reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

RSCC wszedł na rynek brazylijski

dodano: 2021-08-29 09:02
autor: RO | źródło: tele-satinfo.ru

Kosmiczeskaja Swiaz (RSCC) Rosyjski operator łączności satelitarnej Kosmiczeskaja Swiaz (RSCC) wszedł na brazylijski rynek telewizyjny, podpisując kontrakt z jedną z największych firm medialnych. Ponad 3 mln widzów w stanie Maranhão w północno-wschodniej Brazylii może oglądać brazylijski kanał telewizyjny TV Difusora.

 


TV Difusora
TV Difusora


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
RSCC i dostawca usług Romantis Brazil rozpoczęli nadawanie kanału TV Difusora za pośrednictwem satelity Express-AM8, który jako element konstelacji satelitów RSCC znajduje się na najbardziej wysuniętej na zachód pozycji orbitalnej 14°W. Do niezawodnej dystrybucji w odległych i trudno dostępnych obszarach Maranhão wykorzystywane jest nowoczesne centrum monitorowania, zbudowane przez pracowników Romantis i RSCC w mieście Uberlandia.
 

Po raz pierwszy weszliśmy na brazylijski rynek telewizyjny, podpisując umowę z jedną największych, krajowych firm telewizyjnych. Wierzę, że nasze kontakty będą rozszerzane. W końcu dzisiaj obsługujemy krajowe kanały telewizyjne na czterech kontynentach - Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej, oferując zaawansowane i niezawodne rozwiązania technologiczne, dzięki którym wysokiej jakości obraz telewizyjny jest dostępny dla odbiorców w każdej miejscowości, niezależnie od położenia

- powiedział dyrektor generalny Kosmiczeskaja Swiaz, Aleksiej Wolin.


Źródło: tele-satinfo.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...