reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe odcinki nowej „BrzydUli” w TVN, TVN7 i ITVN

dodano: 2021-08-30 09:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN „BrzydUla” W poniedziałek, 30 sierpnia br. o godz. 20:00 w kanale TVN7, a w kolejnych dniach w stacjach TVN i ITVN (TVN International), wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek nowej serii wznowionego po latach serialu „BrzydUla” (w zależności od źródła będzie to 3. lub 4. sezon). Serial ten, za produkcję którego odpowiada FremantleMedia Polska, będą mogli również oglądać widzowie serwisu VOD Player. Wystąpią Julia Kamińska, Małgorzata Socha i Filip Bobek. Wcześniejsze odcinki tej produkcji mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Metro, TVN Fabuła i ITVN (TVN International).

TVN „BrzydUla”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po wakacyjnej przerwie „BrzydUla” powraca z przytupem. Wkrótce fani dostaną to, na co czekali cały rok - Dobrzańscy znowu razem. Co prawda w sekrecie przed wszystkimi, ale razem. Teraz nic już nie stanie na drodze do ich szczęścia. Nic, poza atrakcyjną singielką i Markiem 2.

Od jedenastej rocznicy ślubu Dobrzańskich mijają dwa tygodnie. W tym czasie Urszula (w tej roli Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) rozpoczęli gorący romans i korzystają z każdej okazji, żeby dać się ponieść namiętności. W tajemnicy przed wszystkimi. Nic tak nie dodaje pikanterii w związku, jak odrobina adrenaliny. Z drugiej strony chcą mieć pewność, że kiedy poinformują bliskich o swoim pogodzeniu, będą przekonani o słuszności tej decyzji. Teraz jest więc czas na randki i terapię, bo przecież problemy same nie znikną. Czy można drugi raz zakochać się w tej samej osobie?

Problemy osobiste schodzą jednak na drugi plan, kiedy całe F&D staje na głowie tuż przed zbliżającym się pokazem kolekcji „rozwodowej”. To szansa na powrót firmy oraz duetu MiroSławo do blasku i chwały. Ku uciesze wszystkich i przy licznych niespodziankach, które wynikają podczas imprezy, widowisko kończy się spektakularnym sukcesem. Szczęściu nie ma końca. Ono jednak pryska jak bańka mydlana, gdy prasę i Internet obiegają informacje na temat wielkiej porażki F&D i MiroSławów. Nie pojawia się ani jedna przychylna albo chociaż neutralna opinia, nawet w zaprzyjaźnionych tytułach. Sytuacja wydaje się mocno podejrzana.

W kryzysowym momencie, przebywająca cały czas za granicą Paulina (Maja Hirsch), podejmuje szereg szokujących, drastycznych, ale też dramatycznych decyzji. W rezultacie Marek postanawia jechać do prezesowej i z nią wszystko wyjaśnić. Niespodziewanie dla Urszuli jego wizyta przedłuża się, a on sam przestaje odbierać telefon. W tym czasie w F&D, zupełnie przypadkowo, pojawia się światełko w tunelu - młody, przystojny i tryskający genialnymi pomysłami PR-owiec Marek. I tym samym w życiu Urszuli zrobi się o jednego Marka za dużo.

Kiedy Urszula będzie coraz bardziej pochłonięta ratowaniem wizerunku firmy z Markiem 2, Marek 1 - jeszcze jej mąż i kochanek - zgadza się wesprzeć próbującego zapomnieć o Violetcie (Małgorzata Socha) Sebastiana (Łukasz Garlicki) i wyjeżdża z nim na imprezę dla wolnych strzelców uczuciowych. Tam wpada w oko atrakcyjnej i bardzo pewnej siebie singielce.

Z kolei Sebastian postanawia raz na zawsze wyleczyć się z miłości do Violetty. Ona decyduje się zrobić to samo. A na jej drodze natychmiast staje idealny kandydat na kolejnego męża. Ba, żeby jeden. Kilku. Każdy następny lepszy od poprzedniego. Niestety, wszyscy mają jedną wadę - nie są Sebastianem. A na dodatek Violetta tkwi w formalnym małżeństwie z panem Hu (Nam Hai Bui Ngoc), który tak łatwo nie zapomina i nie odpuszcza. Zwłaszcza teraz, kiedy może liczyć na wsparcie Aleksa (Mariusz Zaniewski), szukającego zemsty na F&D i Paulinie. W tej sytuacji Violetta zdecydowana jest odmienić swoje życie - zbudować je na nowo i zacząć wszystko od zera. Ale tym razem sama.

Spokój i nuda nie grożą również Bożenie (Paulina Kondrak). Po traumatycznych wydarzeniach na pokazie dziewczyna doznaje kolejnego szoku - do drzwi domu Szymczyków puka Kryspin (Patryk Pietrzak), jej chłopak z Bętowa. Ma tylko jeden cel: zabrać swoją wciąż (bo oficjalnego zerwania nie było) dziewczynę ze sobą. W rezultacie chłopak na dobre rozgaszcza się najpierw w domu Anny (Monika Fronczek) i Macieja (Krzysztof Czeczot), a potem w sąsiedztwie. Gotowy na wszystko, żeby osiągnąć swój cel. Nawet na podjęcie życiowych decyzji! Jakby tego było mało, niespodziewanie serce Bożenki zabije szybciej dla Aleksa, który, ku zazdrości Adama (Łukasz Simlat), wykaże coraz większe zainteresowanie młodą księgową. A tymczasem los i dla niego szykuje trzęsienie ziemi, po którym nic już nie będzie jak dawniej (więcej tutaj).
 
Julia Kamińska w serialu „BrzydUla”, foto: Agnieszka Jurek/TVN Discovery
Julia Kamińska w serialu „BrzydUla”, foto: Agnieszka Jurek/TVN Discovery
Małgorzata Socha w serialu „BrzydUla”, foto: Tomasz Urbanek/East News/TVN Discovery
Małgorzata Socha w serialu „BrzydUla”, foto: Tomasz Urbanek/East News/TVN Discovery
Małgorzata Socha w serialu „BrzydUla”, foto: Tomasz Urbanek/East News/TVN Discovery
Małgorzata Socha w serialu „BrzydUla”, foto: Tomasz Urbanek/East News/TVN Discovery


„BrzydUla” - nowe odcinki, emisja od poniedziałku do czwartku (od 30 sierpnia 2021 roku) o godz. 20:00 w TVN7. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie kanałów TVN i ITVN (TVN International), a wcześniejsze odcinki emitują obecnie stacje Metro, TVN Fabuła i ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 PRO HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...