reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-20 - 2021-10-21

Sport w polskiej TV 28.08.2021

dodano: 2021-08-27 15:31 | aktualizacja: 2021-08-28 00:21
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Manchester City – Arsenal FC. Transmisje live z ATP World Tour Warszawa tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

16:30 Żużel: Togliatti FIM Speedway Grand Prix Rosji:
Zawody
Komentarz: Tomasz Dryła, Krzysztof Cegielski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – Arsenal FC

Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Pogoń Szczecin

komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Cracovia
Komentarz: Robert Skrzyński, Wojciech Jagoda

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Radomiak Radom
Komentarz: Rafał Dębiński, Jakub Polkowski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Pogoń Szczecin
Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Piast Gliwice
Komentarz: Marcin Rosłoń, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – Arsenal FC

Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multi Premier League
Moderator: Grzegorz Kaczmarczyk

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – Chelsea FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Olympique Marsylia - Saint-Etienne
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Michał Bojanowski
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Cracovia
Komentarz: Robert Skrzyński, Wojciech Jagoda

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Radomiak Radom
Komentarz: Rafał Dębiński, Jakub Polkowski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Pogoń Szczecin
Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Piast Gliwice
Komentarz: Marcin Rosłoń, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Family

16:00 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United – Crystal Palace
Komentarz: Adrian Olek, Rafał Nahorny

19:00 Tenis: WTA World Tour, Cleveland:
Finał
Komentarz: Bartosz Ignacik, Klaudia Jans-Ignacik
 
CANAL+ Now

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United – Southampton FC
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka
 
Eleven Sports 1

12:00 Formuła 1: Grand Prix Belgii: 
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

15:00 Formuła 1: Grand Prix Belgii: 
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

19:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Real Sociedad – Levante UD
Komentarz: Michał Wszołek, Sebastian Chabiniak

22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Real Betis – Real Madryt

Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Derby County – Nottingham Forest
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

18:30 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Atalanta Bergamo – Bologna FC 
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Juventus FC – FC Empoli 

Komentarz: Piotr Dumanowski, Mikołaj Kruk
 
Eleven Sports 3

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
OGC Nice – FC Girondins de Bordeaux
Komentarz: Julian Kowalski, Kuba Ostrowski

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
FC Porto – FC Arouca
Komentarz: Marcin Gazda, Michał Świerżyński

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Olympique Marsylia – AS Saint-Étienne 
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Derby County – Nottingham Forest
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

18:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
SS Lazio – Spezia Calcio 
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
ACF Fiorentina – Torino FC
Komentarz: Julian Kowalski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

13:00 Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Świata:
Cross-country kobiet

15:00 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana:
Etap 15
Komentarz: Adam Probosz, Dariusz Baranowski
 
Eurosport 2

12:45 Triatlon: Collins Cup, Samorin:
Zawody

 
Golf Channel

13:00 Golf: European Tour, Crans Montana:
3. runda
Komentarz: Jacek Person

21:00 Golf: PGA Tour, Owings Mills:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

13:15 Żużel: FIM Indywidualne Mistrzostwa Świata na długim torze, Rzeszów:
Zawody

16:30 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Nürburgring:
Wyścig 1

18:00 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Nürburgring:
Wyścig 1

 
nSport+

17:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Celta Vigo – Athletic Bilbao
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski

19:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Elche – Sevilla FC
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała

 
Polsat Sport Premium 1

20:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven – Groningen

 
Polsat Sport Premium 2

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
AC Sparta Praga – SK Dynamo Czeskie Budziejowice

 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Arka Gdynia – Odra Opole

15:30 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Polski:
Zawody

16:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Holandia – Niemcy

19:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Bułgaria – Szwecja

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night:
Edson Barboza – Giga Chikadze

 
Polsat Sport Extra

11:00 Tenis: ATP Challenger, Warszawa:
1/2 finału singla

13:00 Tenis: ATP Challenger, Warszawa:
1/2 finału singla

15:00 Tenis: ATP Challenger, Warszawa:
Finał debla

16:20 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Polski:
Zawody

17:10 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Polski:
Zawody

18:00 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Polski:
Zawody

20:30 Boks: Gala, Birmingham: 
Anthony Cacace – Leon Woodstock

01:35 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: 
New York City FC – New England Revolution
 
Polsat Sport Fight

16:00 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów IIHF:
BK Mladá Boleslav – HIFK Hockey

20:00 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów IIHF:
ZSC Lions – Frölunda HC
 
Polsat Sport News

10:30 Formuła 3: Grand Prix Belgii:
Wyścig 1

15:35 Biatlon letni: Mistrzostwa Świata:
Bieg sprinterski kobiet
    

16:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga, Paryż:
Zawody

19:00 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów IIHF:
Rauman Lukko – Adler Mannheim

23:00 Tenis: ATP World Tour, Winston-Salem:
Finał
 
Sportklub

12:00 Siatkówka plażowa: King of the Court:
Zawody

12:30 Siatkówka plażowa: King of the Court:
Zawody

13:50 Siatkówka plażowa: King of the Court:
Zawody

15:30 Siatkówka plażowa: King of the Court:
Zawody

16:50 Siatkówka plażowa: King of the Court:
Zawody

18:00 Siatkówka plażowa: King of the Court:
Zawody

18:30 Siatkówka plażowa: King of the Court:
Zawody

19:40 Siatkówka plażowa: King of the Court:
Zawody

21:00 Siatkówka plażowa: King of the Court:
Zawody
 
TVP Sport

08:05 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie Tokio 2020:
Pływanie; 
Lekkoatletyka; 
Tenis stołowy


10:15 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
GKS Katowice – APLG Gdańsk

12:20 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie Tokio 2020:
Pływanie; 
Lekkoatletyka; 
Tenis stołowy


17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Lech Poznań – Pogoń Szczecin

20:05 Boks: KnockOut Boxing Night 17:
Mateusz Masternak – Mohammad Ali Bayat   

22:50 Boks: Gala KnockOut Boxing Night 17
Mateusz Masternak – Mohammad Ali Bayat   
 
Viaplay

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
VfL Wolfsburg – 1. FFC Turbine Potsdam
Komentarz: Adam Drygalski

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Holstein Kiel – Erzgebirge Aue

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Augsburg – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Rafał Wolski, Michał Zachodny

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln – VfL Bochum
Komentarz: Szymon Ratajczak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Arminia Bielefeld – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Dawid Król

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfB Stuttgart – SC Freiburg
Komentarz: Mateusz Juza

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FSV Mainz 05 – SpVgg Greuther Fürth
Komentarz: Dawid Szymczak

16:30 Wyścigi samochodowe: W Series, Grand Prix Belgii:
Wyścig

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayern München – Hertha BSC
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Urban

19:00 Wyścigi samochodowe: Lucas Oil AMA Pro Motocross Championship, Mechanicsville:
Wyścig

20:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile: 
Juventus FC – Pomigliano Calcio

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Schalke 04 – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Szymon Ratajczak, Marcin Borzęcki


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...