reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Igrzyska Paraolimpijskie w Tokio w Polskim Radiu

dodano: 2021-08-25 03:30 | aktualizacja: 2021-08-25 10:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: Polskie Radio/satkurier.pl

Igrzyska Paraolimpijskie Tokio 2020 We wtorek, 24 sierpnia br. w Tokio, stolicy Japonii, rozpoczęły się Letnie Igrzyska Paraolimpijskie, podczas których Polskę reprezentować będzie 89 sportowców, którzy powalczą o medale w 12 dyscyplinach (transmisje w kanale TVP Sport, a relacje w TVP1 i TVP2). Prosto z Tokio sportowe zmagania będzie relacjonował specjalny wysłannik Polskiego Radia - Krzysztof Kuzak. Poczynania paraolimpijczyków będzie można śledzić na antenach nadawcy oraz w serwisie specjalnym na stronie internetowej polskieradio24.pl. Igrzyska potrwają do niedzieli, 5 września br.

facebook.com/polskikomitetparaolimpijski/
Igrzyska Paraolimpijskie Tokio 2020


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podczas ceremonii otwarcia Letnich Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio polską flagę dzierżyli pływaczka Joanna Mendak i lekkoatleta Maciej Lepiato. Polscy zawodnicy zapewnili sobie start w dyscyplinach lekkoatletycznych, tenisie stołowym, pływaniu, kolarstwie, szermierce, podnoszeniu ciężarów, kajakarstwie, strzelectwie sportowym, łucznictwie, wioślarstwie, tenisie na wózkach i w debiutującym w programie igrzysk badmintonie. Łącznie będzie nas reprezentowało 89 zawodników - 33 kobiety i 56 mężczyzn.

Zmagania Biało-Czerwonych będzie można śledzić na antenach Polskiego Radia - relacje z Tokio znajdą się w serwisach informacyjnych oraz audycjach sportowych, a także w specjalnym multimedialnym serwisie na stronie internetowej Polskiego Radia. Jak zapewnia nadawca, na dedykowanej stronie znajdzie się wszystko, co niezbędne do kibicowania paraolimpijczykom - m.in. skład reprezentacji z biografiami zawodników, terminarz, wyniki, a także wywiady ze sportowcami przygotowane przez Krzysztofa Kuzaka, specjalnego wysłannika Polskiego Radia.

Polskie Radio jest patronem medialnym reprezentacji Polski na igrzyska paraolimpijskie w Tokio.

Dodajmy, że transmisje z letnich igrzysk paraolimpijskich w Tokio można oglądać w kanale TVP Sport, a relacje w TVP1 i TVP2 (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...