reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Czarna owca” - film TVN w kinach

dodano: 2021-08-13 04:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Agora Next Film TVN „Czarna owca” Od piątku, 13 sierpnia br. w kinach widzowie będą mogli oglądać polski film „Czarna owca”. Producentem filmu jest TVN (Discovery), a dystrybutorem jest Next Film z grupy Helios (Agora). W obsadzie znaleźli się Magdalena Popławska, Agata Różycka, Anna Cieślak, Anna Smołowik, Paulina Puślednik, Edyta Bełza, Katarzyna Chojnacka, Elisabeth Duda, Justyna Litwic, Natalia Sierzputowska, Natalia Ulicki, Elżbieta Jodłowska, Włodzimierz Press, Kamil Szeptycki i Arkadiusz Jakubik. Reżyserem filmu jest Aleksander Pietrzak, autorem scenariusza Bartosz Kozera, a za zdjęcia odpowiadał Mateusz Pastewka.

Agora Next Film TVN „Czarna owca”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w opisie, „Czarna owca” to ciepły i wzruszający komediodramat o więzach, których nie można przerwać. Film w zabawny sposób spróbuje odpowiedzieć na szereg ważnych pytań dotyczących relacji rodzinnych i dorastania.

Magdalena (w tej roli Magdalena Popławska) i Arkadiusz (Arkadiusz Jakubik) tworzą zgrane małżeństwo z 25-letnim stażem, opiekujące się chorym dziadkiem, Walentym (Włodzimierz Press). Mieszkają z synem Tomaszem (Kamil Szeptycki), który jest w długoletnim związku ze swoją dziewczyną, Joanną (Agata Różycka). Pozornie wszystko jest w porządku - typowa rodzina. A jednak.

Magdalena, nauczycielka w katolickim liceum, ukrywa przed wszystkimi fakt, że woli kobiety, Arkadiusz od dłuższego czasu nie może znaleźć pracy, a Tomasz - popularny youtuber, kieruje się głównie swoim interesem. Ambaras zaczyna się, kiedy zmęczona życiem w ukryciu Magdalena postanawia iść za głosem serca, uruchamiając lawinę kolejnych zdarzeń. Joanna zrywa z Tomaszem, dziadek znika, a Arkadiusz ma problem z posklejaniem rzeczywistości na nowo. Gdy w końcu tłumione od lat kryzysy, konflikty i pragnienia eksplodują, każdy zaczyna żyć na własny rachunek. A przynajmniej tak mu się wydaje. Czy każdy z bohaterów odnajdzie swój własny sposób na szczęście (więcej tutaj)?

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Arkadiusz Jakubik, Magdalena Popławska, Włodzimierz Press, Kamil Szeptycki i Agata Różycka na plakacie promującym kinową emisję filmu „Czarna owca”, foto: Agora
Arkadiusz Jakubik, Magdalena Popławska, Włodzimierz Press, Kamil Szeptycki i Agata Różycka na plakacie promującym kinową emisję filmu „Czarna owca”, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...