reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Ninja Warrior Polska” od 31 sierpnia w Polsacie

dodano: 2021-08-13 14:39
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Telewizja Polsat

Ninja Warrior Polska Zupełnie nowe przeszkody, wiele zwrotów akcji i mnóstwo niespodzianek czeka na widzów, którzy od wtorku, 31 sierpnia będą śledzić zmagania najodważniejszych Polek i Polaków na słynnym torze w show Polsatu „Ninja Warrior Polska”. – Może ciężko to sobie wyobrazić, ale z edycji na edycję przychodzą do nas coraz lepsi uczestnicy. Ten sezon to całkowity sztos – mówi Łukasz „Juras” Jurkowski, prowadzący.

fot. Maciej Piórko
Ninja Warrior Polska fot. Maciej Piórko


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wtorkowe wieczory z Polsatem ponownie zapewnią nam całą paletę emocji. Będziemy kibicować najodważniejszym i najbardziej wytrzymałym z nadzieją, że w końcu wśród zawodników znajdzie się śmiałek, który dołączy do elitarnego i wąskiego grona zwycięzców Ninja Warrior. Do tej pory na słynną Górę Midoriyama wspięło się jedynie 9 osób na świecie.

Czwarty sezon show to – oprócz znanych nam emocji – wiele niespodzianek – zarówno dla uczestników, jak i widzów. Zupełną nowością w programie jest Power Tower. To 12 m wieża, na której zawieszone są przeszkody, sprawdzające siłę mięśni i… odwagę. Ściga się na niej dwóch zawodników, którzy ukończyli tor eliminacyjny z najlepszym czasem. Ten, kto wygra wyścig, dostaje złoty bilet – gwarancję udziału w finale z pominięciem etapu półfinałowego. Ale to nie koniec nowych elementów w programie, dzięki którym emocje będą sięgały zenitu!

Czwarty sezon to także nieprawdopodobnie silne kobiety, które zawzięte i bardzo zdeterminowane będą udowadniać na każdym kroku, że ninja może być kobietą! Wśród zawodników pojawią się ci, którym kibicujemy od pierwszej edycji show, jak i zupełnie nowe twarze, głodne sukcesu! Nie zabraknie gości specjalnych. Wśród nich znaleźli się: Joanna „Ruda” Lezar z zespołu Red Lips, wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka, zawodnik MMA Jan Błachowicz czy aktor Wojciech Błach.
 
Karolina Gilon - prowadząca „Ninja Warrior Polska” wraz z jednym z uczestników, fot. Maciej Piórko

Do walki o tytuł pierwszego polskiego Ninja i nagrodę pieniężną w postaci 150 tys. zł zagrzewać będzie urocza prowadząca Karolina Gilon. Niezmiennie w roli komentatorów show zobaczymy Jurka Mielewskiego i Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego, który w tym sezonie zaskoczy widzów Telewizji Polsat również jako uczestnik nowej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Polską edycję show na licencji Dentsu Japan produkuje Jake Vision Production.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

309 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...