reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-20 - 2021-10-21

Sport w polskiej TV 14.08.2021

dodano: 2021-08-12 12:23 | aktualizacja: 2021-08-14 19:31
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Manchester United – Leeds United. Transmisje live z Tour de Pologne w Polsacie i TVP.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – Crystal Palace
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

18:30 Żużel: Grand Prix Szwecji:
Dzień 7
 
CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – Leeds United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – Legia Warszawa
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski

22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Deportivo Alavés – Real Madryt
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Jakub Kręcidło
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Wisła Płock
Komentarz: Adam Marchliński, Marcin Baszczyński

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Cracovia
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – Legia Warszawa
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – Leeds United

Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

16:00 Piłka nożna: Multi Premier League:
Burnley – Brighton;
Chelsea – Crystal Palace;
Everton – Southampton;
Leicester – Wolverhampton;
Watford – Aston Villa

Moderator: Krzysztof Marciniak

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Norwich City – Liverpool FC

Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Deportivo Alavés – Real Madryt
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Jakub Kręcidło
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Wisła Płock
Komentarz: Adam Marchliński, Marcin Baszczyński

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Cracovia
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – Legia Warszawa
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Family

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Lille OSC – OGC Nice
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda

19:00 Tenis: WTA World Tour, Montreal:
1/2 finału
 
CANAL+ Now

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Everton – Southampton FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

19:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cádiz CF – Levante UD
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
Eleven Sports 1

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Peterborough United – Derby County
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

19:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Mallorca – Real Betis
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda 

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – RC Strasbourg
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 2

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Lille OSC – OGC Nice
Komentarz: Dominik Guziak, Michał Świrkula

22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CA Osasuna – RCD Espanyol
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 3

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Hull City – Queens Park Rangers
Komentarz: Patryk Mirosławski

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
SL Benfica – FC Arouca
Komentarz: Julian Kowalski, Michał Świerżyński 

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
SC Braga – Sporting CP
Komentarz: Piotr Dumanowski, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

19:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Mallorca – Real Betis
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda 

22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CA Osasuna – RCD Espanyol
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eurosport 1

15:50 Kolarstwo szosowe: PostNord Danmark Rundt:
Etap 5
Komentarz: Igor Błachut, Mariusz Czykier

17:50 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana:
Etap 1
 
Eurosport 2

13:30 Formuła E: ePrix Niemiec:
Wyścig 1

16:00 Kolarstwo kobiet: Tour of Norway:
Etap 3
Komentarz: Stanisław Brzósko

18:30 Wyścigi samochodowe: IndyCar, Indianapolis:
Wyścig
 
Golf Channel

13:00 Golf: European Tour, Kent:
3. runda
Komentarz: Jacek Person

21:00 Golf: PGA Tour, Greensboro: 
3. runda 
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

11:45 Żużel: 2. Liga Żużlowa: 
OK Bedmet Kolejarz Opole – 7R Stolaro Stal Rzeszów

 
nSport+

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Paris Saint-Germain – RC Strasbourg
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda
 
Polsat Sport Premium 1

18:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
Heracles Almelo – PSV Eindhoven

21:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax – NEC Nijmegen
 
Polsat Sport Premium 2

20:30 Piłka nożna: Mecz towarzyski: 
Juventus FC – Atalanta BC

 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Korona Kielce – GKS Jastrzębie

15:20 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne:
Etap 6
Komentarz: Marcin Lepa, Piotr Wadecki, Robert Radosz

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
Bohemians Praga 1905 – AC Sparta Praga

21:00 Tenis: ATP World Tour, Toronto:
1/2 finału 

02:00 (so/nd) Tenis: ATP World Tour, Toronto:
1/2 finału 
 
Polsat Sport Extra

10:45 Siatkówka plażowa kobiet: Mistrzostwa Europy:
1/2 finału

11:45 Siatkówka plażowa kobiet: Mistrzostwa Europy:
1/2 finału

12:45 Siatkówka plażowa mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
1/4 finału

13:45 Siatkówka plażowa mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
1/4 finału

16:30 Siatkówka plażowa kobiet: Mistrzostwa Europy:
Mecz o 3. miejsce

17:45 Siatkówka plażowa kobiet: Mistrzostwa Europy:
Finał

19:00 Siatkówka plażowa kobiet: Mistrzostwa Europy:
Ceremonia medalowa

20:00 Siatkówka plażowa mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
1/4 finału mężczyzn

21:00 Siatkówka plażowa mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
1/4 finału mężczyzn
 
Polsat Sport News

16:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FK Mlada Boleslav – SK Slavia Praga

19:20 Triatlon: ITU World Triathlon Series, Montreal:
Wyścig kobiet
Komentarz: Marcin Wiciński, Jakub Bielecki

21:50 Triatlon: ITU World Triathlon Series, Montreal:
Wyścig mężczyzn
Komentarz: Marcin Wiciński, Jakub Bielecki
 
Sportklub

22:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Indianapolis:
Wyścig

 
TVP 1

14:50 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne:
Etap 6
Komentarz: Piotr Sobczyński, Bartosz Huzarski

17:35 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne:
Etap 6
Komentarz: Piotr Sobczyński, Bartosz Huzarski
 
TVP Sport

11:15 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
Rekord Bielsko-Biała – AZS UJ Kraków
Komentarz: Tomasz Jasina

13:15 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Ruch Chorzów – GKS Bełchatów
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski 

15:35 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne:
Etap 6
Komentarz: Piotr Sobczyński, Bartosz Huzarski

19:35 Piłka ręczna: PGNiG Summer Superliga:
Finały
Komentarz: Jarosław Marendziak

04:00 (so/nd) Boks: Gala, Carson: 
John Riel Casimero – Guillermo Rigondeaux
 
Viaplay

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FC Union Berlin – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Szymon Ratajczak, Michał Trela

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Arminia Bielefeld – SC Freiburg
Komentarz: Kamil Kania

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
FC Augsburg – TSG 1899 Hoffenheim 
Komentarz: Mateusz Borek, Michał Zachodny

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VFB Stuttgart – SpVgg Greuther Fürth
Komentarz: Dawid Król

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfL Wolfsburg – VfL Bochum
Komentarz: Mateusz Juza

18:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Urban  


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...