reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Mush-Mush i Grzybaszki” w Boomerangu

dodano: 2021-08-25 02:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Boomerang „Mush-Mush i Grzybaszki” Kanał Boomerang zaprasza na premierę nowych odcinków francusko-belgijskiej kreskówki „Mush-Mush i Grzybaszki” („Mush-Mush & the Mushables”). Grzybobony zamiast zabobonów, pościg przez krzewy i szachy z mchu - wszystko to jest możliwe w świecie Grzybaszków. Emisja premierowych odcinków serialu o ekscytujących przygodach mieszkańców Grzybtonu rozpocznie się w poniedziałek, 30 sierpnia br. o godz. 17:00 w stacji Boomerang. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tej produkcji.

Boomerang „Mush-Mush i Grzybaszki”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mogło by się wydawać, że leśne runo nie skrywa żadnych tajemnic. Nic bardziej mylnego. To tam znajduje się kolorowe miasteczko Grzybton. Mieszkają w nim Grzybaszki. Mały Mush-Mush jest niezłym zawadiaką i wciąż szuka okazji do psot. Pomaga mu supermądry Chep i roztropna Lilit. Towarzyszy im też cała plejada nietuzinkowych postaci.

W nowych odcinkach utalentowani bohaterowie sprawdzą, czy zabobonne historie, zwane Grzybobonami, są prawdziwe. Zagrają w szachy z mchu, a Mush-Mush będzie chciał zorganizować wyścig. Podwójna dawka przygód czekać będzie na widzów w odcinkach specjalnych. Tam Chep, Lilit i Mush-Mush wyruszą na ratunek wysychającemu lasowi i przeżyją wiele innych perypetii (więcej tutaj).

„Mush-Mush i Grzybaszki” - nowe odcinki, emisja codziennie (od 30 sierpnia 2021 roku) o godz. 17:00 w kanale Boomerang. Obecnie widzowie tej stacji mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

129 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...