reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Polowanie na ogród” 7 w kanale HGTV

dodano: 2021-08-21 00:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

HGTV „Polowanie na ogród” Dominik Strzelec W niedzielę, 22 sierpnia br. o godz. 10:30 w kanale HGTV wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 7. sezonu programu „Polowanie na ogród”. Masz dość przesuszonej trawy, która jest jedyną rośliną na podwórku? A może na przydomowej działce zamiast rabat kwiatowych znajduje się składowisko nikomu niepotrzebnych rzeczy? W nowym sezonie „Polowania na ogród” widzowie poznają osiem rodzin, które borykają się właśnie z takimi problemami. Ich ogrody potrzebują metamorfozy z prawdziwego zdarzenia. Pomoże w tym Dominik Strzelec wraz ze swoją niezawodną ekipą. Wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie kanałów HGTV, TVN i ITVN Extra (TVN International Extra).

HGTV „Polowanie na ogród” Dominik Strzelec


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dominik Strzelec, jako profesjonalny projektant ogrodów, ma zawsze jeden cel - zamienić zaniedbaną działkę w zielony azyl, efektowną przestrzeń, która będzie zachęcała do spędzenia czasu na powietrzu. Nie zniechęci go żadne wyzwanie. W nowych odcinkach programu Dominik Strzelec zajmie się ogrodami, które nie potrzebują metamorfozy, a totalnej rewolucji. Są w opłakanym stanie, a nieudolne próby zapanowania nad bujną zielenią doprowadziły niemal do katastrofy. Teraz prowadzący program ma trzy dni i dziesięć tysięcy złotych by stworzyć przydomowy zakątek, o jakim marzą właściciele.

W nowym sezonie widzowie zobaczą m.in. jak Dominik Strzelec w sprytny sposób oddzieli ogród czteroosobowej rodziny od pobliskiego hałaśliwego placu budowy, postawi przytulne altany, zrobi piękne drewniane donice i na powrót zazieleni pustą i smutną przestrzeń, pomoże też w aranżacji przedogródka, któremu nada zupełnie nowy charakter, tworząc rabaty z kolorowymi kwiatami. Jak zapewnia nadawca, będzie zachwycająco (więcej tutaj).
 
Dominik Strzelec w programie „Polowanie na ogród”, foto: TVN Discovery
Dominik Strzelec w programie „Polowanie na ogród”, foto: TVN Discovery


„Polowanie na ogród” - sezon 7., emisja w niedziele (od 22 sierpnia 2021 roku) o godz. 10:30 w HGTV. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów HGTV, TVN i ITVN Extra (TVN International Extra).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Single Televes LNB

Ostatni model pojedynczego konwertera Universal hiszpańskiej firmy Televes. Charakterystyczna pomarańczowa...

39 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

75 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...