Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K:Wisła Kraków – Legia Warszawa. Transmisje live z Mistrzostw Europy w siatkówce kobiet tylko w Polsacie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
15:00 Piłka nożna: Premier League: Tottenham Hotspur – Watford
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Legia Warszawa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Grzegorz Mielcarski CANAL+ 4K Ultra HD
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Legia Warszawa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Sport
12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Płock – Raków Częstochowa
Komentarz: Rafał Dębiński, Radosław Majdan
18:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Genoa CFC – SSC Napoli
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: AC Milan – Cagliari Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica Eleven Sports 2
13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: ESTAC Troyes – AS Monaco
Komentarz: Michał Wszołek, Kuba Ostrowski
17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: OSC Lille – Montpellier HSC
Komentarz: Julian Kowalski, Michał Świrkula
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: US Salernitana 1919 – AS Roma
Komentarz: Tomasz Zieliński, Mikołaj Kruk Eleven Sports 4
13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: ESTAC Troyes – AS Monaco
Komentarz: Michał Wszołek, Kuba Ostrowski
17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: OSC Lille – Montpellier HSC
Komentarz: Julian Kowalski, Michał Świrkula
19:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Cádiz CF – CA Osasuna
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda Eurosport 1
11:40 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup, Belgia: Wstęp
13:30 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Polski: Mecz o 3. miejsce mężczyzn
15:10 Biatlon letni: Mistrzostwa Świata: Bieg na dochodzenie kobiet
17:05 Biatlon letni: Mistrzostwa Świata: Bieg na dochodzenie mężczyzn
20:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: Serbia – Węgry Polsat Sport Fight
14:30 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów IIHF: Växjö Lakers – Fischtown Pinguins Bremerhaven
17:00 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów IIHF: Eisbären Berlin – Skelleftea AIK Polsat Sport News
09:30 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Polski: Mecz kobiet
10:30 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Polski: Mecz mężczyzn
11:30 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Polski: Mecz o 3. miejsce kobiet
12:30 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Polski: Finał kobiet
14:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Wielkiej Brytanii: Wyścig
15:30 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Wielkiej Brytanii: Wyścig
17:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga SEHA: HC Motor Zaporoże – Tatran Prešov TVP Sport
09:45 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie Tokio 2020: Pływanie;
Lekkoatletyka;
Rugby na wózkach
11:45 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie Tokio 2020: Pływanie;
Lekkoatletyka;
Rugby na wózkach
13:30 Hokej na lodzie: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich Pekin 2022: Polska – Austria
Komentarz: Stanisław Snopek, Patryk Rokicki
16:00 Wyścigi konne: Tor Służewiec 2021: St. Leger
17:00 Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa Świata: Mecz o 3. miejsce
Komentarz: Jan Sławiński, Marek Górecki
18:30 Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa Świata: Finał
Komentarz: Michał Zawacki, Marek Górecki Viaplay
13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Werder Brema – Hansa Rostock
Komentarz: Mateusz Juza
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 1. FC Union BerlinN – Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Szymon Ratajczak, Marcin Borzęcki