reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Pierwsza miłość” 18 w kanałach Polsatu

dodano: 2021-08-30 00:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Pierwsza miłość” W poniedziałek, 30 sierpnia br. o godz. 18:00 w telewizji Polsat, a w kolejnych dniach w kanałach Polsat 1, TV4 i TV6, wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 18. sezonu polskiego serialu obyczajowego „Pierwsza miłość”, którego producentem jest ATM Grupa. Do obsady dołączą Kamilla Baar-Kochańska, Sylwia Nowak i Klara Williams oraz powróci dawno niewidziana bohaterka, w którą wciela się Magdalena Górska. Wcześniejsze serie tej produkcji emitują obecnie Polsat 1, TV4 i TV6.

Polsat „Pierwsza miłość”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, niespodziewane zwroty akcji, emocjonujące wątki oraz wciągające intrygi i tajemnice. Do tego gorąca miłość, romanse i rozstania. Tematy i problemy bliskie otaczającej nas codzienności przeplatane zabawnymi przygodami głównych bohaterów i chwilami pełnymi wzruszeń oraz emocji sprawiają, że po wakacjach będzie trudno się oderwać od „Pierwszej miłości”. Co więcej jesienią w serialu widzowie zobaczą nowe postacie. Do obsady dołączą: Kamilla Baar-Kochańska, Sylwia Nowak i Klara Williams oraz powróci dawno niewidziana bohaterka, w którą wciela się Magdalena Górska.

Czy Maria (w tej roli Aneta Zając) da drugą szansę Michałowi (Wojciech Błach)? Czy Artur (Łukasz Płoszajski) i Dorota (Magdalena Wróbel) są dla siebie stworzeni? Co czeka Melkę (Ewa Jakubowicz) i Piotra (Michał Mikołajczak)? Jak ułoży się współpraca Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i Lucyny (Delfina Wilkońska)? Dlaczego Sylwia (Kamilla Baar-Kochańska) wybrała pracę u Karola Wekslera (Karol Strasburger) a Joanna (Klara Williams) u Grażyny Weksler (Grażyna Wolszczak)? Czy Katarzyna (Sylwia Nowak) złamie prawo pod presją Grażyny?

Sandra jest ambitną, pewną siebie i swoich talentów kobietą. Przez piętnaście lat zdobywała doświadczenie w branży i dobrze zna swoją wartość na rynku nieruchomości. Klienci są zachwyceni jej projektami aranżacji wnętrz, a jej kontakty zawodowe sięgają aż na półwysep arabski. Nic więc dziwnego, że znajduje zatrudnienie na prestiżowym stanowisku design directora u Karola Wekslera, który jest pod wrażeniem jej zdolności i zaangażowania. Prywatnie jest singielką i nie przepada za dziećmi. Całą energię poświęca projektom i chętnie zostaje w pracy po godzinach. Stara się zyskać sympatię współpracowników, czy jednak na pewno jej intencje są szczere, a działania uczciwe? Kim jest tajemnicza postać, z którą się kontaktuje?

Joanna zostaje sekretarką Grażyny Weksler w klinice We-Med. Jest  pomocna i uczynna, wspiera swoją szefową radą i dzieli się własnymi, często bolesnymi przeżyciami. Joanna wydaje się być cicha, niepozorna i lojalna w stosunku do swojej przełożonej. Okaże się jednak, że ma też swą mroczną stronę. Gdy jej tajemnice wyjdą na jaw, będą jej groziły poważne konsekwencje. Na swoich wrogach postanawia zemścić się w bardzo bolesny sposób.

Katarzyna to ambitna i pewna siebie studentka architektury. Nieoczekiwanie spotyka na swojej drodze Michała Domańskiego, który oferuje jej pomoc w napisaniu pracy zaliczeniowej. Wspólny wieczór kończy się dla nich w zaskakujący, wręcz dramatyczny sposób. Katarzyna stanie przed moralnym dylematem po otrzymaniu trudnej do odrzucenia propozycji, którą złoży jej Grażyna Weksler.

Rozstanie z Michałem okazuje się dla Marii bolesne i trudne. Sprawę komplikuje jeszcze bardziej fakt, że musi pracować w klinice z kochanką jej męża, czyli Grażyną, która boi się o to, że może stracić Michała. I słusznie. W pewnym momencie Domańskiego dopadają wątpliwości. Zaczyna się nawet zastanawiać, czy nie popełnił błędu kończąc małżeństwo z Marią. Czy poprosi ją o drugą szansę? Tymczasem w życiu zawodowym przed Marią pojawiają się kolejne wyzwania. Poprzez pracę zbliża się do zabójczo przystojnego Jakuba Wenerskiego (Przemysław Sadowski). Może też wciąż liczyć na Kacpra (Damian Kulec), który chętnie jej pomaga i wspiera. Marię czeka wiele wyzwań i zmian, ale nieważne co się wydarzy, w jej życiu zawsze jest obecna niezawodna ekipa przyjaciółek, które stoją za nią murem: Kinga, Emilka (Anna Ilczuk) i Marta (Honorata Witańska).

Dorota (Magdalena Wróbel) i Artur (Łukasz Płoszajski) snują ślubne plany i myślą o wspólnej przyszłości. Dorocie zależy na stabilizacji, ale dochodzi do wniosku, że nie jest pewna, czy razem z Arturem pragną tego samego. W pewnym momencie jednak oboje postanawiają spróbować i zamieszkać razem, co doprowadza do wielu zabawnych spięć.

Przez kontakty Piotrka (Michał Mikołajczak) ze światkiem przestępczym Melka zostaje ciężko pobita. W konsekwencji tych wydarzeń jej relacja z chłopakiem zostaje wystawiona na próbę, a dalsza kariera w policji staje pod znakiem zapytania. Nieoczekiwanie Melka spotyka kogoś wyjątkowego, kto zmienia jej dotychczasowe spojrzenie na otaczający ją świat.
 
Maria jest zmuszona sprzedać udziały w King’s Fitness i zrezygnować z pomocy przyjaciółce przy prowadzeniu klubu. Kinga potrzebuje wsparcia i postanawia zatrudnić kogoś do pomocy. Pracę w fitnessie dostaje Lucyna. Wprowadza ona nową energię i spore zamieszanie. Mimo że jest zabawna i przemiła, nie wszystkim podobają się jej niekonwencjonalne pomysły i sposób bycia. Czy Lucyna sprawdzi się w nowej roli?

Kalina (Magdalena Wieczorek) postanawia się rozwijać i kończy kurs projektowania wnętrz. Proponuje Karolowi, by w firmie stworzyć dział zajmujący się sprzedażą apartamentów wykończonych pod klucz. Karol czuje, że nie ma wystarczającego zaufania do Kaliny i zleca Arturowi zatrudnienie design directora. W firmie Wekslera pojawia się Sandra. Karol zatrudnia jeszcze jedną osobę. W charakterze ochroniarza jego żony Ewy (Ewa Gawryluk) widzowie zobaczą Fabiana (Tomasz Oświeciński).
 
Możemy zdradzić, że Franciszek (Tomasz Borkowski) odżałuje związek z Lucyną, a jego żal ukoi kelnerka Barbariana - Marzena (Marta Chodorowska). Wezmą nawet ślub i postanowią się przeprowadzić do Wadlewa, gdzie zajmą się prowadzeniem świetlicy.

W Wadlewie również pozostali mieszkańcy nie mogą narzekać na nudę. Trwa walka o biznes z Wietnamczykami. Dominika (Aneta Zając) podkochuje się z wzajemnością w Hiszpanie (Piotr Więcławski). Do serialu wraca po latach Ewelina (Magdalena Górska), córka Romana (Lech Dyblik). Okaże się, że przez te wszystkie lata bardzo się zmieniła. Tymczasem Malwina (Agnieszka Wielgosz) zakochuje się w białym misiu (więcej tutaj).
 
Aneta Zając i Grażyna Wolszczak w serialu „Pierwsza miłość”, foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa
Aneta Zając i Grażyna Wolszczak w serialu „Pierwsza miłość”, foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa
Edyta Herbuś w serialu „Pierwsza miłość”, foto: WBF/Cyfrowy Polsat
Edyta Herbuś w serialu „Pierwsza miłość”, foto: WBF/Cyfrowy Polsat
Tomasz Oświeciński, Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Edyta Herbuś i Wojciech Błach w serialu „Pierwsza miłość”, foto: WBF/Cyfrowy Polsat
Tomasz Oświeciński, Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Edyta Herbuś i Wojciech Błach w serialu „Pierwsza miłość”, foto: WBF/Cyfrowy Polsat
Filip Gurłacz, Magdalena Wieczorek, Łukasz Płoszajski, Kamilla Baar-Kochańska i Karol Strasburger w serialu „Pierwsza miłość”, foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa
Filip Gurłacz, Magdalena Wieczorek, Łukasz Płoszajski, Kamilla Baar-Kochańska i Karol Strasburger w serialu „Pierwsza miłość”, foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa


„Pierwsza miłość” - sezon 18., emisja od poniedziałku do piątku (od 30 sierpnia 2021 roku) o godz. 18:00 w telewizji Polsat. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie kanałów Polsat 1, TV4 i TV6, a wcześniejsze odcinki emitują stacje Polsat 1, TV4 i TV6.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...