reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Monolith Films: „The End” z Kubicką w kinach

dodano: 2021-08-20 03:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: Monolith Films/satkurier.pl

Monolith Films „The End” Od piątku, 20 sierpnia br. w kinach widzowie będą mogli oglądać polski film „The End”. Producentem filmu jest Ekipa, koproducentem i dystrybutorem Monolith Films, a wsparcia finansowego udzielił Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF). W obsadzie znaleźli się Agnieszka Wielgosz, Aleksandra Popławska, Joanna Kurowska, Katarzyna Figura, Magdalena Lamparska, Paulina Gałązka, Sandra Kubicka, Karolina Szostak, Katarzyna Ptasińska, Maja Wachowska, Anna Mrozowska, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Mirosław Zbrojewicz, Piotr Witkowski, Przemysław Sadowski i Tomasz Karolak.

Monolith Films „The End”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w opisie, skandalicznie zabawny film o małościach wielkich ludzi. Seks, kłamstwa i gwiazdy, które idą ze sobą na noże w nowym filmie twórców takich produkcji jak „Underdog” (więcej tutaj) i „365 dni” (więcej tutaj). Jeden trup. Siedem tajemnic. Grzechy, których nie da się zamieść pod dywan. Siedem topowych gwiazd daje się wciągnąć w grę, która odkryje skandaliczną prawdę.

Siedmiu sławnych aktorów daje się wciągnąć w grę, której finału nikt nie jest w stanie przewidzieć. W chwili, gdy cały świat znajduje się w zawieszeniu, a przyszłość wydaje się więcej niż niepewna, gwiazdy otrzymują intratną propozycję. I choć nie jest ona szczytem ich ambicji zawodowych, nie zamierzają z niej zrezygnować. Intrygi, zdrady, donosy, seks, a wszystko przykryte sztucznym uśmiechem i sporą dawką botoksu. To i dużo więcej demaskują twórcy filmu „The End”. Scenariusz inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami. Tymi, o których rozpisywały się media, ale i tymi o których wiedzieć mieli tylko nieliczni.

„The End” - o filmie - produkcja: Polska, reżyseria: Tomasz Mandes, scenariusz: Tomasz Mandes, Adam Cioczek i Robert Ziębiński, zdjęcia: Bartek Cierlica, gatunek: komedia, rok produkcji: 2021, produkcja: Ekipa, koprodukcje: Monolith Films, dystrybucja: Monolith Films, współfinansowanie: Polski Instytut Sztuki Filmowej, obsada: Agnieszka Wielgosz, Aleksandra Popławska, Joanna Kurowska, Katarzyna Figura, Magdalena Lamparska, Paulina Gałązka, Sandra Kubicka, Katarzyna Ptasińska, Maja Wachowska, Karolina Szostak, Anna Mrozowska, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Mirosław Zbrojewicz, Piotr Witkowski, Przemysław Sadowski i Tomasz Karolak.

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Przemysław Sadowski, Aleksandra Popławska, Tomasz Karolak, Paulina Gałązka, Agnieszka Wielgosz, Jarosław Boberek i Piotr Witkowski na plakacie promującym kinową emisję filmu „The End”, foto: Monolith Films
Przemysław Sadowski, Aleksandra Popławska, Tomasz Karolak, Paulina Gałązka, Agnieszka Wielgosz, Jarosław Boberek i Piotr Witkowski na plakacie promującym kinową emisję filmu „The End”, foto: Monolith Films


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

75 zł Więcej...