reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Filmy z dreszczykiem emocji we wrześniu w Lifetime

dodano: 2021-08-30 11:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Lifetime od 14.09.2017 We wrześniu br. kanał Lifetime w ramach pasma „Kino Lifetime” poleca swoim widzom takie produkcje filmowe jak „Uprowadzona Elizabeth Smart: moja historia” i „Ucieczka z domu obłąkanych”. Jak zapowiada nadawca, w Lifetime czekać będzie na widzów jesienne pasmo „Kino Lifetime”, obfitujące w historie wywołujące dreszczyk emocji.

Lifetime


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wrzesień 2021 roku w ofercie kanału Lifetime:

„Kino Lifetime”:
emisja: od poniedziałku do czwartku o 22:00
Pasmo filmowe w kanale Lifetime. Jak zapowiada nadawca, jesień br. upłynie widzom wraz z najlepszymi filmami produkcji telewizji Lifetime. Gdy dni staną krótsze, a podwórka zacznie szybciej spowijać mrok, Lilfetime zapewni odpowiedni dreszczyk emocji. W repertuarze „Kina Lifetime” widzowie znajdą najmroczniejsze prawdziwe historie. Będą historie uprowadzonych kobiet czy wizyty w szpitalach psychiatrycznych (więcej tutaj).

„Kino Lifetime”:
„Uprowadzona Elizabeth Smart: moja historia” („I Am Elizabeth Smart”)
emisja: w poniedziałek, 6 września br. o 22:00

Autentyczna historia 14-letniej Elizabeth Ann Smart (w tej roli Alana Boden), porwanej w lipcu 2002 roku z domu w Salt Lake City przez religijnego fanatyka Briana Davida Mitchella (Skeet Ulrich). Porywacz przetrzymywał ją w obozie na wzgórzach wraz ze swą niezrównoważoną wspólniczką Wandą Barzee (Deirdre Lovejoy). Podczas dziewięciomiesięcznej niewoli dziewczynka była głodzona, narkotyzowana, gwałcona i poddawana dziwacznym rytuałom religijnym. Producentką i narratorką filmu jest sama Elizabeth Ann Smart, która opowiada, jak przetrwała i jak naprawdę to wszystko wyglądało.

„Kino Lifetime”:
„Ucieczka z domu obłąkanych” („Escaping The Madhouse: The Nellie Bly Story”)
emisja: w czwartek, 9 września br. o 22:00

Film inspirowany prawdziwą historią. Dziennikarka Nellie Bly chce ujawnić koszmarne warunki panujące w zakładzie psychiatrycznym dla kobiet oraz dowieść złego traktowania pacjentek przez personel placówki. Symuluje chorobę psychiczną, licząc że jako pensjonariuszka zakładu zdobędzie niezbędne dowody. Film przedstawia wydarzenia będące udziałem Nellie, w tym terapię jakiej została poddana. W jej efekcie kobieta nie pamięta, kim naprawdę jest ani jak znalazła się w placówce. Nieposłuszeństwo Nellie skutkuje niewyobrażalnymi torturami, jakim poddaje ją naczelna pielęgniarka - siostra Grady. Kiedy na Nellie uwagę zwraca doktor Josiah i próbuje jej pomóc, okrutne postępowanie siostry Grady tylko się nasila. To doprowadza Nellie do stanu, w którym zaczyna przypuszczać, że zakład jest dla niej właściwym miejscem. Ujawnione przez Nellie Bly fakty były pierwszą tego typu relacją w Ameryce i stały się przyczynkiem do przeprowadzenia reform w psychiatrycznej opiece zdrowotnej na całym świecie. W rolach głównych występują: Christina Ricci, Judith Light i Josh Bowman.
 
Christina Ricci w filmie „Ucieczka z domu obłąkanych”, foto: Michelle Faye Fraser/Lifetime
Christina Ricci w filmie „Ucieczka z domu obłąkanych”, foto: Michelle Faye Fraser/Lifetime


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...