reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Disney Junior z akcją „Urodzinowe halo”

dodano: 2021-08-18 04:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company

Disney Junior Urodziny to najważniejszy dzień w roku, dlatego Disney Junior wystartował z akcją „Urodzinowe halo”, która pozwoli sprawić dziecku wyjątkową urodzinową niespodziankę, w postaci spersonalizowanych życzeń prosto od samej Myszki Miki. Tłumaczenia w polskim języku migowym dostarczył długoletni partner Disneya, Fundacja Kultury bez Barier.

Disney Junior


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje nadawca, aby otrzymać spersonalizowane życzenia należy wejść na stronę internetową akcji, wpisać imię oraz wiek dziecka i zamówić darmowe życzenia składane przez samą Myszkę Miki (przejdź na stronę). W wybrany dzień dziecko otrzyma wyjątkowe wideo z życzeniami i nie tylko. Otrzyma też film z urodzinową piosenką od Mikiego, bohatera produkcji kanału Disney Junior (więcej tutaj).

- Disney Junior to miejsce, które pobudza kreatywność, i dostarcza mnóstwo inspiracji zarówno dzieciom, jak i rodzicom, dlatego wystartowaliśmy z akcją, która doskonale wpisuje się w misję kanału. Każdy z nas borykał się kiedyś z problem sprawienia ukochanej osobie wyjątkowego prezentu, tutaj z pomocą przychodzi sam Miki, najsłynniejsza myszka świata

- powiedziała Marta Szafrańska, dyrektor komunikacji korporacyjnej, PR oraz CSR w regionie CEE, Disney.


Aby zapewnić większą dostępność tej wyjątkowej akcji, Disney zadbał o tłumaczenie życzeń na polski język migowy (PJM), ponadto platforma, na której można zamówić życzenia dostępna jest w wersji dźwiękowej jak i bez dźwięku (PJM). Tłumaczenia w polskim języku migowym dostarczył długoletni partner Disneya, Fundacja Kultury bez Barier, której misją jest udostępnianie kultury oraz sztuki osobom z niepełnosprawnością wzroku oraz słuchu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

349 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...