reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

4 nagrody EISA dla urządzeń Philips TV & Sound

dodano: 2021-08-17 19:44
autor: Janusz Sulisz | źródło: Philips TV & Sound

telewizor Philips OLED+936 EISA 2021 360px.jpg W 2021 roku telewizory i sprzęty audio z oferty Philips TV & Sound zdobyły aż 4 nagrody EISA. Wyróżnienia trafiły do dwóch modeli telewizorów OLED oraz soundbaru i słuchawek bezprzewodowych z linii Fidelio.

Philips
Philips OLED 806 EISA Słuchawki Philips L3 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
4 nagrody EISA dla urządzeń Philips TV & Sound
W najnowszej odsłonie konkursu EISA telewizory Philips powtórzyły sukces z lat ubiegłych i zdobyły dwie nagrody. Flagowy model Philips OLED+936 zwyciężył w kategorii Home Theatre TV, zaś Philips OLED806 otrzymał tytuł Best Buy OLED TV.

Do grona wyróżnionych produktów dołączyły również urządzenia z audiofilskiej linii Fidelio, która w ubiegłym roku powróciła na polski rynek. Soundbar Philips Fidelio B97 pokonał rywali w kategorii Home Theatre Soundbar, natomiast bezprzewodowe słuchawki Philips Fidelio L3 zdobyły tytuł najlepszych Wireless Headphones. Uznanie jury jest potwierdzeniem standardów jakości obrazu i dźwięku, które marka stara się wyznaczać.

Eksperci EISA (Expert Imaging & Sound Association) tworzą obecnie jedną z najważniejszych  grup niezależnych specjalistów zajmujących się elektroniką użytkową, która już od prawie 40 lat co roku wskazuje najciekawsze rozwiązania w branży. W gronie tym zrzeszeni są przedstawiciele kluczowych mediów technologicznych z 29 krajów.

– Jako marka bardzo szanujemy opinie jury EISA, dlatego cieszymy się, że nasze telewizory po raz kolejny zostały uznane za najlepsze w swojej kategorii. Dwie dodatkowe nagrody dla produktów audio spod znaku Philips Fidelio to fantastyczne osiągnięcie i wyrazy uznania dla naszego zespołu, który intensywnie pracował nad reaktywacją tej serii i jej ponownym wprowadzeniem na rynek – powiedział Martijn Smelt, Dyrektor ds. Marketingu TP Vision


Najważniejsze oceny, które znalazły się w uzasadnieniu jury do nagród EISA przyznanych urządzeniom Philips:
 


    • Tytuł EISA Home Theatre TV of the Year 2021-2022 dla telewizora Philips 65OLED+936 Zapewnia wzorowy obraz, ponadprzeciętny dźwięk oraz wsparcie najbardziej zaawansowanego procesora obrazu Philips, który w połączeniu z nowoczesnym panelem OLED oferuje gamę dobrze skonfigurowanych trybów dla najwyższej jakości obrazu. Tym co najbardziej wyróżnia ten telewizor, jest dźwięk. Zintegrowany system głośników opracowany przez specjalistów w dziedzinie audio, markę Bowers & Wilkins, składa się z ulepszonego układu przetworników 3.1.2, co zapewnia brzmienie Dolby Atmos pełne przestrzenności, szczegółowości i czystości oraz bogate, solidne basy. 65-calowy Philips OLED+936 to więcej niż telewizor, to kompletny zestaw kina domowego. 
 


    • Tytuł EISA Best Buy OLED TV 2021-2022 dla telewizora Philips 55OLED806 Dobrze wyceniony telewizor 4K HDR oferujący rozwiązania zarezerwowane wcześniej dla najwyższych modeli marki, w tym czterostronne podświetlenie Ambilight i technologię przeciw wypalaniu matrycy. Dodatkowo model wspiera HDR10+ i Dolby Vision, ma zainstalowany system Android 10.0 oraz jest wyposażony w złącze HDMI 2.1. Wszystko to sprawia, że Philips OLED806 jest telewizorem o wszechstronnym zastosowaniu. Ten zaprojektowany z myślą o graczach, fanach serwisów streamingowych i miłośnikach filmów (ci ostatni mogą skorzystać z automatycznego wyboru trybu Filmmaker lub trybu kina domowego) model ze średniej półki zapewnia znakomitą jakość obrazu. 
 


    • Tytuł EISA Home Theatre Soundbar 2021-2022 dla Philips Fidelio B97Najlepszy soundbar Philips, którego brzmieniowe kompetencje wypełniają warunki certyfikatu IMAX Enhanced, nie zaniedbuje niczego, co mogłoby zwiększyć emocje w kinie domowym. Stylowy zestaw obejmuje pięciokanałowy soundbar, bezprzewodowe głośniki surround i subwoofer z 20-cm przetwornikiem, organizując w zręczny sposób system 7.1.2 i obsługując Dolby Atmos/DTS:X. Usłyszymy głęboki bas, czystą średnicę, szeroką scenę, odczujemy wciągającą atmosferę. Głośniki surround można fizycznie dołączyć do głównej części soundbara (w ten sposób ładujemy ich baterie), a podłączenia obejmują opcje przewodowe i bezprzewodowe, w tym HDMI eARC, Chromecast i DTS Play-Fi. Zafiksowane tryby dźwiękowe i elastyczna korekcja pomogą w dopasowaniu B97 do muzyki i gustu użytkownika.
 


    • Tytuł EISA Wireless Headphones 2021-2022 dla słuchawek Philips Fidelio L3 – Nosząc Fidelio L3, najlepsze słuchawki dookołouszne z nowej edycji ekskluzywnej serii Fidelio od marki Philips, czujemy się delikatnie otuleni – świetnie zaprojektowane i wykonane zapewniają nadzwyczajne połączenie stylu, wygody i jakości dźwięku. System aktywnej redukcji zakłóceń wykorzystuje dwa mikrofony, jest skuteczny i przezroczysty dla sygnału muzycznego. Pasmo przenoszenia jest zadziwiająco szerokie, obejmuje silny i kontrolowany bas, przy bardzo niskich zniekształceniach. Komfort noszenia, bezprzewodowego połączenia,  długi czas pracy baterii i niemęczące brzmienie pozwalają na długie sesje odsłuchowe. Są tak przyjemne, że nawet po wielu godzinach nie chce się ich zdejmować.  

55-calowy telewizor Philips OLED806, soundbar Philips Fidelio B97 oraz słuchawki Philips Fidelio L3 są już dostępne w sprzedaży w całej Europie. Model 65" OLED+936 zostanie oficjalnie wprowadzony na rynek pod koniec 2021 roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wydarzenia i targi


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

239 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...