnięta za miesiąc.

kanały telewizja pilot telewizor TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
GN TV będzie skupiony na treściach rozrywkowych, przy czym 28% udziału będą miały programy produkcji lokalnej. Ponadto ramówkę uzupełnią wiadomości społeczno-gospodarcze. Jeśli chodzi o Legal TV, to ten kanał skupi się na kwestiach wymiaru sprawiedliwości i praworządności.

Założyciel projektów, Dan Pascari, uważa, że w Mołdawii brakuje kanałów rozrywkowych i taka stacja, jak GN TV może stać się interesująca dla widza. Nadawca już negocjował z osobami tworzącymi treści humorystyczne. Część programów będzie kupowana od partnerów w Stanach Zjednoczonych, m.in. dla Legal TV.

Na antenie Legal TV pojawią się informacje o prawach człowieka, o wielu sytuacjach życiowych, sprawach rodzinnych, majątkowych i wszelkiego rodzaju związanych z orzecznictwem.

Źródło: media-azi.md 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...