reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Będzie nowy kanał Prima

dodano: 2021-08-24 13:14
autor: Janusz Sulisz | źródło: parabola.cz

Prima_TV_360px.jpg Operator czeskiej grupy telewizyjnej Prima, spółka FTV Prima, prawdopodobnie zamierza ponownie poszerzyć swoją ofertę stacji telewizyjnych - złożyła do krajowego regulatora RRTV wniosek o udzielenie koncesji na nadawanie stacji o roboczej nazwie „Prima?” (Prima ze znakiem zapytania). Oczywiście nazwę można później zmienić, jak to miało miejsce już w przeszłości w przypadku Prima Star.

TV_Prima_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Spółka FTV Prima stara się o koncesję na nadawanie naziemne i w tak zwanych specjalnych systemach transmisji. Czeski regulator medialny RRTV rozpatrzy wniosek nadawcy na jednym z kolejnych posiedzeń.

Podczas startu Prima Star portal parabola.cz spekulował o możliwym 11. kanale operatora, gdy Prima Max +1 i Prima Krimi +1 nie zostały jeszcze uruchomione. Wszystko wskazuje na to, że zamiast tych programów timeshiftowych włączy docelowo dwa inne - Prima Star i kolejny kanał o nieznanej dotąd nazwie i treści.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy nowa stacja ruszy. Przewiduje się, że do jej startu dojdzie jesienią tego roku, kiedy największe inwestycje kierowane są na reklamę telewizyjną.

FTV Prima obsługuje obecnie 10 kanałów lineralnych: TV Prima, Prima +1, muzyczny Prima COOL, kobiecy Prima LOVE, dokumentalny Prima ZOOM, filmowy Prima MAX, kryminalny Prima KRIMI, informacyjny CNN Prima NEWS, lifestylowy Prima STAR i międzynarodowy Prima PLUS, który oferowany jest na Słowacji.

Widzowie w Czechach mogą spodziewać się też innej nowości. Jesienią nadawanie rozpocznie Nova Lady (dla kobiet) operatora TV Nova.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...