reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Komisarz Mama” 2 w telewizji Polsat

dodano: 2021-09-01 03:20 | aktualizacja: 2021-09-01 11:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Komisarz Mama” W środę, 1 września br. o godz. 21:05 w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 2. sezonu polskiego serialu „Komisarz Mama”, który początkowo miał nosić tytuł „Maria Matejko”. Producentem wykonawczym jest Polot Media. Wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2 i Polsat Seriale. Serial opiera się na francuskim formacie „Candice Renoir”, emitowanym obecnie w AXN White. W serialu „Komisarz Mama” występują Paulina Chruściel, Anna Dereszowska, Anna Matysiak, Hanna Śleszyńska, Julia Karpińska, Maksymilian Balcerowski, Kacper Kustra, Jakub Kustra, Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek, Paweł Ławrynowicz, Arkadiusz Smoleński i Wojciech Zieliński.

Polsat „Komisarz Mama”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Maria Matejko (w tej roli Paulina Chruściel) wraca do akcji i już na samym początku wpada w wir kolejnych przygód. Życie prywatne detektyw ponownie zaskakuje, bo Andrzej (Krystian Wieczorek) nie daje o sobie zapomnieć. Jej mąż pojawia się w najmniej spodziewanym momencie. Do tego w pracy do rozwiązania jest bardzo nietypowa sprawa.

Niespodziewana deklaracja

1 września. Maria Matejko przyjeżdża z synami do szkoły, gdzie odbywa się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego. Przed szkołą pojawia się też Andrzej, który deklaruje, że chce być obecny w życiu swoich dzieci. A to dopiero początek.

Tajemnicza napaść

Komisarz Matejko z ekipą bada sprawę napaści na 42-letniego Mateusza Kunickiego. Mężczyzna pracuje jako terapeuta w ośrodku leczenia uzależnień. Został w pracy do późna, żeby uzupełnić dokumentację o podopiecznych i ktoś ugodził go kamienną figurką anioła. Mężczyzna nie odzyskał przytomności, jest w ciężkim stanie. Policja powiadamia o zdarzeniu jego córkę i partnerkę, Malwinę Leszko, z którą spotyka się od kilku miesięcy (więcej tutaj).
 
Paulina Chruściel w serialu „Komisarz Mama”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Paulina Chruściel w serialu „Komisarz Mama”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat


„Komisarz Mama” - sezon 2., emisja w środy (od 1 września 2021 roku)  o godz. 21:05 w telewizji Polsat. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2 i Polsat Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

269 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...