reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CNN zakończy przekaz w Virgin, BT i Freesat

dodano: 2021-08-27 18:20
autor: RO | źródło: broadbandtvnews.com

CNN CNN International planuje zakończenie nadawania w sieciach Virgin Media, BT TV i Freesat w Wielkiej Brytanii po uruchomieniu w czerwcu br. nowej usługi przesyłania strumieniowego. CNN Live kosztuje 1,99 funtów miesięcznie lub 19,90 funtów rocznie. Oznacza to, że nadawca rezygnuje z sieci kablowych w Wielkiej Brytanii i ogranicza zasięg satelitarny w tym kraju.

https://cdn1.img.armeniasputnik.am/images/153/67/1536708.jpg
CNN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nadal nie wiadomo, co stanie się z darmową transmisją SD i HD na satelicie Astra 2G (28,2°E) po wyłączeniu z oferty Freesat. Kanał korzysta odpowiednio z tp. 11,082H (DVB-S) i 11,671H (DVB-S). Pewne jest, że transmisja dla platformy Sky UK zostanie utrzymana, a to z kolei może doprowadzić do zaszyfrowania przekazu FTA.
 

Od 1 września CNN International będzie dostępny dla brytyjskich widzów za pośrednictwem transmisji na żywo na CNN.com oraz w Sky TV

- powiedział nadawca w oświadczeniu dla Broadband TV News.


CNN Live jest dostępny na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych. Początkowo ma być przesyłany strumieniowo bez reklam, chociaż rozważany jest produkt z reklamami. Osobny produkt jest dostępny dla odbiorców w USA, powiązany z lokalnymi sieciami kablowymi. Warto zauważyć, że nadawca planuje wprowadzić nową usługę streamingową CNN+ w pierwszym kwartale 2022 roku.

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite Quad

4-kanałowy modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Ma on 4 wejścia...

1 750 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...