reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-18 - 2021-09-19

Sport w polskiej TV 22.08.2021

dodano: 2021-08-21 01:22
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Arsenal FC – Chelsea FC. Transmisje live z PGE Ekstraligi w CANAL+ i Eleven Sports.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Wolverhampton Wanderers – Tottenham Hotspur
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC – Chelsea FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Śląsk Wrocław
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Lechia Gdańsk

Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski
 
CANAL+ Sport 2

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Southampton FC – Manchester United
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC – Chelsea FC

Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

20:00 Tenis: WTA World Tour, Cincinnati:
Finał
Komentarz: Bartosz Ignacik, Tomasz Wiktorowski
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Śląsk Wrocław
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Lechia Gdańsk

Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski
 
CANAL+ Family

17:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Sociedad – Rayo Vallecano
Komentarz: Piotr Laboga, Jakub Kręcidło

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice – Olympique Marsylia
Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Bojanowski
 
CANAL+ Now

17:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Sociedad – Rayo Vallecano
Komentarz: Piotr Laboga, Jakub Kręcidło

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice – Olympique Marsylia
Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Bojanowski
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg Alsace – Troyes AC
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

19:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atlético Madryt – Elche CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Levante UD – Real Madryt
Komentarz: Michał Wszołek, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 2

10:15 Wyścigi samochodowe: DTM Nürburgring:
Kwalifikacje 2
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Fiałkowski 

13:30 Wyścigi samochodowe: DTM Nürburgring:
Wyścig 2
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Fiałkowski

18:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Udinese Calcio – Juventus FC

Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
SSC Napoli – Venezia FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 3

18:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC – US Salernitana 1919
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AS Roma – ACF Fiorentina
Komentarz: Tomasz Zieliński, Mikołaj Kruk
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg Alsace – Troyes AC
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice – Olympique Marsylia
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eurosport 1

06:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 24h Le Mans;
Wyścig

09:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 24h Le Mans;
Wyścig

12:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 24h Le Mans;
Wyścig

15:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 24h Le Mans;
Wyścig

16:00 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana:
Etap 9
Komentarz: Adam Probosz, Dariusz Baranowski

20:30 Snooker: British Open:
Finał
 
Eurosport 2

12:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Węgry:
Wyścig 1

13:00 Kolarstwo szosowe: Tour de l'Avenir:
Etap 9
Komentarz: Stanisław Brzósko

14:50 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana:
Etap 9
Komentarz: Adam Probosz, Dariusz Baranowski
 
Golf Channel

13:30 Golf: European Tour, Praga:
Finał
Komentarz: Jacek Person

20:00 Golf: PGA Tour, Jersey City:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

11:45 Żużel: 2. Liga Żużlowa: 
Trans MF Landshut Devils – Metalika Recykling Kolejarz Rawicz

 
nSport+

13:45 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Północ – Południe
Komentarz: Michał Mitrut, Dawid Stachyra

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
Fogo Unia Leszno – Motor Lublin
Komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz – Eltrox Włókniarz Częstochowa
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński
 
Polsat Sport Premium 1

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga – FC Banik Ostrava

 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec

15:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy:
Grecja – Hiszpania

18:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy:
Niemcy – Bułgaria

22:30 Tenis: ATP World Tour, Cincinnati:
Finał
 
Polsat Sport Extra

12:15 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Twente – AFC Ajax

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
Feyenoord – Go Ahead Eagles

17:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Rosja – Azerbejdżan

20:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Serbia – Belgia
 
Polsat Sport News

10:30 Siatkówka plażowa: World Tour:
1/2 finału kobiet

11:20 Siatkówka plażowa: World Tour:
1/2 finału kobiet

12:30 Siatkówka plażowa: World Tour:
1/2 finału mężczyzn

13:20 Siatkówka plażowa: World Tour:
1/2 finału mężczyzn

15:00 Siatkówka plażowa: World Tour:
Mecz o 3. miejsce kobiet

16:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Turcja – Szwecja

19:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Holandia – Rumunia
 
Sportklub

12:00 Siatkówka plażowa: King of the Court:
Finały mężczyzn
Komentarz: Kamil Gapiński

13:20 Siatkówka plażowa: King of the Court:
Finały mężczyzn
Komentarz: Kamil Gapiński

14:45 Siatkówka plażowa: King of the Court:
Play-offy kobiet
Komentarz: Kamil Gapiński

15:20 Siatkówka plażowa: King of the Court:
Play-offy mężczyzn
Komentarz: Kamil Gapiński

16:05 Siatkówka plażowa: King of the Court:
Finały kobiet
Komentarz: Kamil Gapiński

17:25 Siatkówka plażowa: King of the Court:
Finały mężczyzn
Komentarz: Kamil Gapiński

18:30 Siatkówka plażowa: King of the Court:
Ceremonia dekoracji
 
TVP Sport

11:30 Siatkówka plażowa: Plaża Open:
Mecz o 3. miejsce mężczyzn
Komentarz: Piotr Dębowski, Monika Brzostek

12:20 Siatkówka plażowa: Plaża Open:
Finał kobiet
Komentarz: Piotr Dębowski, Monika Brzostek

13:20 Siatkówka plażowa: Plaża Open:
Finał mężczyzn
Komentarz: Piotr Dębowski, Monika Brzostek

14:30 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata U-20:
Dzień 6
Komentarz: Hubert Malinowski

17:05 Wyścigi konne: Tor Służewiec 2021:
Dzień Arabski
Komentarz: Jarosław Idzi

18:00 Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa Świata: 
Brazylia – Salwador
Komentarz: Aleksander Roj, Marek Górecki

19:30 Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa Świata: 
Portugalia – Senegal
 
Viaplay

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV – SV Darmstadt 98
Komentarz: Mateusz Juza

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
TSG 1899 Hoffenheim – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Borzęcki

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayern Monachium – 1. FC Köln

Komentarz: Piotr Domagała, Michał Zachodny  


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...