reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-22 - 2021-09-23

14-16.08 Polsat Sport: Eredivisie, derby i magazyny

dodano: 2021-08-13 05:11
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 14-15 sierpnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: mistrzostwa Europy siatkarek w siatkówce plażowej w Wiedniu, mistrzostwa Europy siatkarzy w siatkówce plażowej w Wiedniu, mecz towarzyski piłkarzy, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Coppa Italia, Major League Soccer (MLS), Sky Bet Championship, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, Moto2, Moto3, MotoGP, MotoE, Tour de Pologne, ITU World Triathlon Series, biathlon letni, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV4, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Superstacja oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: mistrzostwa Europy siatkarek w siatkówce plażowej w Wiedniu (więcej tutaj), mistrzostwa Europy siatkarzy w siatkówce plażowej w Wiedniu (więcej tutaj), mecz towarzyski piłkarzy, Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Coppa Italia (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), MotoE (więcej tutaj), Tour de Pologne (więcej tutaj), ITU World Triathlon Series (więcej tutaj), biathlon letni (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

14 sierpnia (sobota)
5:00 KSW61, Polsat Sport

5:00 La Liga Santander: „LaLiga Preseason” - magazyn, Eleven Sports 3

5:00 „SuperLudzie” - magazyn, Superstacja

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 3. sesja treningowa w klasie MotoE, polsatsport.pl

8:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:45 mistrzostwa Europy siatkarek w siatkówce plażowej w Wiedniu: 1. półfinał, Polsat Sport Extra

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:45 mistrzostwa Europy siatkarek w siatkówce plażowej w Wiedniu: 2. półfinał, Polsat Sport Extra

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Preseason” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Fortuna 1. Liga: Korona Kielce - GKS Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

12:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

12:45 mistrzostwa Europy siatkarzy w siatkówce plażowej w Wiedniu: 1. ćwierćfinał, Polsat Sport Extra

13:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:25 Sky Bet Championship: Peterborough United FC - Derby County FC, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

13:30 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

13:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

13:45 mistrzostwa Europy siatkarzy w siatkówce plażowej w Wiedniu: 2. ćwierćfinał, Polsat Sport Extra

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:50 (TVP1), 15:15 (TVP Sport) i 15:20 (Polsat Sport) Tour de Pologne, 6. etap: Katowice - Katowice, TVP1, TVP Sport i Polsat Sport

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves” - magazyn, Eleven Sports 3

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

15:30 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 raport” - magazyn, Eleven Sports 1

15:30 La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:55 Fortuna: Liga: FK Mlada Boleslav - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport News

15:55 Sky Bet Championship: Hull City FC - Queens Park Rangers FC Londyn, Eleven Sports 3
komentuje: Patryk Mirosławski

16:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:00 La Liga Santander: „LaLiga Preseason” - magazyn, Eleven Sports 2

16:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 4

16:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austriii: MotoE, polsatsport.pl

16:30 mistrzostwa Europy siatkarek w siatkówce plażowej w Wiedniu: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Extra

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:55 Ligue 1 Uber Eats: Lille OSC - OGC Nice Nicea, Eleven Sports 2 i Canal+ Family

16:55 La Liga Santander: CA Osasuna Pampeluna - RCD Espanyol Barcelona, Eleven Sports 4
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:45 mistrzostwa Europy siatkarek w siatkówce plażowej w Wiedniu: finał, Polsat Sport Extra

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 La Liga Santander: „LaLiga Preseason” - magazyn, Eleven Sports 3

18:20 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

18:45 Eredivisie: Heracles Almelo - PSV Eindhoven, Polsat Sport Premium 1

18:55 Fortuna: Liga: Bohemians Praha 1905 Praga - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport\

18:55 Liga Portugal Bwin: SL Benfica Lizbona - FC Arouca, Eleven Sports 3
komentują: Julian Kowalski i Michał Świerżyński

19:00 mistrzostwa Europy siatkarek w siatkówce plażowej w Wiedniu: ceremonia medalowa, Polsat Sport Extra

19:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

19:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

19:20 triathlon, ITU World Triathlon Series w Montrealu: wyścig kobiet, Polsat Sport News

19:25 La Liga Santander: RCD Mallorca Palma de Mallorca - Real Betis Balompie Sewilla, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
komentują Michał Wszołek i Marcin Gazda

19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:30 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 mistrzostwa Europy siatkarzy w siatkówce plażowej w Wiedniu: 3. ćwierćfinał, Polsat Sport Extra

20:00 (Eleven Sports 1) i 20:55 (nSport+) Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - RC Strasbourg Strasburg, Eleven Sports 1 i nSport+

20:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV4

20:20 Fortuna 1. Liga: GKS Katowice - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, Ipla

20:25 mecz towarzyski piłkarzy: Juventus FC Turyn - Atalanta BC Bergamo, Polsat Sport Premium 2

20:55 Eredividsie: AFC Ajax Amsterdam - NEC Nijmegen, Polsat Sport Premium 1

21:00 tenis ziemny, turniej ATP w Toronto: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport

21:00 mistrzostwa Europy siatkarzy w siatkówce plażowej w Wiedniu: 4. ćwierćfinał, Polsat Sport Extra

21:00 „The Best of Eleven 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

21:25 Liga Portugal Bwin: SC Braga - Sporting CP Lizbona, Eleven Sports 3
komentują: Piotr Dumanowski i Michał Świrkula

21:30 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 4

21:50 triathlon, ITU World Triathlon Series w Montrealu: wyścig mężczyzn, Polsat Sport News

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 La Liga Santander: „LaLiga World” - magazyn, Eleven Sports 1

Noc z 14 na 15 sierpnia (z soboty na niedzielę)
0:00 KSW49, Polsat Sport Extra

0:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:30 Ultimate Fighting Championship (UFC), Polsat Sport Fight

2:00 tenis ziemny, turniej ATP w Toronto: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport

2:00 La Liga Santander: „LaLiga Preseason” - magazyn, Eleven Sports 3

4:00 KSW53, Polsat Sport Extra

15 sierpnia (niedziela)
5:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

5:00 „SuperLudzie” - magazyn, Superstacja

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 KSW41, Polsat Sport Fight

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

9:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport News i polsatsport.pl

11:10 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:00 mistrzostwa Europy siatkarzy w siatkówce plażowej w Wiedniu: 1. półfinał, Polsat Sport Extra

12:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 4

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

12:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:55 Ligue 1 Uber Eats: Angers SCO - Olympique Lyonnais Lyon, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

13:00 mistrzostwa Europy siatkarzy w siatkówce plażowej w Wiedniu: 2. półfinał, Polsat Sport Extra

12:30 Fortuna 1. Liga: Widzew Łódź - Chrobry Głogów, Polsat Sport

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:10 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:45 (TVP Sport), 14:50 (Polsat Sport) i 15:35 (TVP1) Tour de Pologne, 7. etap: Zabrze - Kraków, TVP1, TVP Sport i Polsat Sport

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:10 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV4

15:15 biathlon letni, zawody w Wiesbaden: finałowy bieg kobiet, Polsat Sport Extra

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: wyścig w klasie MotoE, polsatsport.pl

16:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:00 La Liga Santander: „LaLiga Preseason” - magazyn, Eleven Sports 2

16:15 biathlon letni, zawody w Wiesbaden: finałowy bieg mężczyzn, Polsat Sport Extra

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:40 Eredivisie: Willem II Tilburg - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport News

16:40 Fortuna 1. Liga: Górnik Polkowice - Zagłębie Sosnowiec, Ipla

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:55 Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - AS Saint-Etienne, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:45 mistrzostwa Europy siatkarzy w siatkówce plażowej w Wiedniu: finał, Polsat Sport Extra

17:50 Coppa Italia, 1. runda: Parma Calcio - US Lecce, Polsat Sport Premium 1

17:50 Fortuna 1. Liga: Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz, Ipla

18:55 Liga Portugal Bwin: FC Famalicao - FC Porto, Eleven Sports 3
komentują: Michał Wszołek i Marcin Gazda

19:00 mistrzostwa Europy siatkarzy w siatkówce plażowej w Wiedniu: ceremonia medalowa, Polsat Sport Extra

19:00 La Liga Santander: FC Barcelona - Real Sociedad San Sebastián, Eleven Sports 1
komentują: Mateusz Święcicki i Sebastian Chabiniak

19:30 mistrzostwa Europy siatkarzy w siatkówce plażowej w Wiedniu: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Extra

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:50 triathlon,  ITU World Triathlon Series w Montrealu: sztafeta mieszana, Polsat Sport News

20:50 Coppa Italia, 1. runda: Torino FC Turyn - US Cremonese Cremona, Polsat Sport Premium 1

20:40 (nSport+) i 20:55 (Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4) Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - Girondins Bordeaux, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i nSport+

21:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

21:00 La Liga Santander: „LaLiga Preseason” - magazyn, Eleven Sports 3

22:00 tenis ziemny, turniej ATP w Toronto: finał gry pojedynczej, Polsat Sport

22:30 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „LaLiga Preseason” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 4

23:30 La Liga Santander: „LaLiga World” - magazyn, Eleven Sports 1

Noc z 15 na 16 sierpnia (z niedzieli na poniedziałek)

0:00 Major League Soccer (MLS): Chicago Fire FC - Columbus Crew, Polsat Sport Extra

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:55 Major League Soccer (MLS): Portland Timbers - Seattle Sounders FC, Polsat Sport

3:40 KSW26, Polsat Sport Fight


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...