reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Seriale, sport i rozrywka jesienią w Polsacie

dodano: 2021-08-26 18:23 | aktualizacja: 2021-08-27 13:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: Polsat/satkurier.pl

Polsat Jesienią br. w telewizji Polsat widzowie zobaczą transmisje sportowe oraz takie produkcje jak „Gliniarze” (sezon 11.), „Pierwsza miłość” (sezon 18.), „Wydarzenia”, „Gość Wydarzeń”, „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” (sezon 12.), „Love Island. Wyspa miłości” (sezon 4.), „Ninja Warrior Polska” (sezon 4.), „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”, „Komisarz Mama” (sezon 2.), „Nasz nowy dom” (sezon 17.), „Przyjaciółki” (sezon 18.), „Kuchnia”, „Twoja twarz brzmi znajomo” (sezon 15.) i „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni” (sezon 11.).

Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, nadchodząca jesień w Polsacie to wielkie emocje i ekscytujący czas spędzony w doborowym towarzystwie. Przed widzami dwie premiery, które z pewnością skradną ich serca. Serial „Kuchnia” doprawiony zabawnymi dialogami i aromatami francuskiej kuchni - to przepis na najzabawniejszy i najsmaczniejszy serial 2021 roku. Natomiast widowisko „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”, w którym grono jurorów będzie oceniać kulinarne zmagania polskich rodzin, rozpali ogień kulinarnej rywalizacji. Widzów czekać będą też pełne emocji kontynuacje w nowych odsłonach, a do tego mnóstwo gwiazd. Nie zabraknie formatów znanych i lubianych - powracają „Ninja Warrior Polska” (sezon 4.), „Twoja twarz brzmi znajomo” (sezon 15.), „Love Island. Wyspa miłości” (sezon 4.) i „Nasz nowy dom” (sezon 17.). Zupełnie nowe oblicze zyska „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” (sezon 12.) - nowy dzień emisji, nowy juror i nowa prowadząca - Izabela Janachowska, która dołącza do Pauliny Sykut-Jeżyny i Krzysztofa Ibisza. Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Kabaret Młodych Panów połączą siły w nowej odsłonie programu „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni” (sezon 11.). Widzowie zajrzą też do „Przyjaciółek” (sezon 18.), by razem z nimi śmiać się i płakać, a z „Komisarz Mamą” (sezon 2.) rozwiążą kolejne kryminalne zagadki. Jak zapewnia nadawca, a wszystko to w elektryzującej, nowoczesnej oprawie graficznej, idealnie dopasowanej do charakteru stacji i prezentowanych produkcji.

Jesień 2021 roku w ofercie telewizji Polsat:

„Gliniarze” 11
emisja: od poniedziałku do piątku (od 30 sierpnia br.) o 17:00

Jak informuje nadawca, jedenasty sezon „Gliniarzy” zapowiada się naprawdę ekscytująco. Handel narkotykami i dopalaczami, dziecięca pornografia, świetnie kamuflujący się psychopata czy wielki skład broni. Nowe i mocne historie inspirowane autentycznymi wydarzeniami sprawią, że ciężko będzie oderwać się od ekranu. „Gliniarze” nieprzerwanie ścigają przestępców od blisko sześciuset odcinków. Jesienią br. do obsady dołączają policyjna profilerka Dominika Sęk, w tej roli Helena Chorzelska, oraz nowa pani detektyw Ewa Berg, w którą wcieli się Charlotta Zielińska (więcej tutaj).

„Pierwsza miłość” 18
emisja: od poniedziałku do piątku (od 30 sierpnia br.) o 18:00

Niespodziewane zwroty akcji, gorąca miłość, romanse i rozstania. „Pierwsza miłość” wraca po wakacjach z nowymi emocjonującymi watkami. W serialu widzowie zobaczą też nowe postacie. Do obsady dołączą: Kamilla Baar, Sylwia Nowak i Klara Williams oraz powróci dawno niewidziana bohaterka, w którą wciela się Magdalena Górska (więcej tutaj).

„Wydarzenia”
emisja: od poniedziałku do piątku o 12:50 i 15:50 oraz codziennie o 18:50

Program informacyjny, którego szefową jest Dorota Gawryluk (więcej tutaj).

„Gość Wydarzeń”
emisja: codziennie o 19:25

Program, w którym Bogdan Rymanowski i Piotr Witwicki rozmawiają gośćmi (więcej tutaj).

„Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” 12
emisja: w poniedziałki (od 30 sierpnia br.) o 20:05

Nowy juror, nowa prowadząca, nowe pary i zupełnie nowy dzień emisji. Jak zapowiada nadawca, dbając o dobre samopoczucie swoich widzów, Polsat przedłuża weekend, oferując najbardziej roztańczone widowisko w poniedziałkowy wieczór. W tej edycji czeka na widzów jak zawsze mnóstwo gwiazd, których do tańca porwą tancerze. Stefano Terrazzino poprowadzi temperamentną góralkę, Izabelę Małysz. Michał Bartkiewicz, zwycięzca poprzedniej edycji, podczas której towarzyszył Edycie Zając, tym razem zatańczy z modelką Oliwią Bieniuk. - Postrach miasta z zewnątrz, a w środku pozytywny wariat z dobrym sercem - tak o Łukaszu Jurkowskim „Jurasie” mówi jego taneczna partnerka, najmłodsza wśród tancerek XII edycji, Wiktoria Omyła. Piosenkarkę Magdalenę Kajrowicz-Zapałę „Kajrę” poprowadzi w tańcu Rafał Maserak, prawdziwy „taneczny weteran”, biorący udział we wszystkich 25 polskich edycjach programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Jacek Jeschke w tej edycji będzie partnerem influencerki i gwiazdy telewizyjnej Sylwii Bomby. Himalaista Denis Urubko do tej pory wsławił się samotnymi wspinaczkami. Przed nim kolejne wyzwanie - czy pozwoli poprowadzić się w tańcu? Jego nauczycielką jest Janja Lesar. Infulencerka Kinga Sawczuk z całkowitym zaufaniem oddała się w ręce debiutującego w programie Jakuba Lipowskiego. Radosław Liszewski, lider zespołu Weekend, zatańczy z Lenką Klimentową. Znany z roli twardego policjanta w serialu „Gliniarze” Piotr Mróz z pokorą dał się prowadzić Hannie Żudziewicz, która po raz kolejny będzie konkurować ze swoim życiowym i tanecznym partnerem - Jackiem Jeschke. Najstarszy uczestnik tej edycji, 67-letni Fit Oldboy, czyli Wojciech Węcławowicz, nabierze tanecznej ogłady pod bacznym okiem Pauliny Biernat. Skład sędziowski zasili Andrzej Piaseczny „Piasek”. Widzowie ponownie spotkają się z ostrą jak brzytwa Iwoną Pavlović, Michałem Malitowskim, przed którym nie ukryją się żadne pomyłki; oraz aktorem Andrzejem Grabowskim, widzącym w uczestnikach widowiska wyłącznie ich mocne strony. Niezawodny duet prowadzących Pauliny Sykut-Jeżyny oraz Krzysztofa Ibisza wzbogaci specjalistka od tańców latynoamerykańskich Izabela Janachowska, tancerka, prezenterka telewizyjna i influencerka (więcej tutaj).

„Love Island. Wyspa miłości” 4
emisja: od niedzieli do piątku (od 30 sierpnia br.) o 22:10

Nowi single, nowa willa i jeszcze więcej miłosnych przygód, w których uczestnikom towarzyszyć będzie prowadząca Karolina Gilon. Czas na czwartą odsłonę najgorętszego reality show. Uczestnicy pozbawieni telefonów, dostępu do internetu i kontaktu ze światem zewnętrznym będą poznawać się i tworzyć pary, a pojawiający się nowi single i niespodziewane przeparowania w kręgu ognia zagwarantują ciągłą zmianę układów miłosnych na Love Island. Miłosne podboje uczestników będzie rejestrować kilkadziesiąt kamer. Nagrodą główną w programie jest 100 tysięcy złotych. „Love Island. Wyspa miłości” to interaktywne reality show, w którym widzowie za pośrednictwem aplikacji mobilnej mają realny wpływ na rozwój wydarzeń w willi. Nieodłącznym elementem „Love Island. Wyspa miłości” są media społecznościowe programu, które obecnie śledzi ponad 263 tysiące fanów. Profile są miejscem komentowania i wymiany spostrzeżeń. - Chcąc zaspokoić głód informacji fanów programu przygotowaliśmy mnóstwo autorskich treści, które równolegle z emisją na antenie Polsatu, będzie można zobaczyć tylko na profilach społecznościowych programu „Love Island. Wyspa miłości” - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

„Ninja Warrior Polska” 4
emisja: we wtorki (od 31 sierpnia br.) o 20:05

Jak zapowiada nadawca, czwarty sezon „Ninja Warrior Polska” to - oprócz znanych emocji - wiele niespodzianek - zarówno dla uczestników, jak i widzów (więcej tutaj). Zupełną nowością w programie jest Power Tower. To 12-metrowa wieża, na której zawieszone są przeszkody, sprawdzające siłę mięśni i odwagę. Ściga się na niej dwóch zawodników, którzy ukończyli tor eliminacyjny z najlepszym czasem. Ten, kto wygra wyścig, dostaje złoty bilet - gwarancję udziału w finale z pominięciem etapu półfinałowego. Czwarty sezon to także nieprawdopodobnie silne kobiety, które zawzięte i bardzo zdeterminowane będą udowadniać na każdym kroku, że ninja może być kobietą. Wśród zawodników pojawią się ci, którym widzowie kibicują od pierwszej edycji widowiska, jak i zupełnie nowe twarze, głodne sukcesu. Nie zabraknie gości specjalnych. Wśród nich znaleźli się: Joanna Lazer „Ruda” z zespołu Red Lips, wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka, zawodnik MMA Jan Błachowicz czy aktor Wojciech Błach. Do walki o tytuł „Pierwszego polskiego Ninja” i nagrodę pieniężną w postaci 150 tys. złotych zagrzewać będzie urocza prowadząca Karolina Gilon. Niezmiennie w roli komentatorów widowiska widzowie zobaczą Jerzego Mielewskiego i Łukasza Jurkowskiego „Jurasa”, który w tym sezonie zaskoczy widzów telewizji Polsat również jako uczestnik nowej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” (więcej tutaj i tutaj).

„Family Food Fight. Pojedynek na smaki”
emisja: w środy (od 1 września br.) o 20:05

W szranki o tytuł „Najlepiej gotującej rodziny w Polsce” oraz 100 tysięcy złotych staną drużyny z całego kraju. Ich zmagania ocenią jurorzy Ewa Wachowicz, Piotr Gąsowski oraz Adam Borowicz. Jak zapowiada nadawca, to będzie program kulinarny, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Drużyny składające się z trzech członków rodziny podejmą się trudnych kulinarnych wyzwań. Będą musieli wyjść ze swojej strefy komfortu i gotować pod presją czasu. W każdym odcinku uczestnicy otrzymają dwa zadania. W pierwszym rywalizować będą o specjalnie przywileje, w drugim stawką będzie dalszy udział w programie. Aby wygrać program „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” potrzeba techniki, współpracy, stalowych nerwów - ale przede wszystkim serca, które wkłada się w przygotowanie posiłków. „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” to chwile szczęścia, rodzinne sprzeczki, przepisy przekazywane z pokolenia na pokolenie i przede wszystkim wielka celebracja wspólnego gotowania i spożywania posiłków. W programie nie zabraknie gości specjalnych, wśród nich będą szef kuchni Aleksander Baron, cukiernik Tomasz Deker czy zwycięzca pierwszej polskiej edycji programu „Top Chef” restaurator Martin Gimenez Castro (więcej tutaj).

„Komisarz Mama” 2
emisja: w środy (od 1 września br.) o 21:05

Maria Matejko (w tej roli Paulina Chruściel). Nietuzinkowa kobieta i matka czworga dzieci. Przypadkowa uwodzicielka - nieświadomie przyciąga do siebie mężczyzn jak magnes. Doskonała policjantka, której metody śledcze bywają oryginalne. W jesiennym sezonie serialu widzowie zobacz a jak radzi sobie z nowymi wyzwaniami zawodowymi i prywatnymi. Do zespołu Matejko dołączą też nowa laborantka Alina Żuk (Hanna Śleszyńska) oraz podkomisarz Krzysztof Dębski (Paweł Ławrynowicz). Sprawy sercowe Marii? Cóż, okaże się, że trzech kandydatów do jej serca to za mało. W kolejnym sezonie serialu Maria będzie opanowywać burze i gasić pożary. Rozdarta między mieszkającym po sąsiedzku prawie byłym mężem („prawie” robi jednak różnicę, w tej roli Krystian Wieczorek), naciskającym na jej szybki rozwód kochankiem Łukaszem (Jakub Wesołowski) a podkomisarzem Żeromskim (Wojciech Zieliński), z którym pozornie łączą ją tylko sprawy zawodowe, będzie musiała zdecydować, kto stanie u jej boku. A sprawa skomplikuje się jeszcze bardziej, gdy na horyzoncie pojawi się podkomisarz Krzysztof Dębski (więcej tutaj).

„Nasz nowy dom” 17
emisja: w czwartki (od 2 września br.) o 20:05

Mówi się, że dom tworzą ludzie, a nie ściany, ale trudno wieść spokojne życie, gdy codzienność wypełniona jest niepewnością i troską o dach nad głową. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi Katarzyna Dowbor i niezastąpiona ekipa „Naszego nowego domu”. Od 8 lat przeprowadzają metamorfozy domów i mieszkań, do tej pory pomogli 240 rodzinom. W siedemnastym sezonie programu do znanej już widzom drużyny: Martyny Kupczyk, Macieja Pertkiewicza i Wojciecha Strzelczyka, dołączy nowa architektka - Marta Kołdej (więcej tutaj).

„Przyjaciółki” 18
emisja: w czwartki (od 2 września br.) o 21:05

Jak zapewnia nadawca, prawdziwa przyjaźń przetrwa wszystko a najlepszym tego przykładem są „Przyjaciółki”. Od 9 lat towarzyszą widzom w czwartkowe wieczory, dostarczając ogromnych emocji, wzruszeń, a także powodów do uśmiechu. Ich historia tylko potwierdza, jak potężną moc ma kobieca przyjaźń. We wrześniu br. widzowie spotkają się z Ingą (w tej roli Małgorzata Socha), Zuzanną (Anita Sokołowska), Patrycją (Joanna Liszowska), Anną (Magdalena Stużyńska-Brauer) i Dorotą (Agnieszka Sienkiewicz). W nowym sezonie do obsady dołączy Paweł Ławrynowicz. Wcieli się w rolę Konrada - nowego szefa Zuzanny, który okaże się znajomy przyjaciółek z czasów liceum. Na drodze Patrycji niespodziewanie pojawi się Wiktor (Paweł Deląg). Czy jego powrót zwiastuje jeszcze jedną szansę dla ich relacji albo wręcz przeciwnie - kolejne kłopoty? Nowe odcinki niejednokrotnie zaskoczą, wzruszą, momentami rozbawią, a przede wszystkim potwierdzą, że z takimi „Przyjaciółkami” u boku można przenosić góry (więcej tutaj).

„Kuchnia”
emisja: w soboty (od 4 września br.) o 20:05

„Kuchnia” to najnowsza produkcja twórców serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”. W rolach głównych widzowie zobaczą Marię Dębską, Martę Żmudę-Trzebiatowską, Tomasza Karolaka, Eryka Lubosa oraz Patryka Cebulskiego. Serial opowiada o życiowych i zawodowych perypetiach grupy kucharzy renomowanej restauracji Claude Monet. Głównym bohaterem serialu jest mistrz wpadek - początkujący kucharz Maks (w tej roli Patryk Cebulski). Nowa praca, a przede wszystkim utytułowany, ale i wybuchowy szef (Tomasz Karolak), stawia przed nim wyzwania, którym nie do końca potrafi sprostać. Wiktoria (Maria Dębska) w roli temperamentnej pani manager, zarządza restauracją, ale też interweniuje w sprawach dotyczących personelu. Sama wplącze się  w romans z jednym z pracowników, który mocno namiesza w jej życiu i restauracji. Tymczasem szefowa kuchni konkurencyjnej restauracji (Marta Żmuda-Trzebiatowska), nie raz wprowadzi zamęt w Claude Monet (więcej tutaj).

„Twoja twarz brzmi znajomo” 15
emisja: w piątki (od 10 września br.) o 20:05

Piętnasta edycja widowiska „Twoja twarz brzmi znajomo” rozpocznie się od zmian. Do programu dołączyło dwóch nowych jurorów. Razem z Katarzyną Skrzynecką oraz Małgorzatą Walewską uczestników oceniać będą: showman, lider zespołu Ich Troje Michał Wiśniewski, oraz producent muzyczny, remikser, autor tekstów, DJ i dyrektor muzyczny radia RMF Maxxx Andrzej Gromala „Gromee”. W tym sezonie swoje przemiany zaprezentują: prezenterka i pogodynka Telewizji Polsat, laureatka dwóch „Telekamer Tele Tygodnia” w kategorii „Prezenter pogody” Paulina Sykut-Jeżyna; aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa, prezenterka, laureatka trzech „Telekamer Tele Tygodnia” dla „Najlepszej aktorki” oraz „Złotej Telekamery” Barbara Kurdej-Szatan; piosenkarka, aktorka musicalowa i dubbingowa Katarzyna Łaska, której popularność przyniosła polska wersja piosenki „Mam tę moc” do filmu „Kraina lodu”; aktorka teatralna i filmowa Klara Willimas. Panów reprezentować będą: Robert Janowski, piosenkarz, kompozytor, aktor, prezenter; Tomasz Ciachorowski, aktor filmowy, teatralny i telewizyjny; aktor i prezenter telewizyjny Adam Zdrójkowski; Chris Cugowski znany z produkcji Netflixa „Bridgertonowie”. Ta niezwykła i barwna ósemka bohaterów znowu zawalczy o „Złotą Twarz” oraz czek na 100 tysięcy złotych, który zostanie przekazany na wybrany cel charytatywny (więcej tutaj).

„Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni” 11
emisja: w niedziele (od 12 września br.) o 20:00

Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Kabaret Młodych Panów łączą siły. Jak zapowiada nadawca, „Młodzi i Moralni” będą rozśmieszać widzów do łez. „Młodzi i Moralni” to nowa odsłona niedzielnego pasma „Kabaret na żywo". Współgospodarzami programu będą Kabaret Młodych Panów i Kabaret Moralnego Niepokoju oraz ich liderzy Robert Korólczyk i Robert Górski  jako prowadzący program. Polska widziana oczami śląskiego zachodu i mazowieckiego wschodu. Podczas niedzielnego widowiska pojawią się premierowe skecze oraz serie typu „Rodzina na swoim", „W restauracji", „Gabinet terapeuty", „Rozmowy z psami", „Świat bez facetów", „Andrzej na nartach" czy „Przed willą". Gwiazdą pierwszego odcinka będzie Kabaret Ani Mru-Mru (więcej tutaj).

Sport
emisja: jesień br.

Jak informuje nadawca, sportowa jesień w Telewizji Polsat, jak co roku, zapowiada się niezwykle emocjonująco. W pierwszym tygodniu września br. widzowie poznają siatkarskie mistrzynie Europy (więcej tutaj). Tuż po zakończeniu mistrzostw kobiet na dobre rozkręci się turniej z udziałem mężczyzn. Polscy kibice mocno trzymają kciuki za Biało-Czerwonych i liczą, że w niedzielę, 19 września br. w katowickim Spodku to właśnie nasza reprezentacja świętować będzie triumf w finale i w całym turnieju. Oficjalnym nadawcą mistrzostw Europy siatkarek i mistrzostw Europy siatkarzy jest Telewizja Polsat. Jesienią tradycyjnie ruszają rozgrywki ligowe w kraju. Na początku września br. wystartuje Energa Basket Liga, a rywalizację o koszykarskie mistrzostwo Polski co tydzień śledzić można w sportowych kanałach Polsatu (więcej tutaj). W połowie września br. wrócą z kolei emocje związane z piłkarską Ligą Mistrzów. Wszystkie mecze tych rozgrywek oglądać można w kanałach Polsat Sport Premium (więcej tutaj). Przełom września i października br. to start nowych sezonów Plusligi (więcej tutaj) i Tauron Ligi (więcej tutaj). Widzowie sportowych anten Polsatu jesienią br. będą mogli też liczyć na gale mieszanych sztuk walki oraz boksu, a także piłkarską Fortuna 1. Ligę, Puchar Polski oraz europejskie puchary w siatkówce (więcej tutaj).
 
Maria Dębska w serialu „Kuchnia”, foto: Aleksandra Mecwaldowska
Maria Dębska w serialu „Kuchnia”, foto: Aleksandra Mecwaldowska
Barbara Kurdej-Szatan w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Barbara Kurdej-Szatan w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Paulina Sykut-Jeżyna w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Paulina Sykut-Jeżyna w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Paulina Sykut-Jeżyna w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: WBF
Paulina Sykut-Jeżyna w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: WBF
Karolina Gilon w programie „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”, foto: Cyfrowy Polsat
Karolina Gilon w programie „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”, foto: Cyfrowy Polsat
Edyta Herbuś i Mateusz Banasiuk w serialu „Pierwsza miłość”, foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa
Edyta Herbuś i Mateusz Banasiuk w serialu „Pierwsza miłość”, foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa
Małgorzata Socha i Agnieszka Sienkiewicz w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Małgorzata Socha i Agnieszka Sienkiewicz w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Ewa Wachowicz w programie „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”, foto: Maciej Piórko
Ewa Wachowicz w programie „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”, foto: Maciej Piórko
Paulina Chylewska, Jerzy Mielewski i Karolina Szostak zapraszają na „Ninja Warrior Polska”, „Wydarzenia: Sport” i sportowe transmisje, foto: Cyfrowy Polsat
Paulina Chylewska, Jerzy Mielewski i Karolina Szostak zapraszają na „Ninja Warrior Polska”, „Wydarzenia: Sport” i sportowe transmisje, foto: Cyfrowy Polsat
Paulina Chruściel w serialu „Komisarz Mama”, foto: Cyfrowy Polsat
Paulina Chruściel w serialu „Komisarz Mama”, foto: Cyfrowy Polsat


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite Quad

4-kanałowy modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Ma on 4 wejścia...

1 750 zł Więcej...