reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Klinika naturalnego piękna” 2 w TVN Style

dodano: 2021-08-14 14:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery

TVN Style „Klinika naturalnego piękna” Karina Dudek-Miracka W niedzielę, 15 sierpnia br. o godz. 20:30 w kanale TVN Style wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 2. sezonu programu „Klinika naturalnego piękna”. Jak zapowiada nadawca, „Klinika naturalnego piękna” po raz kolejny otworzy swoje podwoje przed widzami TVN Style. Kamery zajrzą do gabinetów zabiegowych, pokażą codzienną pracę lekarzy oraz inspirujące historie pacjentów. Eksperci pomogą wygrać walkę, nie tylko z niedoskonałościami ciała, ale również z kompleksami oraz niskim poczuciem własnej wartości. To pewne, że bohaterowie opuszczą klinikę pewniejsi siebie, bardziej atrakcyjni i pozytywnie nastawieni do życia.

TVN Style „Klinika naturalnego piękna” Krzysztof Miracki i Karina Dudek-Miracka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Uczestnicy programu to ludzie borykający się z różnorodnymi problemami skórnymi, defektami ciała czy urodowymi mankamentami. Wszystkie te niedoskonałości negatywnie wpływają na ich życie. Do tej pory nie mieli możliwości dokonania zmiany, o której zawsze marzyli, z różnych względów - począwszy od nieśmiałości, przez brak środków finansowych, dostępu do nowoczesnych placówek medycznych, po zatracenie się w codziennej gonitwie pełnej obowiązków. Teraz otrzymają taką szansę. - Eksperci Kliniki Miracki zajmą się nimi z dużą troską, podejdą do każdego problemu kompleksowo - czytamy w komunikacie.  

W nowych odcinkach widzowie poznają Magdalenę, która walczy z pogłębiającymi się cieniami pod oczami. Wykonywane do tej pory zabiegi przestały przynosić efekty, a bohaterka, często występująca publicznie z racji swojej pracy, zaczęła się wstydzić tego, jak wygląda. Czy lekarze będą w stanie sprawić, by znów poczuła się pewnie? Swoją historię opowie również Aleksandra, instruktorka fitness. Niestety - mimo morderczych treningów, nie udało jej się pozbyć podskórnego tłuszczu pod pachami, nie jest również w stanie ukryć go w sportowych ubraniach. Jakie rozwiązanie zaproponują jej lekarze? Pacjentkami kliniki będą także Urszula, która chciałaby usunąć szpecące przebarwienia z rąk, oraz Magdalena, marząca o pozbyciu się pieprzyka nad ustami. Czy doktor Krzysztof Miracki znajdzie na to sposób? W finale każdego odcinka widzowie zobaczą metamorfozy pacjentów kliniki. - Specjaliści zrobią bowiem wszystko, by w końcu mogli przejrzeć się w lustrze z przyjemnością - czytamy w komunikacie.
 
Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w programie „Klinika naturalnego piękna”, foto: TVN Discovery
Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w programie „Klinika naturalnego piękna”, foto: TVN Discovery


„Klinika naturalnego piękna” - sezon 2., emisja w niedziele (od 15 sierpnia 2021 roku) o godz. 20:30 w TVN Style.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...