reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Europa we wrześniu w National Geographic Wild

dodano: 2021-08-21 09:49 | aktualizacja: 2021-08-22 22:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company

National Geographic Wild We wrześniu br. kanał National Geographic Wild poleca swoim widzom w ramach pasma „Przyrodnicze cuda Europy” takie programy jak „Alpy: Bogactwo natury” i „Alpy: Surowe piękno”, a w ramach pasma „Świat według psów” takie produkcje jak „Niezłe psy”, „Cesar Millan: Psia federacja”, „Czy twój pies jest geniuszem?” i „Psy ze straży granicznej”.

National Geographic Wild


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, we wrześniu br. miłośników czworonogów ucieszy specjalne pasmo National Geographic Wild „Świat według psów” (od 14 września br. w każdy wtorek od godziny 18:00), natomiast ci, którzy nadal rozpamiętywać będą wakacyjne podróże na łonie natury, z radością zanurzą się w premierowych produkcjach w paśmie „Przyrodnicze cuda Europy” (od 5 września br. w każdą niedzielę od godziny 14:00).

Wrzesień 2021 roku w ofercie kanału National Geographic Wild:

„Przyrodnicze cuda Europy”:
emisja: w niedziele (od 5 września br.) o 14:00
Pasmo w ofercie kanału National Geographic Wild.

„Świat według psów”:
emisja: we wtorki (od 14 września br.) o 18:00
Pasmo w ofercie kanału National Geographic Wild.

„Świat według psów”:
„Niezłe psy” („Dog Impossible: No Bad Dogs”)
emisja: we wtorek, 14 września br. o 18:00

Matt Beisner zajmuje się psami, które doświadczyły ogromnej traumy, nie umieją funkcjonować u boku człowieka, borykają się z zaburzeniami zachowania i agresją wynikającą z lęku. Behawiorysta wykorzystuje szczególne metody, by pomóc nie tylko zwierzętom, ale także ich właścicielom. Specjalista zmienia relacje między psami a ich opiekunami, dzięki czemu mogą oni żyć razem spokojnie i szczęśliwie.

„Świat według psów”:
„Cesar Millan: Psia federacja” („Cesar Millan's: Dog Nation”)
emisja: we wtorki (od 14 września br.) o 19:00

Cesar Millan razem ze swoim synem Andre podróżują po Stanach Zjednoczonych Ameryki, niosąc pomoc właścicielom psów, którzy nie umieją opanować swoich pupili. Millanowie przemierzają cały kraj - od stołecznego Waszyngtonu po słoneczne plaże Kalifornii - by udzielać porad i naprawiać relacje właścicieli z ich psami (więcej tutaj).

„Przyrodnicze cuda Europy”:
„Alpy: Bogactwo natury” („The Alps: High Life”)
emisja: w niedzielę, 19 września br. o 15:00

Na zachodnim styku Francji i Włoch, gdzie Alpy i ich dzika przyroda przenikają się ze śródziemnomorska fauną florą, natura każdego dnia serwuje nam niezwykły spektakl. Gdy nadchodzi wiosna, w nisko położonych gajach oliwnych jaszczurki rozpoczynają poszukiwania partnerów, z kolei w wyższych partiach świstaki wciąż zimują w swoich pokrytych śniegiem norach. Jak zapowiada nadawca, ta produkcja to wyprawa do krainy, gdzie samiec głuszca skacze, tańczy i błyska swoimi bujnymi  piórami na starannie wybranej scenie, by zaimponować zauroczonej wielbicielce. Zdeterminowane niedźwiedzie brunatne potrafią wywęszyć miód w martwym drzewie i znieść okrutne użądlenia, aby spróbować swojego ulubionego przysmaku. Ta produkcja pozwoli się zakochać  w bogactwie alpejskiej natury.

„Świat według psów”:
„Czy twój pies jest geniuszem?” („Is Your Dog A Genius: Best In Show”)
emisja: we wtorek, 21 września br. o 18:00

Mieszkają w twoim domu. Znają twoje najbardziej intymne sekrety. Znają twój zapach. Ale jak dobrze ty znasz czworonożne stworzenie, które codziennie śpi w twoim łóżku? Doktor Brian Hare spędził swoje życie na poszukiwaniu wyjaśnień niezwykłych więzi między ludźmi, a psami. Teraz opracował przełomową serię testów naukowych, aby sprawdzić, jak dobrze znasz swojego pupila. Może to właśnie twój pies jest geniuszem?

„Przyrodnicze cuda Europy”:
„Alpy: Surowe piękno” („The Alps: Winter's Fortress”)
emisja: w niedzielę, 26 września br. o 15:00

Rozciągające się na długości ponad 1200 km od Morza Śródziemnego do Morza Adriatyckiego Alpy łączą osiem krajów. Od poziomu morza do szczytów wznoszących się na wysokość ponad 3,5 kilometra, mamy do czynienia z miksem alpejskiej dzikiej przyrody i śródziemnomorskiego ekosystemu. Strome skały, lód, siarczysty mróz, śnieżyce, lawiny, niedostatek pożywienia - to tylko kilka z trudności, z którymi muszą się mierzyć alpejskie zwierzęta. Udaje im się przeżyć dzięki rozwijanym przez wieki metodom przetrwania. Mimo skrajnie surowych warunków w najwyższych górach Europy, życie toczy się tu nieustannie, także zimą.

„Świat według psów”:
„Psy ze straży granicznej” („K-9 Border Wars”)
emisja: we wtorek, 28 września br. o 18:00

- Te radosne i silne czworonogi są wręcz stworzone do pracy w służbach granicznych i celnych Stanów Zjednoczonych Ameryki. Wyczują i znajdą każdą kontrabandę. Na własne oczy przekonamy się o ich talentach i kluczowej roli w licznych akcjach przeciwko przemytnikom na granicach Stanów Zjednoczonych Ameryki - zapowiada nadawca.
 
Kadr z programu „Alpy: Surowe piękno”, foto: Otmar Penker/Terra Mater Factual Studios
Kadr z programu „Alpy: Surowe piękno”, foto: Otmar Penker/Terra Mater Factual Studios
Kadr z programu „Alpy: Surowe piękno”, foto: Otmar Penker/Terra Mater Factual Studios
Kadr z programu „Alpy: Surowe piękno”, foto: Otmar Penker/Terra Mater Factual Studios


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

339 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...