reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Play: Internet stacjonarny bez zobowiązań

dodano: 2021-08-18 05:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: Groupe Iliad

Play Barbara Kurdej-Szatan Jak czytamy w komunikacie, sieć Play (P4, Groupe Iliad) proponuje promocyjną ofertę dla wszystkich, którzy poszukują najtańszej oferty internetu stacjonarnego. Promocyjną cenę mogą uzyskać zarówno obecni klienci sieci Play, jak i osoby, które jeszcze nie korzystają z usług tego operatora.

Play


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Klient sam decyduje, ile trwa umowa i ile danych wykorzysta. Operator proponuje przy tym umowę na czas nieokreślony, która zapewnia swobodę i brak długoterminowego kontraktu. Klient może z niej zrezygnować w dowolnym momencie, bez dodatkowych opłat. - Co więcej, internet stacjonarny w sieci Play to szybkie i stabilne połączenie bez limitu danych, dzięki czemu klienci zyskują komfort korzystania z sieci - zapewnia operator.

Nowe, niższe ceny z możliwością wyboru najlepszej opcji

Oferta internetu stacjonarnego od Play dostępna jest w trzech wariantach, w zależności od wymagań i preferencji użytkowników. Jak zapewnia operator, pozwala to wybrać opcję, która najlepiej odpowie na indywidualne potrzeby klientów: pakiet 150 Mb/s pozwalający w pełni swobodnie pobierać pliki, przeglądać pocztę czy media społecznościowe, wszystko to w promocyjnej cenie 35 złotych; pakiet 300 Mb/s będący idealnym rozwiązaniem podczas nauki online i pracy zdalnej oraz dla tych, którzy jednocześnie korzystają z sieci przy użyciu wielu urządzeń. W nowej ofercie dostępny jest za 45 złotych; pakiet 600 Mb/s to opcja dla osób wymagających, świetnie sprawdzi się podczas gier online, oglądania filmów 4K oraz ściągania dużych plików - za 55 złotych miesięcznie.

Prosta i szybka instalacja oraz nowoczesny router za 0 zł

Operator zapewnia wygodną i szybką instalację usługi w wybranym przez klienta terminie. Internet zostanie podłączony przez profesjonalnego montera, który skonfiguruje usługę. Podczas montażu klient otrzymuje nowoczesny router zapewniający szybkie i stabilne połączenie dla wszystkich urządzeń korzystających z domowej sieci.

Promocja jest limitowana i trwa do końca października br. (więcej tutaj)
 
Nowa, promocyjna oferta internetu stacjonarnego bez zobowiązań od sieci Play od 35 złotych miesięcznie, foto: Groupe Iliad
Nowa, promocyjna oferta internetu stacjonarnego bez zobowiązań od sieci Play od 35 złotych miesięcznie, foto: Groupe Iliad


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...