reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

DIZI dołącza do oferty UPC Polska

dodano: 2021-08-31 16:31 | aktualizacja: 2021-09-01 06:41
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Kino Polska TV

Dizi Kanał DIZI z tureckimi serialami – najnowsza stacja w portfolio Grupy Kino Polska TV – z początkiem września br. dołączy do oferty UPC Polska. Tym samym kanał zwiększy swój zasięg techniczny o ponad 1 mln abonentów.

facebook.com/dizipolska
Dizi


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od początku września br. DIZI będzie dostępny dla abonentów UPC w pakietach Max Premium, Max i Select. Kanał znajdzie się na pozycjach nr 222 (dekodery Horizon i UPC TV 4K Box) i 168 (dekodery Mediabox), a także w usłudze UPC TV Go.
 

– Dołączenie do oferty UPC to dla nas bardzo duży krok naprzód w budowie dystrybucji kanału DIZI w Polsce. Zależy nam na tym, by kanał ten zasilał podstawowe pakiety telewizyjne, bo jego oferta programowa jest na tyle atrakcyjna, że z powodzeniem może konkurować o uwagę szerokiej widowni – mówi Jacek Koskowski, General Director Sales & Distribution Poland w Kino Polska TV SA.

Wraz z dołączeniem do oferty UPC Polska DIZI zwiększy swój zasięg o ponad 1 mln abonentów i dzięki temu będzie docierał do 2,2 mln abonentów w kraju. Kanał jest już dostępny m.in. w ofercie Vectry (Pakiet Złoty) i Multimedia Polska (Pakiet MaxBox), a także jako OTT w nowej na rynku usłudze CDA TV.
 
Kanał DIZI w ofercie UPC Polska
Kanał DIZI w ofercie UPC Polska

Jesienią br. nadawca planuje uruchomienie komplementarnej z kanałem DIZI aplikacji typu catch-up.

DIZI to propozycja skierowana do coraz szerszego grona miłośników tureckich seriali w Polsce. Kanał emituje zarówno produkcje obyczajowe, romantyczne, jak i kryminały i jest nadawany 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu, w jakości HD. Najnowszą propozycją w ramówce DIZI jest popularny serial „Narzeczona ze Stambułu” (oryg. Istanbullu Gelin, ang. Bride of Istanbul).

Aktualizacja
1 września kanał dołączył do UPC Polska.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...