reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wydarzenia 24 - nowy kanał Telewizji Polsat

dodano: 2021-08-12 10:26
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Telewizja Polsat

Wydarzenia 24 We wrześniu br. Telewizja Polsat uruchomi nowy kanał informacyjny Wydarzenia 24. Zastąpi on Superstację, a więc będzie dostępny w platformach satelitarnych Cyfrowy Polsat, CANAL+ i Orange TV, a także w wybranych sieciach kablowych i IPTV. Stacja powstaje we współpracy z Polsat News, „Wydarzeniami” i serwisem internetowym Interia.

Superstacja Wydarzenia 24


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wydarzenia 24 będą częścią Pionu Publicystyki i Informacji Telewizji Polsat, zarządzanego przez Dorotę Gawryluk – Dyrektor Pionu Publicystyki i Informacji Telewizji Polsat.

Jak informuje Telewizja Polsat, kanał Wydarzenia 24 powstaje w odpowiedzi na potrzeby widzów i ich rosnące zainteresowanie treściami „Wydarzeń” Polsatu i Polsat News.

W ramówce Wydarzeń 24 dostępne będą wyłącznie serwisy informacyjne, w których widzowie znajdą wszystkie bieżące informacje z kraju i ze świata.
 

– Główną ideą Wydarzeń 24 jest dostarczenie widzom na bieżąco jak najwięcej aktualnych, wiarygodnych i rzetelnych informacji, o tym co dzieje się w Polsce i na świecie. „Wydarzenia” są najlepiej ocenianym i jednym z najważniejszych programów informacyjnych w kraju. Stąd nasz pomysł, aby stworzyć kanał wykorzystujący potencjał programu znanego z głównej anteny Polsatu, jak i zespołu dziennikarzy, którzy stanowić będą trzon redakcji Wydarzeń 24 – mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Publicystyki i Informacji Telewizji Polsat.

Wydarzenia 24 będą realizowane w Warszawie, w jednym z najnowocześniejszych studiów w Europie, które będzie w pełni zautomatyzowane. Przy jego tworzeniu wykorzystane zostały najnowocześniejsze technologie telewizyjne, informuje Telewizja Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

279 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

359 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...