reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Marcin Zaborski z wywiadami w TVN24

dodano: 2021-08-24 20:31 | aktualizacja: 2021-08-25 10:14
autor: Anita Kaźmierska/Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery

TVN24 TVN 24 Marcin Zaborski od września br. dołączy do zespołu TVN24. Dziennikarz w sobotnich porankach „Wstajesz i wiesz” po godzinie 9:00 rozmawiać będzie z politykami. Pierwszą rozmowę Marcina Zaborskiego będzie można obejrzeć w sobotę, 4 września br. Poza cotygodniowymi wywiadami dziennikarz dołączy także do prowadzących niedzielne debaty („Zawód: dziennikarz. Debata”) w kanale TVN24, poświęcone sprawom społecznym i politycznym.

TVN24


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Poważnie traktujemy nasze nowe hasło „Twoim prawem jest wiedzieć” i wynikające z niego zobowiązanie wobec widzów. Z radością więc witamy na naszym pokładzie jednego z najlepszych w Polsce ekspertów od wywiadów, który zadebiutuje w telewizji - mówi Michał Samul, redaktor naczelny TVN24. - Marcin przez ostatnie lata udowodnił, że jego ciekawość świata, umiejętność słuchania rozmówców i formułowania często nieoczywistych też i pytań, czyni prowadzone przez niego wywiady wyjątkowymi. Jestem przekonany, że jego rozmowy będą mocnym punktem naszej weekendowej oferty - dodaje.

- Przede mną nowe wyzwania, ale wciąż te same zasady. Cieszę się, że będę mógł rozmawiać z naszymi gośćmi, przypominając im dawne obietnice, czytając ich programy polityczne - nierzadko przez nich zapomniane - i próbując pokazać, dlaczego podejmują takie, a nie inne decyzje. Niezależnie od tego, kto je podejmuje

- mówi Marcin Zaborski.

Marcin Zaborski przez ostatnie 5 lat pracował w stacji RMF FM, gdzie przeprowadzał wywiady z politykami. Dziennikarz był także związany przez kilkanaście lat z Trójką Polskim Radiem i programem „Salon polityczny Trójki”. Ponadto prowadził „Cafe Historia” w kanale TVP Historia oraz pisał artykuły do „Dziennika Gazety Prawnej” i magazynu „Newsweek - Psychologia”. Jest doktorem nauk humanistycznych, politologiem, adiunktem w Instytucie Nauk Społecznych i w Katedrze Dziennikarstwa Uniwersytetu SWPS. Zaborski jest też autorem książek: „Biuro Myśli Znalezionych”, „Lato '39. Jeszcze żyjemy” oraz - wraz z Magdaleną Umer - „Piekielna nieobecność. Opowieść o przyjaźni z Zuzią Łapicką”.

Dziennikarz w sobotnich porankach „Wstajesz i wiesz” po godzinie 9:00 rozmawiać będzie z politykami (więcej tutaj). Poza cotygodniowymi wywiadami dołączy także do prowadzących niedzielne debaty („Zawód: dziennikarz. Debata”) w stacji TVN24, poświęcone sprawom społecznym i politycznym (więcej tutaj).
 
Marcin Zaborski dołączy do zespołu TVN24, foto: Tomasz Pierzgalski
Marcin Zaborski dołączy do zespołu TVN24, foto: Tomasz Pierzgalski


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...