reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Promocja jesiennej ramówki kanału TVP Kobieta

dodano: 2021-08-16 06:19
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP Kobieta Od soboty, 14 sierpnia br. na antenach Telewizji Polskiej pojawił się nowy spot wizerunkowy - „Spotkajmy się w TVP Kobieta”. Spot promuje jesienną ramówkę kanału TVP Kobieta i zaprasza widzów do wspólnego oglądania propozycji, które przygotowała ta antena publicznego nadawcy. W materiale występują Marta Manowska („Kobiety w drodze”), Ewa Minge („Piękno - zgłoś się!”), Ida Nowakowska-Herndon („Od niemowlaka do przedszkolaka”), Katarzyna Cichopek-Hakiel („Pytanie na śniadanie”), Joanna Lewandowska („Kwiaty na warsztat”), Agnieszka Mielczarek („Pięknie przyprawiona”), Kalina Ben Sira („Wszystkie strony piękna”), Mateusz Szymkowiak i Maciej Kurzajewski („Taka jak ty”).

TVP
TVP Kobieta


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jesień 2021 roku w ofercie kanału TVP Kobieta:

Jak zapowiada nadawca, jesienią br. w TVP Kobieta będzie ciekawie, inspirująco, praktycznie i z pomysłem. Bogata oferta stacji przyciągnie fanów zdrowego odżywiania, ekologii, natury, podróży, mody, pasji, a także dobrych filmów i wyjątkowych seriali. Każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Antena przygotowała mnóstwo nowości, nie zabraknie również znanych i lubianych programów z wiosennej ramówki.

Ambasadorami TVP Kobieta w spocie są: Marta Manowska („Kobiety w drodze” - więcej tutaj), Ewa Minge („Piękno - zgłoś się!”), Ida Nowakowska-Herndon („Od niemowlaka do przedszkolaka”), Katarzyna Cichopek-Hakiel („Pytanie na śniadanie” - więcej tutaj), Joanna Lewandowska („Kwiaty na warsztat” - więcej tutaj), Agnieszka Mielczarek („Pięknie przyprawiona” - więcej tutaj), Kalina Ben Sira („Wszystkie strony piękna”), Mateusz Szymkowiak i Maciej Kurzajewski („Taka jak ty”). Reżyserem spotu i autorem scenariusza jest Pascal Pawliszewski, a autorem zdjęć reżyser i operator Maciej Puczyński.
 
Agnieszka Mielczarek, Mateusz Szymkowiak, Katarzyna Cichopek-Hakiel, Marta Manowska, Maciej Kurzajewski, Joanna Lewandowska, Kalina Ben Sira i Ewa Minge w spocie „Spotkajmy się w TVP Kobieta”, foto: TVP
Agnieszka Mielczarek, Mateusz Szymkowiak, Katarzyna Cichopek-Hakiel, Marta Manowska, Maciej Kurzajewski, Joanna Lewandowska, Kalina Ben Sira i Ewa Minge w spocie „Spotkajmy się w TVP Kobieta”, foto: TVP


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...