reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SPI wprowadza Docustream do USA

dodano: 2021-08-29 18:27
autor: RO | źródło: digitaltveurope.com

KlowdTV Firma medialna SPI/FilmBox ogłosiła, że zawarła umowę z bezpłatną platformą KlowdTV, aby wprowadzić swój nowy kanał wideo Docustream na rynek amerykański. Abonenci będą mogli uzyskać dostęp do filmów dokumentalnych na wszystkich urządzeniach podłączonych do Internetu.

SPI/Docustream
Docustream


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Docustream prezentuje kolekcję filmów dokumentalnych i programów zgłębiających tajemnice i piękno naszej planety. Abonenci mogą korzystać z Docustream na KlowdTV za pomocą KlowdTV Box, Apple TV, VEWD TV, Smart TV, Amazon Fire TV, Android TV, przeglądarek internetowych, ROKU i wszystkich urządzeń z systemem IOS lub Android.

Należąca do Herring Networks firma KlowdTV, która wcześniej była usługą subskrypcyjną skupioną wokół konserwatywnego kanału One America News Network, uruchomiła w zeszłym roku usługę przesyłania strumieniowego z reklamami, wykorzystując Amagi jako partnera technologicznego. Przekraczając ćwierć miliona subskrybentów na początku 2021 r., firma postawiła sobie za cel dotarcie do miliona subskrybentów do końca tego roku.
 

Cieszymy się, że możemy współpracować z KlowdTV, która przekroczyła ćwierć miliona aktywnych użytkowników na początku tego roku. Popyt rośnie znacząco na nasz kanał cyfrowy Docustream z reklamami, który nadaje wysokiej jakości filmy dokumentalne i treści lifestylowe. Jesteśmy przekonani, że wzbogaci on ofertę KlowdTV

- powiedział starszy dyrektor ds. rozwoju biznesu i sprzedaży w SPI International, Berkin Ecevit.


 

Źródło: digitaltveurope.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...