Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Serie A TIM: Hellas Verona – Inter Mediolan. Transmisje live z półfinałów WTA World Tour Cleveland z Magdą Linette tylko w CANAL+ Sport 2.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Warta Poznań – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow CANAL+ Sport 2
20:00 Tenis: WTA World Tour, Cleveland: 1/2 finału Magda Linette - Irina Camelia Begu
Komentarz: Bartosz Ignacik, Tomasz Wiktorowski
00:00 (pt/so) Tenis: WTA World Tour, Cleveland: 1/2 finału
Sara Sorribes Tormo - Anett Kontaveit
Komentarz: Maciej Zaręba, Klaudia Jans-Ignacik CANAL+ Sport 3
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Stal Mielec – Górnik Łęczna
Komentarz: Robert Skrzyński, Wojciech Jagoda
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Warta Poznań – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow CANAL+ Family
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: FC Nantes – Olympique Lyon
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Tomasz Wieszczycki Eleven Sports 1
11:30 Formuła 1: Grand Prix Belgii: 1. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
15:00 Formuła 1: Grand Prix Belgii: 2. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Michał Fiałkowski
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Hellas Verona – Inter Mediolan
Komentarz: Tomasz Zieliński, Filip Kapica Eleven Sports 2
18:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Udinese Calcio – Venezia FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski
22:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: Valencia CF – Deportivo Alavés
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świerżyński Eleven Sports 3
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: FC Nantes – Olympique Lyon
Komentarz: Dominik Guziak, Kuba Ostrowski Eleven Sports 4
20:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: RCD Mallorca – RCD Espanyol
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marek Kleitz
22:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: Valencia CF – Deportivo Alavés
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świerżyński Eurosport 1
15:00 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana: Etap 13
Komentarz: Adam Probosz, Dariusz Baranowski Eurosport 2
15:00 Kolarstwo szosowe: Deutschland Tour: Etap 2
Komentarz: Adam Probosz, Igor Błachut Fightklub
14:30 Sporty walki: ONE Championship - Battleground III: Sitthichai – Tawanchai
Golf Channel
21:00 Golf: PGA Tour, Owings Mills: 2. runda
Komentarz: Jacek Person nSport+
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Stal Mielec – Górnik Łęczna
Komentarz: Robert Skrzyński, Wojciech Jagoda
20:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: UD Las Palmas – SD Huesca
Komentarz: Remigiusz Kula, Jakub Kręcidło Polsat Sport
14:30 Biatlon letni: Mistrzostwa Świata Nowe Miasto na Morawach 2021: Supersprint kobiet
17:00 Koszykówka mężczyzn: Memoriał Adama Wójcika: Enea Zastal BC Zielona Góra – BK Opava
19:30 Koszykówka mężczyzn: Memoriał Adama Wójcika: WKS Śląsk Wrocław – Kijów-Basket Polsat Sport Extra
17:15 Biatlon letni: Mistrzostwa Świata Nowe Miasto na Morawach 2021: Supersprint mężczyzn
01:00 (pt/so) Tenis: ATP World Tour, Winston-Salem: 1/2 finału
03:00 (pt/so) Tenis: ATP World Tour, Winston-Salem: 1/2 finału Polsat Sport News
18:00 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów IIHF: Växjö Lakers HC – Sparta Praga
20:15 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów IIHF: Eisbären Berlin – Tappara Tampere Sportklub
14:30 Siatkówka plażowa: King of the Court: Zawody
15:50 Siatkówka plażowa: King of the Court: Zawody
17:30 Siatkówka plażowa: King of the Court: Zawody
18:50 Siatkówka plażowa: King of the Court: Zawody
20:30 Siatkówka plażowa: King of the Court: Zawody
21:50 Siatkówka plażowa: King of the Court: Zawody
19:15 Hokej na lodzie: Kwalifikacyjny Igrzysk Olimpijskich Pekin 2022: Słowacja – Polska
Komentarz: Stanisław Snopek, Patryk Rokicki
00:35 (pt/so) Sporty walki: Professional Fighters League: Dzień 3
04:00 (pt/so) Sporty walki: Professional Fighters League: Dzień 3 Viaplay
12:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Losowanie fazy grupowej
Komentarz: Dawid Król, Michał Zachodny
13:30 Piłka nożna: Liga Konfederacji Europy UEFA: Losowanie fazy grupowej
Komentarz: Dawid Król, Michał Zachodny
16:25 Wyścigi samochodowe: W Series, Grand Prix Belgii: Kwalifikacje