reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe odcinki seriali we wrześniu w Boomerangu

dodano: 2021-08-16 05:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Boomerang We wrześniu br. kanał telewizyjny Boomerang szczególnie poleca swoim widzom takie produkcje serialowe jak „Tom i Jerry Show” i „Power Players”. Jak zapowiada nadawca, pierwszy miesiąc roku szkolnego będzie to w Boomerangu czas na spotkania z dobrze znanymi bohaterami. Od poniedziałku, 6 września br. stacja zaprasza na premierowe odcinki kreskówki „Tom i Jerry Show”. W ramówce pojawią się także nowe odcinki serialu „Power Players” (od poniedziałku, 13 września br.).

Boomerang


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wrzesień 2021 roku w ofercie kanału Boomerang:

„Tom i Jerry Show”
emisja: od poniedziałku do piątku (od 6 września br.) o 16:00

Premiera odbędzie się w poniedziałek, 6 września br. o godzinie 16:00. Szary kot i brązowa myszka bawią widzów od wielu dekad. W emitowanym na antenie Boomeranga „Tom i Jerry Show” kot Tom nie przestaje wierzyć, że pewnego dnia uda mu się złapać Jerry’ego w pułapkę. W nowych odcinkach odwieczni rywale połączą siły, aby ochronić skarb białej kotki. Tom bardzo chce zyskać jej sympatię! Ich koleżanka posiada coś cennego: są to puszki po rybach. Do rywalizacji staje również konkurent. Rozpocznie się wyścig o względy przyjaciółki. W nadchodzących odcinkach bohaterowie wprowadzą spory zamęt w drogiej restauracji. Przeniosą się też do krainy nad jeziorem. Tom odnajdzie potwora z Loch Ness i namówi go do zaatakowania miasteczka. Wtedy do akcji wkroczy bohaterski Jerry (więcej tutaj).

„Power Players”
emisja: codziennie (od 13 września br.) o 20:00

Premiera nowych odcinków pierwszego sezonu serialu odbędzie się w poniedziałek, 13 września br. o godzinie 20:00. 9-letni Axel to bystry chłopiec, któremu nie są straszne misje specjalne. Okazuje się również, że jego zabawki to równie dzielni wojownicy. W najnowszych odcinkach „Power Players” Axel weźmie pod opiekę małą lalkę. Pozornie nie mógłby otrzymać prostszego zadania - jednak wredny przeciwnik, Madcap, przechwyci ją i ożywi. Axel i jego przyjaciele spróbują odebrać złośnikowi lalkę. Innym razem chłopiec znajdzie retro zabawkę wujka Andrew: Karbonowego Agenta. Wujek ostrzeże go, że nie jest taka jak super przyjaciele i trudno nad nią zapanować. Ale Axel nie posłucha i w efekcie Karbonowy Agent ucieknie. Tylko członkowie Power Players mogą go schwytać (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...