reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy kanał JOJ Šport może nadawać

dodano: 2021-08-26 00:39
autor: Janusz Sulisz | źródło: parabola.cz

JOJ Šport Słowacka grupa medialna JOJ zamierza rozszerzyć swoją rodzinę kanałów telewizyjnych o kolejną pozycję - stację JOJ Šport. Nadawca właśnie uzyskał koncesję od regulatora medialnego Rada pre vysielanie a retransmisiu (RVR).

JOJ Šport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Słowacka RVR na swoim ostatnim posiedzeniu, które odbyło się 25 sierpnia, podjęła decyzję o udzieleniu krajowej koncesji na cyfrowe nadawanie stacji telewizyjnej JOJ Šport przez MAC TV s.r.o.

JOJ Šport ma być płatnym kanałem telewizyjnym skoncentrowanym na sporcie, oferowanym przez słowackich operatorów od jesieni 2021 roku. Stacja ma skupiać się głównie na słowackim sporcie i słowackich sportowcach działających w ligach krajowych i zagranicznych. JOJ Šport zamierza prowadzić około 20 transmisji na żywo tygodniowo w głównych sezonach sportowych, pokaże prawie 800 meczów z krajowych rozgrywek ligowych realizowanych we własnej produkcji i łącznie ponad 6500 godzin transmisji na żywo rocznie.

W JOJ Šport nie zabraknie sportów zimowych - hokeja, narciarstwa zjazdowego, snowboardu, freestyle'u, bobslejów czy skeletonu. Jednak stacja skupi się też na curlingu, piłce nożnej, lekkoatletyce, triathlonie, tenisie, unihokeju, badmintonie, e-sporcie oraz popularnych sportach halowych, takich jak koszykówka, siatkówka czy piłka ręczna.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Monoblock Twin 6° Opticum LMTP-04H

Tania wersja konwertera Universal Monoblock Twin marki Opticum (6 stopni...

99 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...