reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-23 - 2021-09-24

28-30.08 Polsat Sport: Derby Glasgow i magazyny

dodano: 2021-08-27 20:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 28-29 sierpnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: mistrzostwa Europy siatkarek, mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej, mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej służb mundurowych, siatkówka plażowa - turniej World Tour, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Scottish Premiership, Major League Soccer (MLS), Serie A Tim, Sky Bet Championship, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, Formuła 1, Formuła 3, Moto2, Moto3, MotoGP, gala bokserska Queensberry Promotions, Ultimate Fighting Championship (UFC), Liga Mistrzów hokeistów, lekkoatletyka - Diamentowa Liga, ATP Challenger w Warszawie, tenis ziemny, biathlon letni oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat News i Superstacja oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: mistrzostwa Europy siatkarek (więcej tutaj), mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej (więcej tutaj), mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej służb mundurowych (więcej tutaj), siatkówka plażowa - turniej World Tour (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj i tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 3 (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), gala bokserska Queensberry Promotions (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Liga Mistrzów hokeistów, lekkoatletyka - Diamentowa Liga (więcej tutaj), ATP Challenger w Warszawie (więcej tutaj), tenis ziemny, biathlon letni (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) .

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

28 sierpnia (sobota)
5:00 KSW34, Polsat Sport Extra

5:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1” - magazyn, Eleven Sports 3

5:00 „SuperLudzie” - magazyn, Superstacja

6:00 rodeo: Pro Bull Riding, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:30 KSW32, Polsat Sport Fight

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

10:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

10:05 Formuła 3, Grand Prix Belgii: 1. wyścig, Polsat Sport News

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

11:00 tenis ziemny, turniej ATP Challenger w Warszawie: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

11:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

11:30 Formuła 1, Grand Prix Belgii: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół

11:50 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia - Odra Opole, Polsat Sport

13:00 tenis ziemny, turniej ATP Challenger w Warszawie: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

13:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 4

13:25 Sky Bet Championship: Derby County FC - Nottingham Forest FC, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

13:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

14:00 Formuła 1, Grand Prix Belgii: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

14:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

15:00 tenis ziemny, turniej ATP Challenger w Warszawie: finał gry podwójnej, Polsat Sport Extra

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej w Mysłowicach, Polsat Sport

15:30 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 2

15:35 biathlon letni, mistrzostwa świata w Nowym Mieście na Morawach: bieg sprinterski kobiet, Polsat Sport News

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

16:00 lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Paryżu, Polsat Sport News

16:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

16:20 mistrzostwa Europy siatkarek, 1/8 finału: Holandia - Niemcy, Polsat Sport

16:20 mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej w Mysłowicach: mecz mężczyzn, Polsat Sport Extra

16:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:55 Ligue 1 Uber Eats: OGC Nice Nicea - Girondins Bordeaux, Eleven Sports 3

17:10 mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej w Mysłowicach: mecz kobiet, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:50 Fortuna 1. Liga: Widzew Łódź - Górnik Polkowice, Ipla

18:00 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4

18:00 mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej w Mysłowicach: mecz mężczyzn, Polsat Sport Extra

18:00 Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

18:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

18:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 4

18:25 Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Spezia Calcio, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:30 mistrzostwa Europy siatkarek, 1/8 finału: Bułgaria - Szwecja, Polsat Sport

18:30 mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej służb mundurowych w Przemyślu, Polsat Sport News

18:30 La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:55 Liga Mistrzów hokeistów, faza grupowa: Rauman Lukko - Adler Mannheim, Polsat Sport News

18:55 Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - SK Dynamo České Budějovice Czeskie Budziejowice, Polsat Sport Premium 1

18:55 Liga Portugal Bwin: FC Porto - FC Arouca, Eleven Sports 3

19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:10 biathlon letni, mistrzostwa świata w Nowym Mieście na Morawach: bieg sprinterski mężczyzn, Polsat Sport Extra

19:25 La Liga Santander: Real Sociedad San Sebastián - UD Levante Walencja, Eleven Sports 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:55 Eredivisie: PSV Eindhoven - FC Groningen, Polsat Sport Premium 1

20:00 Liga Mistrzów hokeistów: ZSC Lions Zurich - Frolunda Indians, Polsat Sport Fight

20:30 gala bokserska Queensberry Promotions w Birmingham, Polsat Sport Extra

20:40 Serie A Tim: Juventus FC Turyn - FC Empoli, Eleven Sports 2

20:40 Serie A Tim:  ACF Fiorentina Florencja - Torino FC Turyn, Eleven Sports 4

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - AS Saint-Etienne, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 2

21:25 La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - Real Madrid CF Madryt, Eleven Sports 1

22:00 KSW60, Polsat Sport Fight

22:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 tenis ziemny, turniej ATP w Winston-Salem: finał gry pojedynczej, Polsat Sport News

23:00 „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

Noc z 28 na 29 sierpnia (z soboty na niedzielę)
0:15 piłka nożna: „Eleven Gol Live” - magazyn, Eleven Sports 1

0:30 Formuła 3, Grand Prix Belgii: 2. wyścig, Polsat Sport Extra

0:30 „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 2

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:00 „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

1:35 Major League Soccer (MLS): New York City FC Nowy Jork - New England Revolution Foxborough, Polsat Sport Extra

3:00 La Liga Santander: „LaLiga Nations” - magazyn, Eleven Sports 1

3:30 KSW49, Polsat Sport Extra


3:35 „Piłkarscy celebryci” - magazyn, Eleven Sports 1

4:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

29 sierpnia (niedziela)
5:00 „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

5:00 „SuperLudzie” - magazyn, Superstacja

6:00 rodeo: Pro Bull Riding, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport

7:00 KSW53, Polsat Sport Fight

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:30 mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej w Mysłowicach: mecz kobiet, Polsat Sport News

10:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

10:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

10:30 mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej w Mysłowicach: mecz mężczyzn, Polsat Sport News

10:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:00 tenis ziemny, turniej ATP Challenger w Warszawie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

11:30 mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej w Mysłowicach: mecz kobiet o miejsca 3. i 4., Polsat Sport News

12:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:10 Eredivisie: FC Utrecht - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Premium 2

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: wyścig w klasie Moto3, polsatsport.pl

12:30 Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - GKS Katowice, Polsat Sport

12:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

12:30 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

12:55 Scottish Premiership: Rangers FC Glasgow - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport Premium 1

12:55 Ligue 1 Uber Eats: Troyes AC - AS Monaco Monako, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

13:00 Formuła 1, Grand Prix Belgii: parada kierowców, Eleven Sports 1
komentuje: Mikołaj Sokół

14:30 mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej w Mysłowicach: finał kobiet, Polsat Sport News

13:30 mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej w Mysłowicach: mecz mężczyzn o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Extra

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:00 Formuła 1, Grand Prix Belgii: wyścig, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół

14:25 Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - SBV Vitesse Arnhem, Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2

14:30 mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej w Mysłowicach: finał mężczyzn i ceremonia medalowa, Polsat Sport

14:30 Liga Mistrzów hokeistów, faza grupowa: Växjö Lakers - Fischtown Pinguins Bremerhaven, Polsat Sport Fight

14:50 Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice, Ipla

15:10 biathlon letni, mistrzostwa świata w Nowym Mieście na Morawach: bieg na dochodzenie kobiet, Polsat Sport Extra

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

16:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:55 Ligue 1 Uber Eats: Lille Olympique SC - Montpellier HSC, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i nSport+

17:00 „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:05 biathlon letni, mistrzostwa świata w Nowym Mieście na Morawach: bieg na dochodzenie mężczyzn, Polsat Sport Extra

17:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: MotoGP Show, polsatsport.pl

16:20 mistrzostwa Europy siatkarek, 1/8 finału: Turcja - Czechy, Polsat Sport

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:50 mistrzostwa Europy siatkarek, 1/8 finału: Chorwacja - Francja, Polsat Sport News

17:00 Liga Mistrzów hokeistów, faza grupowa: Eisbären Berlin - Skelleftea AIK, Polsat Sport Fight

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

18:00 Formuła 3, Grand Prix Belgii: 3. wyścig, Polsat Sport Extra

18:00 Serie A Tim: Genoa CFC Genua - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1

18:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

18:25 Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 3

18:30 mistrzostwa Europy siatkarek, 1/8 finału: Ukraina - Polska, Polsat Sport

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:55 Fortuna: Liga: MFK Karvinav Karwina - SL Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

19:00 lekkoatletyka: „Magazyn lekkoatletyczny” - magazyn, Polsat Sport Extra

19:00 „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

19:25 La Liga Santander: Cadiz CF Kadyks - CA Osasuna Pampeluna, Eleven Sports 4

19:35 Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy, Ipla

19:40 Liga Mistrzów hokeistów: HC Lugano - Tappara Tampere, Polsat Sport News

19:40 „Olimpiada Hitlera” - film dokumentalny, Polsat Doku

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 mistrzostwa Europy siatkarek, 1/8 finału: Serbia - Węgry, Polsat Sport Extra

20:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

20:40 Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Cagliari Calcio, Eleven Sports 1

20:40 Ligue 1 Uber Eats: Stade Reims - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 2

20:40 Serie A Tim: US Salernitana 1919 Salerno - AS Roma Rzym, Eleven Sports 3

23:00 siatkówka plażowa, turniej World Tour w Brnie: mecz kobiet o miejsca 3. i 4., Polsat Sport News

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol Live” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „Magazyn ligi hiszpańskiej” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

Noc z 29 na 30 sierpnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 siatkówka plażowa, turniej World Tour w Brnie: finał kobiet, Polsat Sport News

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

2:00 KSW56, Polsat Sport


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Konwerter Quad Opticum Robust 0.1dB

Bardzo tani, poczwórny konwerter Universal Quad produkcji Opticum do anten...

55 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...