reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” 11 w TV4

dodano: 2021-08-30 02:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

TV4 TV 4 Czwórka „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Dariusz Karpiński i Weronika Lewoń foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa W poniedziałek, 30 sierpnia br. o godz. 20:30 w kanale TV4 wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 11. sezonu polskiego serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”, którego producentem jest ATM Grupa. Dodajmy, że w ramach nowej serii pokazany zostanie także 500. odcinek całości. Wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie stacji TV6.

TV4 TV 4 Czwórka „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Dariusz Karpiński i Weronika Lewoń foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co zaplanowali scenarzyści serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”? Jakich emocji dostarcza w kolejnym tygodniu produkcja, która jesienią 2021 roku obchodzić będzie jubileusz - pięć lat od premiery (więcej tutaj)?

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - sezon 11., w kolejnych odcinkach:

Odcinek 1. (494. całości)
emisja: w poniedziałek, 30 sierpnia br. o 20:30

Dagmara Górska (w tej roli Magdalena Margulewicz) i Tomasz Jawor (Michał Kitliński) zostają przydzieleni do tajemniczego morderstwa. Ofiarą jest Maria Zadura - kobieta, która pracowała jako medium, ponoć niezwykle skutecznie pośredniczące w kontaktach między żywymi a światem duchów. Świadkowie zeznają, że Zadura przywołała ostatnio wyjątkowo nieprzyjazną istotę z zaświatów. Kryminalni nie przywiązują do tego wagi, dopóki nie usłyszą, co odkrył Bolesław Kowalski (Tomasz Radawiec), który zbadał miejsce zbrodni. Z ustaleń technika wynika, że mieszkanie było zamknięte od środka. Morderca zabił kobietę - i nie wyszedł drzwiami jak zwykły człowiek. Dagmara i Tomasz otrzymują też kolejną sprawę zabójstwa bezdomnego. Wszystkie okoliczności do złudzenia przypominają poprzednie morderstwo, z którym Tomasz próbował powiązać Roberta Kasperskiego (Wojciech Majchrzak), partnera Dagmary.

Odcinek 2. (495. całości)
emisja: we wtorek, 31 sierpnia br. o 20:30

Duet śledczy Aleksandra Latoszek (Gabriela Oberbek) - Krzysztof Kopczyk (Dariusz Siastacz) zajmuje się poszukiwaniami Łucji Krakowskiej, której zaginięcie zgłosił zaniepokojony mąż. Policjanci szybko ustalają, że Łucja miała kochanka - w osobie księdza z pobliskiej parafii. Ten zdecydował się zrzucić dla niej sutannę, ale w ostatnich dniach również nie można się z nim skontaktować. Policjanci muszą ustalić, co się stało z parą. Krzysztof Kopczyk z zaskoczeniem odkrywa, że Aleksandra Latoszek i doktor Ireneusz Budka (Marek Kaliszuk) mieszkają już razem. Latoszek jest zdeterminowana, żeby adoptować Sandrę (Luana De Oliveira Moura), córeczkę zastrzelonego przez siebie gangstera, z którą połączyła ją silna więź. Zbliża się ważny moment, bo wizytę u Aleksandry zapowiedział pracownik socjalny, który ma ocenić, jakie warunki dziewczynka będzie miała w nowej rodzinie.

Odcinek 3. (496. całości)
emisja: w środę, 1 września br. o 20:30

Jakub Walczak (Michał Mrozek) martwi się kłopotami swojego przyjaciela, Słonia (Maciej Łuczkowski). Kucharz nie może znaleźć pracy w żadnej wrocławskiej restauracji i kiedy nadarzy się kolejna szansa, Jakub będzie gotów na wiele, aby mu pomóc. Doktor Głowacki (Tomasz Sobczak) ma tymczasem swoje - bardzo tajemnicze - plany wobec Pauliny Wach (Kamila Ścibiorek) i wciąga do współpracy Agatę (Anna Tomaszewska). Równolegle Walczak, razem z Wach, zajmują się sprawą morderstwa na Barbarze Kalinowskiej. Jakub odkrywa, że ofiara była matką Artura Jońskiego, człowieka, którego Walczak zamknął wiele lat temu za brutalną przemoc wobec żony i dziecka. Joński właśnie wyszedł na wolność i policjanci zaczynają podejrzewać, że może planować zemstę na ludziach, którzy posłali go za kraty.

Odcinek 4. (497.całości)
emisja: w czwartek, 2 września br. o 20:30

Po zamieszaniu z braćmi Markiem i Stanisławem Gawlikami (Jędrzej Taranek i Piotr Miazga) Chuda (Maja Kłossowska) poważnie zastanawia się nad swoją dalszą przyszłością w policji. Pomocną dłoń wyciąga do niej Edward Kubis (Marek Włodarczyk) - proponuje tymczasowy angaż do wrocławskich kryminalnych. Policjanci akurat borykają się z pilnym wyzwaniem: zaginął dziewięcioletni Marcin. Sprawę zgłasza jego ojczym, Bogdan Zakrzewski. Biologiczny ojciec chłopaka jest alkoholikiem i zerwał kontakty z dzieckiem, ale teraz staje się głównym podejrzanym. Patrole mundurowych przeszukujące okolice odnajdują jednak inny trop - mapę okolicy z jakimiś punktem zaznaczonym znakiem „X”. We wskazanym miejscu Chuda i Kubis znajdują zagrzebaną w ziemi lalkę. Policjanci przeczuwają, że to musi mieć związek ze zniknięciem Marcina.
 
Magdalena Margulewicz, Kamila Ścibiorek, Gabriela Oberbek i Michał Mrozek w serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”, foto: ATM Grupa/Cyfrowy Polsat
Magdalena Margulewicz, Kamila Ścibiorek, Gabriela Oberbek i Michał Mrozek w serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”, foto: ATM Grupa/Cyfrowy Polsat


„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - sezon 11., emisja od poniedziałku do czwartku (od 30 sierpnia 2021 roku) o godz. 20:30 w TV4. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie TV6.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...