reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Milionerzy” 20 w telewizji TVN

dodano: 2021-09-01 02:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN „Milionerzy” W środę, 1 września br. o godz. 20:55 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 20. sezonu teleturnieju „Milionerzy”, którego producentem jest Jake Vision. Program poprowadzi Hubert Urbański. 12 pytań, 3 koła ratunkowe. Zasady wydają się niezwykle proste. 1 milion złotych w zasięgu ręki. Komu dopisze szczęście, a kogo przerosną emocje w studiu?

TVN „Milionerzy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Hubert Urbański czeka na kolejnych uczestników teleturnieju „Milionerzy”.
Każdy może zająć miejsce w fotelu naprzeciwko prowadzącego. Nie każdy potrafi jednak opanować emocje, gdy stawką jest 1 milion złotych. Dwanaście pytań - tyle dzieli uczestników od wygranej. By o nią zawalczyć, potrzeba nie tylko wiedzy, ale również pewności siebie i opanowania. W nowym sezonie, korzystając z koła ratunkowego, uczestnicy będą mogli ponownie wybrać pomoc publiczności. 

Czy to ostateczna decyzja?
Na to pytanie prowadzącego czekają nie tylko osoby w studiu. Emocje udzielają się również widzom. By pokonywać kolejne etapy teleturnieju trzeba wykazać się opanowaniem. Pokerowa twarz Huberta Urbańskiego nie zdradza żadnych emocji. Czy warto ryzykować i walczyć o najwyższą wygraną, czy może lepiej zachować gwarantowaną kwotę i zrezygnować z dalszej gry? Również z tymi pytaniami mierzą się uczestnicy. W stresujących sytuacjach pamięć potrafi płatać figle. Proste odpowiedzi nie wydają się już tak oczywiste. Poziom adrenaliny rośnie, na szczęście czas na odpowiedź jest nieograniczony. 

Kto tym razem spróbuje swoich sił? Komu dopisze szczęście? Jakie pytania padną w programie? O tym przekonają się widzowie oglądając nowe odcinki „Milionerów” w telewizji TVN (więcej tutaj).
 
Hubert Urbański w programie „Milionerzy”, foto: TVN Discovery
Hubert Urbański w programie „Milionerzy”, foto: TVN Discovery


„Milionerzy” - sezon 20., emisja od poniedziałku do czwartku (od 1 września 2021 roku) o godz. 20:55 w TVN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...