reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Gliniarze” 11 w telewizji Polsat

dodano: 2021-08-30 01:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Gliniarze” grafika animacja rysunek bajka W poniedziałek, 30 sierpnia br. o godz. 17:00 w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 11. sezonu polskiego serialu „Gliniarze”, którego producentem jest Outset Films. Do obsady dołączą Charlotta Zielińska oraz Helena Chorzelska. Wcześniejsze odcinki tej produkcji mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Seriale, Polsat Film, Polsat Doku, Polsat Games i Nowa TV.

Polsat „Gliniarze” grafika animacja rysunek bajka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, handel narkotykami i dopalaczami, dziecięca pornografia, świetnie kamuflujący się psychopata czy wielki arsenał broni. Jedenasty sezon „Gliniarzy” zapowiada się naprawdę ekscytująco. Nowe i mocne historie inspirowane autentycznymi wydarzeniami sprawią, że ciężko będzie oderwać się od ekranu. Intrygujące i trzymające w napięciu sprawy kryminalne, brawurowa akcja, dynamiczne pościgi oraz silne emocje. Do tego uwielbiani przez fanów bohaterowie. Dlatego „Gliniarze” nieprzerwanie ścigają przestępców od blisko sześciuset odcinków. To jednak nie wszystko. Do obsady dołączają policyjna profilerka oraz nowa pani detektyw.

W nowej serii „Gliniarzy” powrócą dobrze znani już detektywi, ale dołączą też do nich nowe postacie. Do akcji wkroczą: policyjna profilerka Dominika Sęk, w tej roli Helena Chorzelska, oraz aspirant sztabowy Ewa Berg, w którą wcieli się Charlotta Zielińska. To właśnie ona będzie nową partnerką śledczego Adama Bogusza (w tej roli Aleksander Mackiewicz).

Jak zawsze w nowych odcinkach widzowie mogą oczekiwać poruszających spraw kryminalnych, nagłych zwrotów akcji, silnych emocji, głębokich wzruszeń oraz widowiskowych strzelanin, bójek i spektakularnych pościgów. Jedenasty sezon „Gliniarzy” to jednak przede wszystkim powrót dobrze znanych funkcjonariuszy i ich codziennych problemów. W jakim stopniu zmieni się życie Olgierda (Arkadiusz Krygier) po dramatycznych wydarzeniach kończących dziesiątą serię „Gliniarzy”? Czy jego relacja z Dagmarą (Marta Bartczak) przetrwa? Nagłe problemy siostry Olgierda diametralnie zmienią bieg wydarzeń. Przed Natalią (Ewelina Ruckgaber) awans zawodowy. Czy przyjmie intratną propozycję i odejdzie z Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji? Czy Natalia i Jakub (Piotr Mróz) mają jeszcze szansę stworzyć udany związek? Szanse odzyskania Natalii powoli wydają się Jakubowi coraz mniejsze. Czy relacja łącząca życie prywatne z zawodowym jest tym, czego Jakub naprawdę chce? Śledczemu Adamowi Boguszowi (Aleksander Mackiewicz) będzie towarzyszyła nowa partnerka - Ewa Berg. Czy Adam i Ewa stworzą zgrany duet detektywów? Problemy Adama z jego bratem nadal się za nim ciągną. Czy ocali go przed zemstą mafii? Żaneta Kujawska (Monia Miller) omal nie pada ofiarą gwałciciela. Czy odnajdzie poprzednie ofiary i dopadnie sprawcę? Ktoś przygotowuje zamach na życie Artura Króla (Przemysław Saleta). Komu zależy na głowie policyjnego tajniaka?

W jedenastym sezonie przed „Gliniarzami” szereg nowych wyzwań, które wymagać będą sprytu, inteligencji i kreatywności. Jak sobie z nimi poradzą? O tym widzowie przekonają się oglądając Polsat (więcej tutaj).

„Gliniarze” - sezon 11., w kolejnych odcinkach:

Odcinek 1. (583. całości)
emisja: w poniedziałek, 30 sierpnia br. o 17:00

Dochodzi do strzelaniny w kancelarii adwokackiej, sprawa wygląda na egzekucję. Właściciele kancelarii robią wszystko, żeby utrudnić śledztwo; detektywi odkrywają, że klienci kancelarii mają powiązania z polityką i światem przestępczym. Do sprawy dołącza Filip Mora (Michał Hołub), funkcjonariusz Agencji Bezpieczeństwa Narodowego. Czy policjantom uda się odkryć prawdę oraz ochronić życie jedynego żyjącego świadka strzelaniny? Filip Mora składa Natalii propozycję przejścia do ABN, która oznaczałaby awans, zarówno finansowy jak i zawodowy. Jak zareaguje na to Jakub, który już wcześniej był w otwartym konflikcie z Filipem?

Odcinek 2. (584. całości)
emisja: we wtorek, 31 sierpnia br. o 17:00

Młoda kelnerka pada ofiarą brutalnej napaści i gwałtu. Adam po zawieszeniu Weroniki Grot (Laura Samojłowicz) pracuje z Krzysztofem (Radosław Rutkowski). Kiedy dochodzi do kolejnego gwałtu według tego samego schematu do pomocy policjantom przydzielona zostaje policyjna profilerka Dominika Sęk (Helena Chorzelska). Czy współpraca ekscentrycznej pani psycholog i policjantów uchroni kolejną kobietę przed seksualnym dewiantem? Jak się okazuje, współpraca Adama i Krzysztofa była tylko tymczasowa. Detektyw nie spodziewa się, co szykują dla niego Szwarc (Zbigniew Kozłowski) i Zarębski (Dariusz Dłużewski).

Odcinek 3. (585. całości)
emisja: w środę, 1 września br. o 17:00

Dochodzi do próby zamachu na życie policjanta. Detektywi szybko wpadają na trop gangu narkotykowego, który policjant rozpracowywał. Sprawa szybko się jednak komplikuje, bo gangsterzy nie zamierzają odpuszczać. Czy detektywom uda się dowiedzieć, kto i dlaczego poluje na funkcjonariusza policji ? Wydział wewnętrzny kończy śledztwo w sprawie Olgierda i detektyw wraca do miasta po samotnym pobycie w Bieszczadach. Czy Olgierd wróci na służbę? Czy otrzyma jeszcze jedną szansę?

Odcinek 4. (586. całości)
emisja: w czwartek, 2 września br. o 17:00

Niezamaskowany mężczyzna porywa dwoje pracowników firmy ubezpieczeniowej. Detektywi podejrzewają, że stoi za tym niezadowolony klient. Kiedy w końcu udaje im się ustalić jego tożsamość, okazuje się, że mężczyzna chce zabić zarówno zakładników, jak i siebie. Czy detektywom uda się temu zapobiec? Edyta (Monika Chrzanowska) chce pilnie spotkać się z Natalią - musi powiedzieć jej coś ważnego. Natalia boi się, że Edytę znowu spotkało coś złego.

Odcinek 5. (587. całości)
emisja: w piątek, 3 września br. o 17:00

Nieznani sprawcy napadają na konwój przewożący gotówkę i brutalnie terroryzują konwojentów. W sprawie od początku pojawia się wiele niejasności, a zeznania świadków znacznie komplikują śledztwo. Wkrótce wychodzi na jaw, że jeden z przewożących gotówkę mężczyzn nie jest tym, za kogo się podaje. Na domiar złego, sprawa od samego początku przyciąga zainteresowanie oficerów z Komendy Głównej. Czy Adam Bogusz i jego nowa partnerka, Ewa Berg, odkryją prawdę?
 
Laura Samojłowicz w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym/Outset Films/Cyfrowy Polsat
Laura Samojłowicz w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym/Outset Films/Cyfrowy Polsat
Laura Samojłowicz w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym/Outset Films/Cyfrowy Polsat
Laura Samojłowicz w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym/Outset Films/Cyfrowy Polsat
Ewelina Ruckgaber w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym
Ewelina Ruckgaber w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym
Charlotta Zielińska w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym
Charlotta Zielińska w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym
Helena Chorzelska w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym
Helena Chorzelska w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym
Monika Miller w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym
Monika Miller w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym


„Gliniarze” - sezon 11., emisja od poniedziałku do piątku (od 30 sierpnia 2021 roku) o godz. 17:00 w telewizji Polsat. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Seriale, Polsat Film, Polsat Doku, Polsat Games i Nowa TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...