ATP Cincinnati: Hubert Hurkacz - Andy Murray

dodano: 2021-08-17 20:40
autor: Janusz Sulisz | źródło: Polsat Sport

Hubert Hurkacz Hubert Hurkacz przełamał złą passę meczów z Davidovichem Fokiną. Trzysetowa wygrana i będzie mecz 1/16 finału z Andym Murrayem. Faworytem będzie Polak. Mecz odbędzie się w środę 18 sierpnia - transmisja w kanałach Polsat Sport.

ATP/Polsat Sport

Hurkacz vs. Murray
Hubert Hurkacz pokonał 6:1, 6:7, 6:1 Alejando Davidovicha Fokinę w pierwszej rundzie turnieju ATP Masters 1000 w Cincinnati.
Rywalem Huberta Hurkacza w 2. rundzie turnieju ATP w Cincinnati stanie Andy Murray. Czy Polakowi uda się awansować do 1/8 finału? Kiedy mecz Hubert Hurkacz - Andy Murray? O której godzinie rozpocznie się mecz Hubert Hurkacz - Andy Murray?

Po raz pierwszy w swojej karierze Hurkacz zmierzy się z Murrayem. Do tego czasu rywalami Polaka byli inni legendarni tenisiści m.in: Roger Federer czy Novak Djokovic, ale nigdy Brytyjczyk. Zawodnicy będą rywalizować o awans do 1/8 finału turnieju ATP w Cincinnati.

Rozstawiony podczas tych rozgrywek z numerem dziewiątym Hurkacz w pierwszej rundzie mierzył się z Alejandro Davidovichem Fokiną. Do rozstrzygnięcia wyniku potrzebne były trzy sety, a pod koniec drugiej partii pojedynek musiał zostać chwilowo przerwany przez intensywne opady deszczu. Polak wygrał ten mecz 6:1, 6:7 (3:7), 6:1.

Andy Murray, który od organizatorów turnieju na kortach w Stanach Zjednoczonych otrzymał dziką kartę, bez problemu wygrał swój mecz w 1/32 finału. Rywalem trapionego przez kontuzje Brytyjczyka był Richard Gasquet. Chociaż gra przez większość czasu była wyrównana, to pod koniec każdego seta Murray znajdował sposób, by wyjść na prowadzenie. Starcia ostatecznie zakończyło się wynikiem 6:4, 6:4.

Kubot/Melo vs. Puetz/Venus
Łukasz Kubot rozpoczyna rywalizację w turnieju ATP w Cincinnati. Polski tenisista wraz z Marcelo Melo zmierzą się w pierwszej rundzie debla z Timem Puetzem i Michaelem Venus. Czy polsko-brazylijska para awansuje do kolejnej rundy? Transmisja z meczu Łukasz Kubot/ Marcelo Melo - Tim Puetz/Michael Venus w Polsacie Sport Extra.

Plan transmisji - turniej ATP w Cincinnati:

18 sierpnia (środa)

17:00 Łukasz Kubot/ Marcelo Melo - Tim Puetz/Michael Venus, Polsat Sport Extra

18:15 Hubert Hurkacz - Andy Murray, Polsat Sport [o godz. 20:20 zaczyna się transmisja meczu Fortuna 1. Ligi i transmisja może być przeniesiona na inny kanał - Polsat Sport Extra]