reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat z serwisem HbbTV w naziemnej telewizji cyfrowej

dodano: 2021-08-25 11:12 | aktualizacja: 2021-08-30 11:36
autor: Janusz Sulisz | źródło: Polsat

Polsat Go Widzowie Polsatu w naziemnej telewizji cyfrowej zyskali dostęp do serwisu HbbTV (telewizji hybrydowej). Oznacza to możliwość oglądania programów, seriali, sportu i wielu innych treści w modelu na życzenie na telewizorach z funkcją HbbTV, podłączonych do Internetu. W serwisie HbbTV Telewizji Polsat, tak samo jak w Polsat Go, treści dostępne są z reklamami. Serwis został zaprojektowany i wdrożony przez Pawła Tutkę oraz Pion Projektów Internetowych Grupy Polsat Plus.

HbbTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– HbbTV od Telewizji Polsat to nowy i innowacyjny serwis – te same treści, które można oglądać w Polsat Go, będą również dostępne w telewizji hybrydowej. Dajemy wszystkim pełną swobodę i wolność wyboru co do tego, jak można oglądać nasz kontent – zgodnie z zasadą: oglądaj kiedy, jak i gdzie chcesz. Również każdy, kto ma nasz dekoder Polsat Box z dostępem do telewizji naziemnej i internetu, będzie mógł oglądać w HbbTV swoje ulubione programy – powiedział Stanisław Janowski, prezes zarządu Telewizji Polsat, Grupa Polsat Plus.

Serwis HbbTV Polsatu będzie dostępny dla wszystkich odbiorców telewizji naziemnej DVB-T w Polsce, którzy odbierają kanały Telewizji Polsat i mają dostęp do Internetu.
 

– Dostęp do serwisu jest bardzo prosty – wystarczy nacisnąć „OK” na pilocie do telewizora i serwis uruchamia się, udostępniając widzom wiele tysięcy godzin różnych programów z oferty Telewizji Polsat. Nie trzeba instalować dodatkowej aplikacji. Serwis zaprojektowany został z myślą o nowszych telewizorach, wyposażonych w usługę HbbTV w wersji co najmniej 1.5 i podłączonych do internetu – przekazał Paweł Tutka, projektant i twórca serwisu HbbTV Polsatu, ekspert i inicjator wdrożenia w Polsce telewizji hybrydowej.

Serwis HbbTV Polsatu posiada identyczny jak w Polsat Go wygodny i intuicyjny interfejs użytkownika dostosowany do telewizorów.
 

– Serwis HbbTV Polsatu zapełnia kolejne miejsce, w którym seriale i inne programy telewizji były niedostępne dla naszych widzów – mówi Krzysztof Panek, zastępca dyrektora Pionu Projektów Internetowych Grupy Polsat Plus.

Źródło: satkurier.pl
Źródło: satkurier.pl
Źródło: satkurier.pl


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii NTC w Polsce


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...