reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Lombard. Życie pod zastaw” 9 w TV Puls

dodano: 2021-08-27 16:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls/satkurier.pl

TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw” W piątek, 27 sierpnia br. o godz. 20:00 w TV Puls, a w kolejnych dniach w stacji Puls 2, wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 9. sezonu polskiego serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, którego producentem jest Studio A (ATM Grupa). Wystąpią Dominika Skoczylas, Paulina Jeżewska, Agata Szafrańska, Rita Weinar, Hanna Kochańska, Małgorzata Rożniatowska, Henryk Gołębiewski, Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Michał Chorosiński, Arkadiusz Tańcula, Grzegorz Gargas i Dominik Dąbrowski. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TV Puls i Puls 2.

TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje nadawca, dziewiąty sezon zapowiada się niezwykle emocjonująco, nie zabraknie nowych postaci i zaskakujących przedmiotów, które pojawią się w lombardzie na Cichej. Jednym z nich będzie noga, którą przyniesie znajomy Ziutka (w tej roli Henryk Gołębiewski). Lolek (Jerzy Górski) rozpozna w nodze fragment rzeźby z muzeum, w którym kiedyś pracował. Jak zakończy się ta historia? Z kolei Mariusz (Michał Chorosiński) będzie miał dylemat, czy przyjąć pod zastaw kieł mamuta. Jakiś czas później w lombardzie pojawi się para jaskiniowców. W lombardzie nie zabraknie też żywiołowej Filomeny (Małgorzata Rożniatowska), która całą energię skieruje na pomoc osobom starszym, aby rozwiązać problem ich częstego wykluczenia z życia społecznego.

W życiu głównych bohaterów nadal będzie sporo zawirowań. Czy widzowie dowiedzą się, dokąd Ryży (Arkadiusz Tańcula) uprowadził Patrycję (Paulina Jeżewska) i jej syna? Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) użyje wszystkich możliwych środków, aby ich odnaleźć. Tropy będą wskazywać różne kierunki, ale Kazimierz nie straci nadziei na szczęśliwe zakończenie. Czy rzeczywiście tak będzie?

Jak potoczą się losy Jacy (Grzegorz Gargas), którego największym  marzeniem jest wyprowadzka z domu? Czy mu się to uda, a relacje z przybranymi rodzicami Agaty „Roksany” zmienią się na lepsze? Czy nowa pracownica lombardu Anna (Hanna Kochańska) w końcu trafi na tego „jedynego”?

Z kolei Benia (Rita Weinar) z radością odda się macierzyństwu i rozwijaniu swojego vloga - „MamaBenia” - który widzowie mogą odwiedzać w serwisach YouTube i Instagramie. Będzie też wspierać swojego męża Betona (Dominik Dąbrowski), w dosyć zawiłej sprawie, z którą przyjdzie mu zmierzyć się w pracy. Świeżo upieczeni małżonkowie - Marta (Agata Szafrańska) i Lolek - w końcu nacieszą się własnym szczęściem, jednakże nad inną parą - Mariuszem i Andżelą (Dominika Skoczylas) - zawisną niespodziewane chmury pod postacią powracającej przeszłości.

Nowe odcinki będą emitowane codziennie od poniedziałku do piątku, od 30 sierpnia br., o godzinie 19:00. TV Puls przygotowała też niespodziankę - prapremierę pierwszego odcinka dziewiątego sezonu serialu „Lombard. Życie pod zastaw” w piątek, 27 sierpnia br. o godzinie 20:00 (więcej tutaj).
 
Henryk Gołębiewski, Wiesław Karwatek, Dominika Skoczylas, Zbigniew Buczkowski, Małgorzata Szeptycka i Jerzy Górski w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, foto: Paweł Jakubek
Henryk Gołębiewski, Wiesław Karwatek, Dominika Skoczylas, Zbigniew Buczkowski, Małgorzata Szeptycka i Jerzy Górski w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, foto: Paweł Jakubek


„Lombard. Życie pod zastaw” - sezon 9., emisja od piątku, 27 sierpnia 2021 roku o godz. 20:00 w TV Puls. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TV Puls i Puls 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

499 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...