dodano: 2021-08-21 01:22
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K:Arsenal FC – Chelsea FC. Transmisje live z PGE Ekstraligi w CANAL+ i Eleven Sports.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
15:00 Piłka nożna: Premier League: Wolverhampton Wanderers – Tottenham Hotspur
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki CANAL+ 4K Ultra HD
17:30 Piłka nożna: Premier League: Arsenal FC – Chelsea FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny CANAL+ Sport
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice – Śląsk Wrocław
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lech Poznań – Lechia Gdańsk
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski CANAL+ Sport 2
15:00 Piłka nożna: Premier League: Southampton FC – Manchester United
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka
20:00 Tenis: WTA World Tour, Cincinnati: Finał
Komentarz: Bartosz Ignacik, Tomasz Wiktorowski CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice – Śląsk Wrocław
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lech Poznań – Lechia Gdańsk
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski CANAL+ Family
17:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Real Sociedad – Rayo Vallecano
Komentarz: Piotr Laboga, Jakub Kręcidło
20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: OGC Nice – Olympique Marsylia
Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Bojanowski CANAL+ Now
17:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Real Sociedad – Rayo Vallecano
Komentarz: Piotr Laboga, Jakub Kręcidło
20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: OGC Nice – Olympique Marsylia
Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Bojanowski Eleven Sports 1
15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: RC Strasbourg Alsace – Troyes AC
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
19:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Atlético Madryt – Elche CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Levante UD – Real Madryt
Komentarz: Michał Wszołek, Sebastian Chabiniak Eleven Sports 2
10:15 Wyścigi samochodowe: DTM Nürburgring: Kwalifikacje 2
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Fiałkowski
13:30 Wyścigi samochodowe: DTM Nürburgring: Wyścig 2
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Fiałkowski
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: SSC Napoli – Venezia FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eleven Sports 3
18:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Bologna FC – US Salernitana 1919
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: AS Roma – ACF Fiorentina
Komentarz: Tomasz Zieliński, Mikołaj Kruk Eleven Sports 4
15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: RC Strasbourg Alsace – Troyes AC
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: OGC Nice – Olympique Marsylia
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski Eurosport 1
06:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 24h Le Mans; Wyścig
09:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 24h Le Mans; Wyścig
12:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 24h Le Mans; Wyścig
15:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 24h Le Mans; Wyścig
16:00 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana: Etap 9
Komentarz: Adam Probosz, Dariusz Baranowski
20:30 Snooker: British Open: Finał Eurosport 2
12:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Węgry: Wyścig 1
13:00 Kolarstwo szosowe: Tour de l'Avenir: Etap 9
Komentarz: Stanisław Brzósko
14:50 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana: Etap 9
Komentarz: Adam Probosz, Dariusz Baranowski Golf Channel
13:30 Golf: European Tour, Praga: Finał
Komentarz: Jacek Person
20:00 Golf: PGA Tour, Jersey City: Finał
Komentarz: Jacek Person Motowizja
11:45 Żużel: 2. Liga Żużlowa: Trans MF Landshut Devils – Metalika Recykling Kolejarz Rawicz
nSport+
13:45 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: Północ – Południe
Komentarz: Michał Mitrut, Dawid Stachyra
16:30 Żużel: PGE Ekstraliga: Fogo Unia Leszno – Motor Lublin
Komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz
19:15 Żużel: PGE Ekstraliga: ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz – Eltrox Włókniarz Częstochowa
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński Polsat Sport Premium 1
19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: SK Slavia Praga – FC Banik Ostrava
19:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: Holandia – Rumunia Sportklub
12:00 Siatkówka plażowa: King of the Court: Finały mężczyzn
Komentarz: Kamil Gapiński
13:20 Siatkówka plażowa: King of the Court: Finały mężczyzn
Komentarz: Kamil Gapiński
14:45 Siatkówka plażowa: King of the Court: Play-offy kobiet
Komentarz: Kamil Gapiński
15:20 Siatkówka plażowa: King of the Court: Play-offy mężczyzn
Komentarz: Kamil Gapiński
16:05 Siatkówka plażowa: King of the Court: Finały kobiet
Komentarz: Kamil Gapiński
17:25 Siatkówka plażowa: King of the Court: Finały mężczyzn
Komentarz: Kamil Gapiński
18:30 Siatkówka plażowa: King of the Court: Ceremonia dekoracji TVP Sport
11:30 Siatkówka plażowa: Plaża Open: Mecz o 3. miejsce mężczyzn
Komentarz: Piotr Dębowski, Monika Brzostek
12:20 Siatkówka plażowa: Plaża Open: Finał kobiet
Komentarz: Piotr Dębowski, Monika Brzostek
13:20 Siatkówka plażowa: Plaża Open: Finał mężczyzn
Komentarz: Piotr Dębowski, Monika Brzostek
14:30 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata U-20: Dzień 6
Komentarz: Hubert Malinowski
17:05 Wyścigi konne: Tor Służewiec 2021: Dzień Arabski
Komentarz: Jarosław Idzi
18:00 Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa Świata: Brazylia – Salwador
Komentarz: Aleksander Roj, Marek Górecki