reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy kanał JOJ Šport może nadawać

dodano: 2021-08-26 00:39
autor: Janusz Sulisz | źródło: parabola.cz

JOJ Šport Słowacka grupa medialna JOJ zamierza rozszerzyć swoją rodzinę kanałów telewizyjnych o kolejną pozycję - stację JOJ Šport. Nadawca właśnie uzyskał koncesję od regulatora medialnego Rada pre vysielanie a retransmisiu (RVR).

JOJ Šport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Słowacka RVR na swoim ostatnim posiedzeniu, które odbyło się 25 sierpnia, podjęła decyzję o udzieleniu krajowej koncesji na cyfrowe nadawanie stacji telewizyjnej JOJ Šport przez MAC TV s.r.o.

JOJ Šport ma być płatnym kanałem telewizyjnym skoncentrowanym na sporcie, oferowanym przez słowackich operatorów od jesieni 2021 roku. Stacja ma skupiać się głównie na słowackim sporcie i słowackich sportowcach działających w ligach krajowych i zagranicznych. JOJ Šport zamierza prowadzić około 20 transmisji na żywo tygodniowo w głównych sezonach sportowych, pokaże prawie 800 meczów z krajowych rozgrywek ligowych realizowanych we własnej produkcji i łącznie ponad 6500 godzin transmisji na żywo rocznie.

W JOJ Šport nie zabraknie sportów zimowych - hokeja, narciarstwa zjazdowego, snowboardu, freestyle'u, bobslejów czy skeletonu. Jednak stacja skupi się też na curlingu, piłce nożnej, lekkoatletyce, triathlonie, tenisie, unihokeju, badmintonie, e-sporcie oraz popularnych sportach halowych, takich jak koszykówka, siatkówka czy piłka ręczna.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

269 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

179 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...