reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Nasz nowy dom” 17 w telewizji Polsat

dodano: 2021-08-17 18:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: Polsat

Nasz nowy dom Polsat W czwartek, 2 września br. o godz. 20:05 w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 17. sezonu programu „Nasz nowy dom”. Jego prowadzącą jest Katarzyna Dowbor, a remontami zajmują się architekci - Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk, oraz kierownicy budowy - Artur Witkowski, Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak. Wcześniejsze odcinki tego produkowanego przez Constantin Entertainment Polska programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Rodzina, Polsat Cafe, Polsat Film i TV4.

Polsat „Nasz nowy dom”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mówi się, że dom tworzą ludzie, a nie ściany, ale trudno wieść spokojne życie, gdy codzienność wypełniona jest niepewnością i troską o dach nad głową. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi Katarzyna Dowbor i niezastąpiona ekipa „Naszego nowego domu”. Od 8 lat przeprowadzają metamorfozy domów i mieszkań, do tej pory pomogli 240 rodzinom.

W siedemnastym sezonie programu do znanej już widzom drużyny: Martyny Kupczyk, Macieja Pertkiewicza i Wojciecha Strzelczyka dołączy nowa architektka - Marta Kołdej. Premierowa emisja programu odbywać się będzie od 2 września br., w każdy czwartek, o godzinie 20:05 na antenie Polsatu.

Jak zapowiada nadawca, przed widzami siedemnasty sezon programu, który odmienia życie rodzin wyjątkowo doświadczonych przez los. Od września br. na widzów czekać będą kolejne poruszające historie i 12 zdumiewających metamorfoz. Jesienią br. ekipa „Naszego nowego domu” przemierzy setki kilometrów, by dotrzeć do kolejnych bohaterów. Pojawią się m.in. na Podbeskidziu, Zamojszczyźnie, w Wielkopolsce. Wszędzie tam ekipa programu będzie starała się wesprzeć rodziny i dać im szansę na lepszy los. W jednym z odcinków widzowie poznają historię Łukasza, który samotnie wychowuje 4 dzieci. Jego narzeczona i matka dzieci zmarła na gruźlicę 3 lata temu, a dzieci były świadkami jej śmierci. Rodzina żyje w niewielkim domu bez łazienki. Ojciec pracuje na pół etatu u sąsiada, jednak zarobione pieniądze nie wystarczają na remont. Sprawy w swoje ręce weźmie ekipa „Naszego nowego domu”, a domownicy usłyszą słowa, na które tak bardzo czekali: „Wyremontujemy wasz dom!”.

Poza metamorfozą domów bohaterowie programu mogą liczyć również na wsparcie w zawodowym rozwoju poprzez kursy i szkolenia, które mogą pomóc wrócić im na rynek pracy, zainspirować do zmian, odkryć i wykorzystać ich talenty. W premierowych odcinkach, w trosce o środowisko, ponownie pojawi się wiele rozwiązań ekologicznych, takich jak pompy ciepła oraz instalacje fotowoltaiczne.  

Program niezmiennie poprowadzi Katarzyna Dowbor, a remontami zajmie się drużyna architektów - Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk, oraz kierownicy budowy: Artur Witkowski, Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak. 

W drugim odcinku siedemnastego sezonu zadebiutuje Marta Kołdej - absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej z architekturą związana od dwudziestu lat. Marta Kołdej najbardziej lubi tworzyć domy i mieszkania dla rodzin. Ceni sobie kontakt z ludźmi, którzy mieszkają w stworzonych przez nią wnętrzach. Co mówi o swoim udziale w programie?

- Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, móc pracować ramię w ramię z tak doświadczonymi Architektami: Martyną, Maćkiem, Wojtkiem i oczywiście ikoną polskiej telewizji Katarzyną Dowbor. Cieszę się także na pracę zespołową z ekipami wykonawców, bez których program by nie istniał. Myślę, że opinie o świetnej atmosferze na planie absolutnie nie są przesadzone, chociaż na pewno pod koniec każdego odcinka jest bardzo gorąco. Fantastycznie jest móc dołożyć swoją cegiełkę do projektu, w którym ludzie pomagają zmienić życie innym ludziom

- mówi Marta Kołdej.


Program „Nasz nowy dom” na zlecenie Telewizji Polsat produkuje firma Constantin Entertainment Polska (więcej tutaj).
 
Katarzyna Dowbor w programie „Nasz nowy dom”, foto: Kala Kiełbasińska
Katarzyna Dowbor w programie „Nasz nowy dom”, foto: Kala Kiełbasińska
Martyna Kupczyk w programie „Nasz nowy dom”, foto: Piotr Gamdzyk
Martyna Kupczyk w programie „Nasz nowy dom”, foto: Piotr Gamdzyk
Marta Kołdej w programie „Nasz nowy dom”, foto: Kala Kiełbasińska
Marta Kołdej w programie „Nasz nowy dom”, foto: Kala Kiełbasińska


„Nasz nowy dom” - sezon 17., emisja w czwartki (od 2 września 2021 roku) o godz. 20:05 w telewizji Polsat. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Rodzina, Polsat Cafe, Polsat Film i TV4.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + DVB-T/T2/C Tuner

Zestaw Homatics BOX Q z DVB-T/T2/C Dongle to najpotężniejszy odtwarzacz...

469 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...