reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Znani i lubiani bohaterowie we wrześniu w AXN

dodano: 2021-08-17 23:59 | aktualizacja: 2021-08-19 22:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation

AXN Tajemnice przeszłości i zagadkowe morderstwa w serialu nominowanym do „Polskich Nagród Filmowych Orły”; nowe śledztwa najsłynniejszych agentów amerykańskiej marynarki wojennej; oraz prezydent z przypadku, który walczy z układami na najwyższych szczeblach polityki Stanów Zjednoczonych Ameryki. We wrześniu br. kanał AXN pokaże serial „Rysa” oraz nowe odcinki takich produkcji jak „Agenci NCIS” (sezon 15.) i „Designated Survivor” (sezon 3.).

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wrzesień 2021 roku w ofercie kanału AXN:

„Rysa”, pierwsza część cyklu kryminalnego autorstwa Igora Brejdyganta, to połączenie kryminału z thrillerem psychologicznym. Największą zagadką okazują się bolesne doświadczenia głównej bohaterki. Monika Brzozowska (w tej roli Julia Kijowska), policjantka pracująca w warszawskim wydziale zabójstw, stara się wygrać z dręczącymi ją lękami i ocalić samą siebie. Kobieta, w miarę prowadzenia dochodzenia w sprawie serii morderstw, zaczyna trafiać na tropy prowadzące do niej samej. Bohaterka przeczuwa, że w sprawie chodzi o coś więcej niż zwykłe porachunki. Cierpiąca na zaniki pamięci Brzozowska zostaje wplątana w niebezpieczną grę, która zmusi ją do ponownej walki z demonami przeszłości. Na ekranie widzowie zobaczą m.in. Julię Kijowską, Kingę Preis, Macieja Zakościelnego, Janusza Chabiora, Dawida Ogrodnika, Mariusza Ostrowskiego i Zbigniewa Zamachowskiego. Serial „Rysa” emitowany będzie od wtorku, 7 września br. o godzinie 21:05. Kolejne odcinki będą emitowane we wtorki w godzinach 21:05 i 22:00 w AXN (więcej tutaj).

Serial „Agenci NCIS” opowiada o grupie dochodzeniowej, która rozwiązuje zagadki kryminalne dotyczące Marynarki Wojennej i Korpusu Marines. Grupą dowodzi agent specjalny Leroy Jethro Gibbs, doświadczony były komandos. Pracuje wraz ze starszym agentem Timothym McGee, specjalistką sądową Abby Sciuto i lekarzem sądowym, doktorem Mallardem. W nowych odcinkach piętnastego sezonu serialu zespół będzie próbował wydostać amerykańskiego senatora z pułapki w Afganistanie oraz zdemaskować szefa kartelu narkotykowego. Nowe odcinki piętnastego sezonu serialu „Agenci NCIS” emitowane są w czwartki o godzinie 20:10 w AXN (więcej tutaj).

Serial „Designated Survivor” to historia Thomasa Kirkmana (Kiefer Sutherland), który nieoczekiwanie zostaje prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki. Po zamachu terrorystycznym na Kapitol giną wszyscy członkowie amerykańskiej administracji. Zgodnie z obowiązującym prawem, stanowisko szefa Białego Domu niezwłocznie obejmuje tak zwany wyznaczony ocalały. Spokojny architekt, pełniący funkcję sekretarza do spraw budownictwa mieszkaniowego i rozwoju miast, w jednej chwili zostaje prezydentem najpotężniejszego mocarstwa na świecie. Musi odbudować siłę Stanów Zjednoczonych Ameryki na arenie międzynarodowej, decydować o losach amerykańskich żołnierzy i zmierzyć się z wewnętrznymi rozgrywkami w Waszyngtonie. W nowych odcinkach trzeciego sezonu serialu prezydent Kirkman będzie musiał podjąć szereg niełatwych decyzji rodzinnych i państwowych, które utrudnią mu walkę o reelekcję. Nowe odcinki trzeciego sezonu serialu „Designated Survivor” emitowane są w poniedziałki o godzinie 20:10 w AXN (więcej tutaj).
 
Julia Kijowska w serialu „Rysa”, foto: Sony Pictures Television Networks Central Europe
Julia Kijowska w serialu „Rysa”, foto: Sony Pictures Television Networks Central Europe
Maciej Zakościelny i Julia Kijowska w serialu „Rysa”, foto: Sony Pictures Television Networks Central Europe
Maciej Zakościelny i Julia Kijowska w serialu „Rysa”, foto: Sony Pictures Television Networks Central Europe
Scenarzystą serialu „Rysa” jest Igor Brejdygant, foto: Jakub Celej
Scenarzystą serialu „Rysa” jest Igor Brejdygant, foto: Jakub Celej
Kiefer Sutherland w serialu „Designated Survivor”, foto: Sony Corporation
Kiefer Sutherland w serialu „Designated Survivor”, foto: Sony Corporation
Mark Harmon i Sean Murray w serialu „Agenci NCIS”, foto: Sony Corporation
Mark Harmon i Sean Murray w serialu „Agenci NCIS”, foto: Sony Corporation


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...