reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy dekoder 4K w Polsat Box

dodano: 2021-08-18 17:18 | aktualizacja: 2021-08-19 12:41
autor: Janusz Sulisz | źródło: Cyfrowy Polsat

Dekoder polsat box 4K skos 360px.jpg Od września br. Cyfrowy Polsat zmienia się w Polsat Box, a do oferty wejdzie nowoczesny dekoder 4K z nowym pilotem Bluetooth, funkcją DUO i podłączeniem do Internetu, w tym również przez Wi-Fi. Funkcja DUO umożliwia podłączenie tego samego dekodera zarówno do telewizji satelitarnej, jak i kablowej IPTV. Każdy będzie mógł swobodnie przełączać źródło sygnału – to absolutna nowość i pierwsze w Polsce tego typu rozwiązanie. Nowy dekoder 4K to również aplikacja Polsat Box Go i dostęp online do ponad 100 kanałów i kilku prostych pakietów tematycznych. Dzięki temu klienci Polsat Box (w który zmienia się Cyfrowy Polsat) będą mieli jeszcze większą swobodę wyboru, zgodnie z nowym hasłem Grupy Polsat Plus „Wybierz swoje wszystko”.

Grupa Polsat Plus
Polsat Box 4K


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jakość 4K

Dekoder Polsat Box 4K to nowoczesny sprzęt zapewniający dostęp do rozrywki oraz możliwość oglądania wybranych kanałów i treści w jakości 4K.
 

– Nasz nowy dekoder 4K to elegancki, niezwykle nowoczesny i wyposażony w wiele fantastycznych funkcji sprzęt, który zapewni naszym klientom wiele niesamowitych możliwości i nowych doznań. Treści w jakości 4K, funkcja DUO, pilot Bluetooth, łączność Wi-Fi, aplikacja Polsat Box Go to jeszcze większa swoboda w dostępie do rozrywki w najwyższej jakości i wolność wyboru tego, co, kiedy, gdzie i jak chce się oglądać – zgodnie z naszym nowym hasłem „Ty rządzisz. Wybierz swoje wszystko – mówi Maciej Stec, wiceprezes zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtela, operatora sieci Plus, Grupa Polsat Plus.

Pilot Bluetooth

Do obsługi dekodera będzie służył nowy, wygodny i intuicyjny pilot Bluetooth. Dzięki technologii Bluetooth gwarantującej dużą szybkość i zasięg działania, dekoderem będzie można płynnie sterować, niezależnie od tego, gdzie się znajduje – równie dobrze może stać w zamkniętej szafce czy innym pomieszczeniu.
 

Funkcja DUO

Funkcja DUO to całkowicie nowe i pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce. Pozwoli podłączyć dekoder zarówno do sygnału z anteny satelitarnej, jak i telewizji kablowej IPTV dostępnej przez Internet (usługa działa z Internetem stacjonarnym Plusa, Internetem szerokopasmowym Netii i Orange o min. prędkości 8 Mb/s dla kanałów w jakości HD i min. 25 Mb/s dla kanałów w jakości 4K). Między technologiami będzie można swobodnie przełączać się w dowolnym momencie, w ramach jednego i tego samego swojego pakietu programowego.
 

Polsat Box 4K – nowoczesny dekoder z Bluetooth, Wi-Fi i funkcją DUO

Jak informuje Grupa Polsat Plus, nowy dekoder został zaprojektowany, żeby odpowiedzieć na zmieniające się potrzeby i rosnące wymagania klientów. - Stworzyliśmy urządzenie, dzięki któremu dajemy więcej sposobów dostępu do ulubionych treści - podkreśla operator.
  • Rozdzielczość 4K;
  • Funkcja DUO – nowość na rynku, swobodne przełączanie między telewizją satelitarną a telewizją kablową IPTV działającą na światłowodzie Plusa, Internecie szerokopasmowym Netii i Orange o min. prędkości 8 Mb/s;
  • Pilot z Bluetooth – niezawodna bezprzewodowa technologia o dużej szybkości i zasięgu, umożliwiająca łatwe i płynne sterowanie dekoderem;
  • Wbudowane Wi-Fi – dekoder automatycznie wyszuka dostępne sieci Wi-Fi i łatwo połączy się z wybraną siecią;
  • Polsat Box Go – nowoczesna aplikacja i serwis VOD zapewniająca bezpłatny dostęp do kanałów, filmów, seriali, sportu, rozrywki i wielu innych treści z pakietu telewizyjnego abonenta, bez reklam, na wielu urządzeniach, kiedy chce, jak chce i gdzie chce;
  • Nowoczesne i intuicyjne menu – to łatwiejszy i wygodniejszy dostęp do kanałów, funkcji i treści na życzenie;
  • Wsparcie DVB-T2/HEVC.
 

Dodajmy, że 17 sierpnia na jednym z transponderów Cyfrowego Polsatu pojawił się kanał testowy w HEVC, prawdopodobnie w rozdzielczości 4K.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...