reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Nieoczywiste miejsca” 2 w kanale HGTV

dodano: 2021-08-12 17:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Media

HGTV „Nieoczywiste miejsca” Katarzyna Jaroszyńska W niedzielę, 15 sierpnia br. o godz. 12:30 w kanale HGTV wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 2. sezonu programu „Nieoczywiste miejsca”. Jak zapowiada nadawca, Katarzyna Jaroszyńska ponownie ruszy w Polskę w poszukiwaniu „Nieoczywistych miejsc”. Pokaże ciekawe i oryginalne domy, powstałe na bazie niebanalnych, nieraz szalonych pomysłów ich właścicieli. Po raz kolejny okaże się, że Polakom ciągle nie brakuje fantazji i odwagi do realizacji najbardziej zwariowanych projektów.

HGTV „Nieoczywiste miejsca” Katarzyna Jaroszyńska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, Katarzyna Jaroszyńska odwiedza tylko wyjątkowe i nietuzinkowe miejsca w Polsce. Za nimi kryją się zawsze interesujący ludzie i ich ciekawe historie, którymi chętnie się dzielą. Właściciele przyznają, że od początku mieli wizję tego, jak powinny wyglądać ich domy. I to właśnie to wyobrażenie oraz zaangażowanie i upór, doprowadziły do budowy wymarzonych „czterech kątów”, często mimo dezaprobaty bliskich czy urzędniczych problemów. Teraz będąc już „na swoim”, opowiedzą Katarzynie Jaroszyńskiej o kulisach realizacji życiowych przedsięwzięć.

W nowym sezonie programu widzowie zajrzą pod dachy kopułowe i przekonają się, czy zaokrąglone budynki naprawdę wytwarzają wyjątkową energię. Odwiedzą właścicieli pięknych domów urządzonych w starych kurnikach, oborach, szkołach. Sprawdzą również, na czym polega budowanie swojego miejsca na ziemi w duchu eko oraz zobaczą, jak mieszka się we własnym M3, zawieszonym na drzewie, czy zacumowanym na jeziorze. - Takich „nieoczywistych miejsc” jeszcze nie widzieliście - zapewnia nadawca.
 
Katarzyna Jaroszyńska (z prawej) i uczestniczka programu „Nieoczywiste miejsca”, foto: TVN Discovery
Katarzyna Jaroszyńska (z prawej) i uczestniczka programu „Nieoczywiste miejsca”, foto: TVN Discovery


„Nieoczywiste miejsca” - sezon 2., emisja w niedziele (od 15 sierpnia 2021 roku) o godz. 12:30 w HGTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...