reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Łukasz Wiśniowski przechodzi z Eleven Sports do Canal+

dodano: 2021-08-16 19:04
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Łukasz Wiśniowski CANAL+ 16 sierpnia br. Łukasz Wiśniowski zadebiutował na jednej z anten CANAL+ jako nowy członek redakcji sportowej. Dotychczas dziennikarz pracował w Eleven Sports (od września 2018 roku). Wiśniowskiego nadal będzie można oglądać na kanale Foot Truck na YouTubie.

CANAL+
Łukasz Wiśniowski CANAL+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 16 sierpnia o godz. 19:00 w CANAL+ Sport 2 swoją premierę miał nowy magazyn podsumowujący wydarzenia w lidze hiszpańskiej. „Hola LaLiga” poprowadzili Tomasz Ćwiąkała i Łukasz Wiśniowski. Obaj dziennikarze pracowali wcześniej w Eleven Sports - Ćwiąkała do końca 2018 roku.
 
Po zeszłorocznym debiucie programu „Jej Wysokość Premier League”, teraz przyszedł czas na magazyn poświęcony LaLiga Santader, informuje CANAL+. W inauguracyjnym programie oprócz skrótów z pierwszej kolejki ligi hiszpańskiej nie zabrakło również gości związanych z LaLiga Santander.
 

„Hola LaLiga” to kolejny po „Jej Wysokości Premier League” i „Wysokim Pressingu” program o charakterze informacyjno-publicystycznym. Zadbaliśmy o odpowiednią oprawę, oraz doskonale znanych szerszej widowni prowadzących – Tomasza Ćwiąkałę i Łukasza Wiśniowskiego. Będą fantastyczni goście, ciekawe polemiki, dużo informacji, komentarzy i analiz. Kibice LaLiga Santander będą bardzo zadowoleni z naszej nowej pozycji programowej

– powiedział Michał Kołodziejczyk, dyrektor redakcji sportowej CANAL+.

Nowy program „Hola LaLiga” będzie transmitowany na antenie CANAL+ Sport 2 w poniedziałki o godz. 19:00. „Hola LaLiga” dostępne będzie również za pośrednictwem serwisu CANAL+ online.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

499 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

75 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...