reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Family Food Fight. Pojedynek na smaki” od 1.09 w Polsacie [wideo]

dodano: 2021-08-18 16:07
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Telewizja Polsat

Family Food Fight. Pojedynek na smaki 1 września br. na antenie Telewizji Polsat odbędzie się premiera nowego kulinarnego show „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”. W szranki o tytuł najlepiej gotującej rodziny w Polsce oraz 100 tys. zł staną drużyny z całego kraju. Ich zmagania ocenią jurorzy Ewa Wachowicz, Piotr Gąsowski oraz Adam Borowicz. Program emitowany będzie w każdą środę o godz. 20:05.

Telewizja Polsat
Family Food Fight. Pojedynek na smaki Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
To będzie program kulinarny, jakiego w Polsce jeszcze nie było! Drużyny składające się z trzech członków rodziny: rodziców, dziadków, braci, ciotek, a nawet dzieci podejmą się trudnych kulinarnych wyzwań. Będą musieli wyjść ze swojej strefy komfortu i gotować pod presją czasu. W każdym odcinku uczestnicy otrzymają dwa zadania. W pierwszym rywalizować będą o specjalnie przywileje, w drugim stawką będzie dalszy udział w programie. Aby wygrać „Family Food Fight” potrzeba techniki, współpracy, stalowych nerwów – ale przede wszystkim serca, które wkłada się w przygotowanie posiłków. Stawką jest 100 tys. zł i tytuł najlepiej gotującej rodziny w Polsce.

„Family Food Fight. Pojedynek na smaki to chwile szczęścia, rodzinne sprzeczki, przepisy przekazywane z pokolenia na pokolenie i przede wszystkim wielka celebracja wspólnego gotowania i spożywania posiłków. W programie nie zabraknie gości specjalnych, wśród nich szef kuchni Aleksander Baron, cukiernik Tomasz Deker czy zwycięzca pierwszej polskiej edycji „Top Chef” restaurator Martin Gimenez Castro.
 
„Family Food Fight. Pojedynek na smaki”, fot. Telewizja Polsat

Kulinarne popisy uczestników oceni wyjątkowe jury: Ewa Wachowicz, Piotr Gąsowski i Adam Borowicz. Spróbują każdego dania, będą porównywać przepisy i pytać o rodzinne sekrety, dawać profesjonalne rady, ale również w swoich ocenach kierować się sercem! Ewy Wachowicz, nikomu nie trzeba przedstawiać - znana autorka książek kucharskich, doświadczona jurorka, właścicielka restauracji i gospodyni jednego z najpopularniejszych programów kulinarnych w Polsce – „Ewa Gotuje”. Piotr Gąsowski, aktor i prezenter telewizyjny, prowadzący uwielbianego przez widzów formatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Prywatnie pasjonat gotowania. Trzecie miejsce przy stole zajmie Adam Borowicz - wygadany, brodaty ślązak, znany z autorskich programów kulinarno-podróżniczych i wielkiego serca do gotowania.

„Family Food Fight” od 1 września w środy o godz. 20:05 w telewizji Polsat.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...