reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

LaLiga walczy z pirackimi transmisjami

dodano: 2021-08-29 17:51
autor: HP | źródło: satcesc.com

Piracy LaLiga czaszka piractwo 360px.jpg Hiszpańska LaLiga kontynuuje ofensywę przeciwko piractwu audiowizualnemu, zwiększając swoje działania w nowym sezonie piłkarskim 2021/2022. Głównym celem planu opracowanego przez organ Javiera Tebasa będą puby, restauracje i ogólnodostępne placówki, które próbują na lewo pokazywać mecze hiszpańskiej ligi.

satkurier.pl
LaLiga czaszka piractwo 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jest to bardziej ambitne rozszerzenie planu rozpoczętego w zeszłym roku, polegającego na zwiększeniu liczby pracowników, aby móc dotrzeć do większej liczby barów w całej Hiszpanii.

W tym celu zostanie użyty system znany jako „tajemniczy klient", który wykorzystywany jest przez firmy do oceny i pomiaru jakości obsługi klienta. Chodzi o odpowiednio przeszkoloną osobę, wyspecjalizowaną w działaniu jako zwykły nabywca, który podczas analizy sytuacji poprosi o informacje lub skonsumuje produkt lub usługę.

W przypadku LaLigi pracownicy będą podszywać się pod klientów baru i sprawdzać, czy obiekt spełnia odpowiednie wymagania do nadawania transmisji meczów hiszpańskiej ligi. Jeżeli właściciel obiektu używa pirackiego sprzętu, zostanie dokonany kolejny przegląd sprawy z nałożeniem kary.

Piractwo to jeden z największych problemów LaLigi.
Najnowsze oficjalne dane z 2017 r. wskazują, że liczba obiektów, które nieregularnie oferowały mecze hiszpańskiej LaLigi, była blisko połowy z nich - około 50 tys. z łącznej liczby przekraczającej 105 tys.

Źródło: satcesc.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Piractwo


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik Fuba ODE8600 DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8600 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

125 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

339 zł Więcej...