reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-22 - 2021-09-23

Sport w polskiej TV 21.08.2021

dodano: 2021-08-20 16:34 | aktualizacja: 2021-08-20 19:37
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: Manchester City – Norwich City. Transmisje live z Mistrzostw Europy w siatkówce kobiet tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – Norwich City
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny
 
CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Łęczna – Wisła Kraków

Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki

22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Athletic Bilbao – FC Barcelona

Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Stal Mielec
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Łęczna – Wisła Kraków

Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – Burnley FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

16:00 Piłka nożna: Multi Premier League:
Aston Villa – Newcastle United
Crystal Palace – Brentford
Leeds United – Everton FC
Manchester City – Norwich City

Moderator: Krzysztof Marciniak

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion – Watford FC
Komentarz: Adrian Olek, Jarosław Koliński

22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Athletic Bilbao – FC Barcelona

Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Stal Mielec
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Łęczna – Wisła Kraków

Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Family


17:00 Tenis: WTA World Tour, Cincinnati:
1/2 finału

21:00 Tenis: WTA World Tour, Cincinnati:
1/2 finału
 
CANAL+ Now

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Leeds United – Everton FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Gutka

19:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Espanyol – Villarreal CF
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
Eleven Sports 1

14:00 Żużel: FIM Speedway Grand Prix World Championship Challenge:
Zawody
Komentarz: Piotr Olkowicz, Michał Korościel

18:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Inter Mediolan – Genoa CFC
Komentarz ze stadionu: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Torino FC – Atalanta Bergamo
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

10:20 Wyścigi samochodowe: DTM Nürburgring
Kwalifikacje 1
Komentarz: Marcin Grzywacz

13:30 Wyścigi samochodowe: DTM Nürburgring
Wyścig 1
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Fiałkowski

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Sheffield United – Huddersfield Town

18:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Hellas Verona – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski 

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Empoli FC – SS Lazio
Komentarz: Tomasz Zieliński, Mikołaj Kruk
 
Eleven Sports 3

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco – RC Lens 
Komentarz: Mateusz Święcicki, Kuba Ostrowski

19:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Granada CF – Valencia CF
Komentarz: Michał Wszołek, Sebastian Chabiniak

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
Sporting CP – Belenenses SAD
Komentarz: Julian Kowalski, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco – RC Lens 
Komentarz: Mateusz Święcicki, Kuba Ostrowski

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
Gil Vicente FC – SL Benfica
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Saint-Étienne – LOSC Lille
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eurosport 1

11:15 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 24h Le Mans:
Rozgrzewka

15:15 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 24h Le Mans:
Wstęp

15:45 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 24h Le Mans:
Wyścig

18:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 24h Le Mans:
Wyścig
    
21:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 24h Le Mans:
Wyścig

00:00 (so/nd) Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 24h Le Mans:
Wyścig

03:00 (so/nd) Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 24h Le Mans:
Wyścig
 
Eurosport 2

12:30 Kolarstwo szosowe: Tour de l'Avenir:
Etap 8
Komentarz: Stanisław Brzósko

14:50 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana:
Etap 8
Komentarz: Adam Probosz, Dariusz Baranowski
 
Golf Channel

13:00 Golf: European Tour, Praga:
3. runda
Komentarz: Jacek Person

21:00 Golf: PGA Tour, Jersey City:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

13:45 Żużel: 2. Liga Żużlowa: 
7R Stolaro Stal Rzeszów – SpecHouse PSŻ Poznań

 
nSport+

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco – RC Lens 
Komentarz: Filip Surma, Marek Bojanowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Saint-Étienne – LOSC Lille
Komentarz: Tomasz Smokowski, Marek Jóźwiak
 
Polsat Sport Premium 1

20:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven – SC Cambuur

00:00 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: 
Columbus Crew – Seattle Sounders
 
Polsat Sport Premium 2

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga:
AC Sparta Praga – FC Hradec Králové

 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
GKS Jastrzębie – Apklan Resovia Rzeszów

16:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Czechy – Polska


20:00 Boks: Polsat Boxing Promotions: 
Radomir Obruśniak – Piotr Gudel

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas:
Manny Pacquiao – Yordenis Ugas
 
Polsat Sport Extra

16:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Finlandia – Ukraina

19:00 Tenis: ATP World Tour, Cincinnati:
1/2 finału

22:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga, Eugene:
Zawody

00:00 (so/nd) Tenis: ATP World Tour, Cincinnati:
1/2 finału

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night:
Jared Cannonier – Kelvin Gastelum
 
Polsat Sport Fight

18:30 Triatlon: ITU World Triathlon Series, Edmonton:
Wyścig kobiet

21:30 Triatlon: ITU World Triathlon Series, Edmonton:
Wyścig mężczyzn
 
Polsat Sport News

17:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Białoruś – Chorwacja

19:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Bułgaria – Hiszpania

02:30 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: 
New York Red Bulls – New York City FC
 
Super Polsat

16:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Czechy – Polska


20:00 Boks: Polsat Boxing Promotions: 
Radomir Obruśniak – Piotr Gudel
 
Sportklub

12:00 Wyścigi samochodowe: Michelin Le Mans Cup Series:
Wyścig

15:00 Siatkówka plażowa: King of the Court:
Mecz kobiet

16:10 Siatkówka plażowa: King of the Court:
Mecz kobiet

17:30 Siatkówka plażowa: King of the Court:
Mecz mężczyzn

18:40 Siatkówka plażowa: King of the Court:
Ceremonia dekoracji

19:05 Siatkówka plażowa: King of the Court:
Mecz mężczyzn

21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Michigan:
Wyścig
 
TVP Sport

11:45 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
Tarnovia Tarnów – UKS SMS Łódź
Komentarz: Tomasz Jasina

14:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata U-20:
Dzień 2
Komentarz: Hubert Malinowski

17:15 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Wisła Puławy – Chojniczanka Chojnice
Komentarz: Jan Sławiński

20:00 Boks: Gala, Hamburg: 
Zhan Kossobutskiy – Joey Dawejko
Komentarz: Piotr Jagiełło
Viaplay

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Karlsruher SC – Werder Bremen

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Eintracht Frankfurt – FC Augsburg 
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SpVgg Greuther Fürth – Arminia Bielefeld
Komentarz: Dawid Król

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Bochum – 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Kamil Kania

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Hertha BSC – VfL Wolfsburg
Komentarz: Szymon Ratajczak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg – Borussia Dortmund

Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Urban

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen – Borussia Mönchengladbach 
Komentarz: Mateusz Juza, Marcin Borzęcki

19:00 Wyścigi motocyklowe: Lucas Oil AMA Pro Motocross Championship:
Budds Creek National

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hansa Rostock – Dynamo Drezno
Komentarz: Kamil Kania


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Twin 6° Opticum LMTP-04H

Tania wersja konwertera Universal Monoblock Twin marki Opticum (6 stopni...

99 zł Więcej...